villi52 - lubi

 • villi52 lubi Komentarz

  Bardzo dobra atmosfera w łódzkim Klubie Skrzydlewski Skórnicki, gdyby nie te toruńskie pierniki już bylibyście w ekstralidze , powodzenia ORZEŁ

 • villi52 lubi Komentarz

  Każdy zawodnik powyżej wypisany jakiś wkład miał dla klubu ,Jednak nie wszyscy zostali ujęci,Może specjalnie ominięci ,Należało by się spytać p .Przemysława,Należy się wszystkim pana jadącym z orłem na plastronie szacun Też można twierdzić że rodzina p,Witolda ze swojej strony dała duży wkład do klubu .Dzięki p Witoldowi i jego Mamie śp, łodzianie mają obiekt piękny i 1 L żużla wielkie uznanie .

 • villi52 lubi Komentarz

  Zobaczymy co zaoferują na torze ci dwaj panowie w Łodzi.Szanse należy dać kolejną jeden leczył kontuzje drugi też miał za pewno pewne problemy. Powodzenia oby dwóm panom aby było lepiej

 • villi52 lubi Komentarz

  I teraz po przeczytaniu tej argumentacji pana Witolda wiem że jest w Polsce klub w którym można czuć się NORMALNYM człowiekiem i zawodnikiem oraz ci co będą jechać w Orle mogą z czystym sumieniem jak to się mówi i pisze " zostawiać serducho na torze " a nawet i coś więcej , gdyż zawsze będzie wszystkim wiadomo że Pan Skrzydlewski najpierw jest CZŁOWIEKIEM a dopiero potem sponsorem . Wielkie dzięki za to co zrobił wobec tych dwóch zawodników a i reszta ekipy może być spokojna , pan Skrzydlewski nikogo nie zostawia "na lodzie " i teraz widać że dla niego ważniejszą sprawą jest " być " a nie mieć i to cieszy . Witold jesteś wielki i w całej tej żużlowej " rodzinie " chyba już tylko ty zostałeś takim jakim byłeś zawsze bez względu na to co o tobie wypisywali i na cały hejt jaki nieraz zazdrośnicy wylewali na twoją głowę i osobę , teraz im będzie łyso nie ?

 • villi52 lubi Komentarz

  - Mistrzem i najmlodszy to ten Norbert już nie jest , sam przecież zdecydował się na Toruń... Jego wybór... - Teraz rozwiązaniem jest tylko wypozyczenie , choćby do Lodzi tam z pewnością by jechał... - Albo strata czasu , sezonu i zero zarobkow w ciąglych nieustających nerwach... znosząc decyzje - "skaczącego po bandach" :)

 • villi52 lubi Komentarz

  Jeżeli Norbert podpisal rzeczywiście z myślą o walce o skład , to jest naiwny . Miał ciepłą posadzkę u p. Witolda , a tak to sezon w plecy .

 • villi52 lubi Komentarz

  No miał cieplutki etat, ale sam wielokrotnie podkreślał, że chciałby jeszcze spróbować swych sił w E-lipie. No i spróbował... Osobiście szkoda mi Norbiego, bo chłopak faktycznie potrafi jechać i myślę, że gdyby dostawał więcej szans, to i jego wyniki byłyby inne :). Ps. To co ?, w niedzielę witacie torpedę prosto z Władywostoku :). Dobry mecz się szykuje, a Grigorij będzie strasznie szarżował :). Typuję 52:38 :).

 • villi52 lubi Komentarz

  Kierownik wymieniony słusznie Ale można było odpuścić(chyba że przepisy mówią inaczej)) powtórzenie wyścigu ponieważ błędy kierownika nie miały żadnego wpływu na przebieg rywalizacji. Dużym błędem wg mnie była niekonsekwencja sędziego. Wykluczając Musielaka powinien wykluczyć z następnego biegu Fajfera A nie Tungata...

 • villi52 lubi Komentarz

  Nie ma się co Witkowi dziwić. To rzeczywiście niepoważne. Zresztą, już od jakiegoś czasu widać że zarządca i miasto rzucają Witkowi kłody pod nogi. Co jest grane? Jakieś rozgrywki przy stołkach czy co?

 • villi52 lubi Komentarz

  Olać sprawę !!! Pani Prezydent i Vice będą na meczu to zobaczą sami , komu powierzyli opiekę obiektu . Na treningu kibice nie mieli możliwości popatrzenia na zawodników gdyż żadne wejście na trybuny nie zostało przez służby MAKiS -u otwarte.

 • villi52 lubi Komentarz

  Ten "Witus" to wyciąga ze swojej kieszeni minimum dwie duże bańki co roku i chodzi koło klubu, żeby to wszystko grało.
  MAKiS pierdzi w stołek, nie robi minimum co do nich należy ale do brania kasy za wynajem zawsze zwarty i gotowy.
  Zresztą nie tylko Orzeł ma w Łodzi z nimi problem.

 • villi52 lubi Komentarz

  Każdy człowiek robi to co uważa za słuszne.P.Witold właśnie to robi wielki szacun dla niego.

 • villi52 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze, że I liga na stałe zagościła w TV.

 • villi52 lubi Komentarz

  drogi Panie Galewski!
  Ten portal jest sportowy i jak chce pan pisać o polityce to zapraszam na WP a tu wara od komentowania politycznego. Pana wrzutka spowodowała że nie kłócimy się o sport tylko o politykę. Proszę pisać o Pani Joannie tylko jeżeli dotyczy to sportu i tu należy oddać jej wielki ukłon tak jak całej rodzinie Skrzydlewskich z Seniorką śp na czele. A polityka niech wypierdziela z portalu sportowego z grubej rury , czy to PO czy PIS czy SLD i jeszcze wielu innych. Nic dobrego z tego nie wynika tylko nie potrzebne skłócanie kibiców sportowych. Sport nie ma przynależności partyjnej i raz na zawsze niech pan to zrozumie. A do was drodzy kibice odcinajcie się od takich wiadomości , bo to nie nasze informacje to po prostu naciąganie i robienie sobie nazwiska na niczym. Pozdrawiam wszystkich kibiców w szczególności środowisko łódzkie z przemiłym Panem Witoldem.

 • villi52 lubi Komentarz

  I tak trzymać Panie Witoldzie.

 • villi52 lubi Komentarz

  Witek, rob swoje. Pozdr.

 • villi52 lubi Komentarz

  Panie Witku niech pan robi co zawsze a zazdrosnicy niech zajma sie swoimi problemami.

 • villi52 lubi Komentarz

  Wy się na wzajem opluwajcie a ja choć jestem i będę kibicem ROWu szanuję każdy klub żużlowy. Czy na prawdę chcecie aby było tak jak na piłce nożnej w polskiej lidze? Na razie nasza ukochana dyscyplina ma tę przewagę że jest na stadionach fajna atmosfera i przychodzi mnóstwo kibiców. Jestem za tym by tak zostało nadal. Niech wszystko rozstrzygnie się na torze kto jest lepszy.

 • villi52 lubi Komentarz

  No i to jest super wiadomość.

 • villi52 lubi Komentarz

  Czytam Twoje komentarze i musze przyznac ze wszystko Ci nie pasuje. A to stadion zly, prezes chciwy, godziny meczow niedobre. Mysisz byc niezlym frustratem zyciowym.
  Czlowieku macie jednego z najlepszych prezesow w swiecie zuzlowym czlowieka honoru. Facet sam utrzymuje zuzel z Lodzi a nie z dotacji miejskich jak w Czestochowie na przyklad. Nigdy nie slyszalem o zadnych zaleglosciach wzgledem zawodnikow czy trenerow. Jakbym mial takiego prezesa w Gnieznie to bym murem za nim stal.
  Bylem na Waszym stadionie latem (udalo mi sie wejsc na trybune po tym jak byla jedna z bram otwarta jak pracownicy wykonywali tam swoje obowiazki) i musze przyznac ze robi olbrzymie wrazenie. Jest bardzo nowoczesny ze swietna widocznoscia. W czym wiec problem?
  Apropo godziny rozgrywania meczow to w czym problem. Kiedys bylem na meczu Barcelony i zaczynal sie on o 22:00 w Czwartek i byly pelne trybuny. Zawsze komus nie dogodzisz bo ludzie maja najrozmaitsze sprawy w weekendy o roznych porach.
  Twoche wiecej optymizmu i szanuj to co masz bo macie bardzo poukladany klub z pieknym stadionem.