Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • villi52 napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski: Sędzia był dziewiątym zawodnikiem. Łoktajew? Jestem jego fanem!

  @Jacek: To jest wypowiedź dotycząca meczu....czy ocena zawodu jaki wykonuje Prezes Skrzydlewski. Pochwal się co zrobił prezes Twojego klubu. Bo to czego dokonał p. Skrzydlewski dla łódzkiego żużla jest niepowtarzalne. A poza tym to jest

 • villi52 lubi Komentarz

  Każdy zawodnik powyżej wypisany jakiś wkład miał dla klubu ,Jednak nie wszyscy zostali ujęci,Może specjalnie ominięci ,Należało by się spytać p .Przemysława,Należy się wszystkim pana jadącym z orłem na plastronie szacun Też można twierdzić że rodzina p,Witolda ze swojej strony dała duży wkład do klubu .Dzięki p Witoldowi i jego Mamie śp, łodzianie mają obiekt piękny i 1 L żużla wielkie uznanie .

 • villi52 został fanem Adam Skórnicki

 • villi52 napisał/a komentarz do Żużel. Orzeł walczy o wielkie pieniądze. Wiemy, kiedy Trybunał PZM zajmie się karami Musielaka i Huckenbecka

  @perlusconi: Ty naucz się polskiego....jeżeli już to grabarz a nie grabarz....do szkoły!

 • villi52 napisał/a komentarz do Żużel. Skrzydlewski nie odpuści Kędziorze? Główny sponsor Orła myśli o ukaraniu trenera

  @zulew: O kim człowieku piszesz....o Kościuchu czy o trenerze Kędziorze....kto to ten ,,kościecha" nie znam i pewno wielu też !

 • villi52 lubi Komentarz

  Zobaczymy co zaoferują na torze ci dwaj panowie w Łodzi.Szanse należy dać kolejną jeden leczył kontuzje drugi też miał za pewno pewne problemy. Powodzenia oby dwóm panom aby było lepiej

 • villi52 lubi Komentarz

  I teraz po przeczytaniu tej argumentacji pana Witolda wiem że jest w Polsce klub w którym można czuć się NORMALNYM człowiekiem i zawodnikiem oraz ci co będą jechać w Orle mogą z czystym sumieniem jak to się mówi i pisze " zostawiać serducho na torze " a nawet i coś więcej , gdyż zawsze będzie wszystkim wiadomo że Pan Skrzydlewski najpierw jest CZŁOWIEKIEM a dopiero potem sponsorem . Wielkie dzięki za to co zrobił wobec tych dwóch zawodników a i reszta ekipy może być spokojna , pan Skrzydlewski nikogo nie zostawia "na lodzie " i teraz widać że dla niego ważniejszą sprawą jest " być " a nie mieć i to cieszy . Witold jesteś wielki i w całej tej żużlowej " rodzinie " chyba już tylko ty zostałeś takim jakim byłeś zawsze bez względu na to co o tobie wypisywali i na cały hejt jaki nieraz zazdrośnicy wylewali na twoją głowę i osobę , teraz im będzie łyso nie ?

 • villi52 został fanem Mirosław Jabłoński

 • villi52 został fanem Daniel Jeleniewski

 • villi52 napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski nie będzie już prezesem Orła! Znamy powody jego decyzji

  @AMON: To jest strona sportowa a nie polityczna....nie umiesz czytać co piszą inni o sporcie a nie o polityce !

 • villi52 lubi Komentarz

  - Mistrzem i najmlodszy to ten Norbert już nie jest , sam przecież zdecydował się na Toruń... Jego wybór... - Teraz rozwiązaniem jest tylko wypozyczenie , choćby do Lodzi tam z pewnością by jechał... - Albo strata czasu , sezonu i zero zarobkow w ciąglych nieustających nerwach... znosząc decyzje - "skaczącego po bandach" :)

 • villi52 lubi Komentarz

  Jeżeli Norbert podpisal rzeczywiście z myślą o walce o skład , to jest naiwny . Miał ciepłą posadzkę u p. Witolda , a tak to sezon w plecy .

 • villi52 lubi Komentarz

  No miał cieplutki etat, ale sam wielokrotnie podkreślał, że chciałby jeszcze spróbować swych sił w E-lipie. No i spróbował... Osobiście szkoda mi Norbiego, bo chłopak faktycznie potrafi jechać i myślę, że gdyby dostawał więcej szans, to i jego wyniki byłyby inne :). Ps. To co ?, w niedzielę witacie torpedę prosto z Władywostoku :). Dobry mecz się szykuje, a Grigorij będzie strasznie szarżował :). Typuję 52:38 :).

 • villi52 lubi Komentarz

  Kierownik wymieniony słusznie Ale można było odpuścić(chyba że przepisy mówią inaczej)) powtórzenie wyścigu ponieważ błędy kierownika nie miały żadnego wpływu na przebieg rywalizacji. Dużym błędem wg mnie była niekonsekwencja sędziego. Wykluczając Musielaka powinien wykluczyć z następnego biegu Fajfera A nie Tungata...

 • villi52 został fanem Marcin Rempała

 • villi52 został fanem Artur Mroczka

 • villi52 lubi Komentarz

  Nie ma się co Witkowi dziwić. To rzeczywiście niepoważne. Zresztą, już od jakiegoś czasu widać że zarządca i miasto rzucają Witkowi kłody pod nogi. Co jest grane? Jakieś rozgrywki przy stołkach czy co?

 • villi52 lubi Komentarz

  Olać sprawę !!! Pani Prezydent i Vice będą na meczu to zobaczą sami , komu powierzyli opiekę obiektu . Na treningu kibice nie mieli możliwości popatrzenia na zawodników gdyż żadne wejście na trybuny nie zostało przez służby MAKiS -u otwarte.

 • villi52 lubi Komentarz

  Ten "Witus" to wyciąga ze swojej kieszeni minimum dwie duże bańki co roku i chodzi koło klubu, żeby to wszystko grało.
  MAKiS pierdzi w stołek, nie robi minimum co do nich należy ale do brania kasy za wynajem zawsze zwarty i gotowy.
  Zresztą nie tylko Orzeł ma w Łodzi z nimi problem.

 • villi52 lubi Komentarz

  Każdy człowiek robi to co uważa za słuszne.P.Witold właśnie to robi wielki szacun dla niego.

 • villi52 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, że I liga na stałe zagościła w TV.

 • villi52 napisał/a komentarz do Awantura w Łodzi. Chodzi o prezes honorową Orła. Środowisko żużlowe protestuje

  Dzięki za Twoje zdanie....masz rację popieram to co piszesz. SF to portal sportowy i dyskusje polityczne nie powinny mieć tu miejsca !!!

 • villi52 lubi Komentarz

  drogi Panie Galewski!
  Ten portal jest sportowy i jak chce pan pisać o polityce to zapraszam na WP a tu wara od komentowania politycznego. Pana wrzutka spowodowała że nie kłócimy się o sport tylko o politykę. Proszę pisać o Pani Joannie tylko jeżeli dotyczy to sportu i tu należy oddać jej wielki ukłon tak jak całej rodzinie Skrzydlewskich z Seniorką śp na czele. A polityka niech wypierdziela z portalu sportowego z grubej rury , czy to PO czy PIS czy SLD i jeszcze wielu innych. Nic dobrego z tego nie wynika tylko nie potrzebne skłócanie kibiców sportowych. Sport nie ma przynależności partyjnej i raz na zawsze niech pan to zrozumie. A do was drodzy kibice odcinajcie się od takich wiadomości , bo to nie nasze informacje to po prostu naciąganie i robienie sobie nazwiska na niczym. Pozdrawiam wszystkich kibiców w szczególności środowisko łódzkie z przemiłym Panem Witoldem.

 • villi52 napisał/a komentarz do Awantura w Łodzi. Chodzi o prezes honorową Orła. Środowisko żużlowe protestuje

  Witam ! Mam pytanie do włodarzy SF......Czy na tym portalu ma być dyskusja dotycząca sportu czy zmieni się na portal polityczny ? Nie myślałem nigdy że polityka zostanie na pierwszym miejscu w SF....to jest żałosne !

 • villi52 lubi Komentarz

  I tak trzymać Panie Witoldzie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.