kordekk - lubi

 • kordekk lubi Komentarz

  Jeden zostawia drugi nie... Manetka w górę i tyle

 • kordekk lubi Komentarz

  Lampart to też amator wyprzedził po dużej i zamiast tam zostać to schodzi do krawężnika

 • kordekk lubi Komentarz

  Dlaczego sędzia nie zaliczył wyników biegu?

 • kordekk lubi Komentarz

  Karny ewidentny. Obrońca zagrywa piłkę ręką utrudniając jej przyjęcie napastnikowi. O czym tu wogóle dyskusja?

 • kordekk lubi Komentarz

  Jeżeli za takie zagrania piłki ręką mamy nie dyktować karnych to niby za co innego?
  Przecież Kostewycz rozmyślnie zagrał ręką. Miał nienaturalnie ułożone ręce i na dodatek zrobił ruch ręki do piłki. Karny 100-procentowy.

 • kordekk lubi Komentarz

  Nie kibicuje Legii ale karny z bólem serca słusznie podyktowany. Przepisy nie uwzględniają głupoty obrońcy.

 • kordekk lubi Komentarz

  iście chrzescijanskie słowa!
  ukrzyżować ateistę!
  albo lepiej na stos i spalić bezbożnika!
  jestem ateistą bo po prostu mam rozum.
  gesty kubackiego mi nie przeszkadzają. jego sprawa, mnie to ani grzeje ani ziębi. w takim kraju żyjemy i chrześcijaństwo, czy nam się to podoba czy nie, jest podstawą naszej cywilizacji, kultury, tradycji.
  redaktor wyborczej musi na czymś zarabiać więc pisze głupoty. a katolicy, jak to katolicy nasi... nie mają pojęcia co jest napisane w biblii więc wbijają redaktorka na pal/

 • kordekk lubi Komentarz

  Wg pismaka należało przerwać KONTRĘ LECHA. Może pismak napisze dlaczego ??? skoro zdobyłby piłkę zgodnie z przepisami. A gdyby zdobył bramkę WCALE nie byłby podwójnie ukarany ... po prostu nie dostałby tego co się NIE NALEŻAŁO. Ale jak widzę 90% lepszego sortu się podjarało. VAR jest możliwy JEDYNIE albo po PRZERWANIU GRY (sytuacja na boisku) albo WCALE. Już widzę sytuację zawodnik wychodzi sam na sam a sędzia przerywa i sprawdza czy podający odebrał ją prawidłowo. A po chwili sorry było wszystko OK TYLKO PO WZNOWIENIU nie masz szansy na gola!

 • kordekk lubi Komentarz

  Witam, z co z SEC w Lublinie ?? czy jest termin rezerwowy w razie ..... deszczyku

 • kordekk lubi Komentarz

  Nie zgłosił przed startem (sezonem) więc ukrył, czyli oszukał. Gdyby zgłosił, byłby w porządku. Mogliby mu zabronić jeździć, ale równie dobrze mogliby sprawdzić jaki wpływ w sezonie to może mieć i stwierdzić, że żaden i pozwolić. Wolał zaryzykować i wpadł. I powinien ponieść konsekwencje. Zawieszenie to jedno, ale co z punktami, które zdobył nielegalnie (w/g prawa sportowego)? Należy je anulować. A wówczas ich nie zdobył dla klubu, więc klub ich nie zdobył. Należy przeprowadzić korektę. I wtedy sie okazuje, że Rybnik przegrał z Czewą i Gorzowem. Więc następuje korekta również dużych punktów. Karany (zawieszeniem i może grzywną) jest tylko zawodnik - nie klub. Klubowi poprostu odejmuje się punkty, które zdobył niesprawiedliwie. Przecież to jest prostsze niż budowa cepa! Jak można tego nie rozumieć? A wszelkie dywagacje na temat czy, i jeśli tak to ile i kiedy odebrać punkty Rybnikowi (uważając to za karę dla klubu) są poprostu biciem piany, podsycanym przez pana Mrozka, prawników, wielu kibiców chcących spuścić Toruń wszelkim kosztem do niższej ligi oraz Sportowych Faktów, widzących wodę na młyn dla "klikalności" i sztucznie podkręcających atmosferę. Żygać się chce....

 • kordekk lubi Komentarz

  Przecież w tej Ukrainie bida i sam Trofimow nic nie ugra. Wennerstam i Kling to terz już stali wyjadacze, obijający się o MEJ

 • kordekk lubi Komentarz

  Nie wierzę w to, co się dziś stało. Nikt nawet nie wyobrażał sobie tego, że tak skończy wielki mistrz. Kiedy potwierdziły się informację o tym, że Tomek będzie jeździł w Grudziądzu to bardzo się ucieszyłem. Przez wielu znienawidzony, wyśmiewany i wygwizdywany, ale u mnie po tej wiadomości serce się uśmiechnęło. Uwielbiam Golloba od zawsze. Nie ważne w jakim klubie jeździł. Cieszyłem się, że zakończy karierę w barwach GKMu. Niestety nie o takie zakończenie kariery mi chodziło. Kiedy Tomasz przyszedł do Grudziądzu to każdy wyśmiewał nas, że tylko wyciągnie z naszego klubu kasę, a on po raz kolejny zamkną usta krytykom. To co wyprawiał na torze przy Hallera niejednego fana czarnego sportu przyprawiało o ciary na całym ciele. Wyjazdy nie były jego mocną stroną, ale pół Grudziądza szło na żużel, żeby zobaczyć mistrza. Ten sezon miał być jeszcze lepszy. Tomek deklarował, że jest w pełni sił i zdrowy jak już dawno nie był. Szkoda, że podjął samodzielną decyzję mimo zakazu klubu o tym, żeby pojeździć na crossie. Ale cóż... Nie oceniajmy już go. Sam poniósł konsekwencje swojej decyzji. Teraz wierzmy wszyscy, że nasz wspólny mistrz będzie jeszcze chodził! Cała Polska z Tobą, mistrzu!

 • kordekk lubi Komentarz

  Nigdy tak nie będzie i to bardzo naiwne myślenie. Gdyby Francuzi chcieli się ich pozbyć dawno by to zrobili ale nie chcą bo są im potrzebni do najbardziej gównianej roboty. To właśnie rasizm części Francuzów powoduje , że urodzeni tam potomkowie imigrantów nienawidzą kraju któremu powinni być wdzięczni . To ci potomkowie czują się tacy jak Francuzi bo perfekcyjnie mówią po francusku kończą ich szkoły a mogą co najwyżej zarobić układając skrzynki. Szczęśliwy człowiek nie wysadza się w powietrze. Robi to człowiek nieszczęśliwy, pragnący zemsty lub upokorzony. Pomyśl o tym choć raz szerzej a nie płytko i stereotypowo. Polacy to nie pijacy i złodzieje a arabowie to nie teroryści i fanatycy. Tak tu jak i tam odsetek pracuje na ogólną i niesprawiedliwą opinie.

 • kordekk lubi Komentarz

  Te dwa "najsłabsze" skoki Stocha, mają najwyższą notę z drużyny, ale widzę, że niektórzy nie mogą tego pojąć.

 • kordekk lubi Komentarz

  Dla mnie Masłowski. Pamiętam jak na tym forum pisałem że to pomyłka, a tzw znawcy tematu, twierdzili, łagodnie mówiąc, że nie mam racji. Z kolei teraz twierdzę że pomyłką jest ten gościu ciemnej karnacji z Zagłębia i już znawca tematu, znany na forum jako "Białe Legiony" upiera się przy swoim ale cóż gdyby nie imbecyle świat byłby smutny.

 • kordekk lubi Komentarz

  dzialania JR przypominaja mi dzialania Kaczynskiego i Macierewicza. Sprawa bolesna, tragedia, ale zaden z nich nie potrafi pogodzic sie z faktami.

 • kordekk lubi Komentarz

  ..."została uderzona przez mężczyznę, najprawdopodobniej narodowości duńskiej"
  Duńczyk, a nie arabski emigrant? No coś takiego... Czy będziemy domagać się zamknięcia polskiej granicy dla Duńczyków?

 • kordekk lubi Komentarz

  Oczywiście że nie słusznie został zwolniony. To był trener z niezłym dorobkiem, nie przypadkowo dokonał tego wszystkiego (nie chce sprawdzać w googlach bo brak mi czasu). Z tego co się Leo wypowiadał, Lato strasznie mieszał podczas treningu. Uważał że zna się lepiej na prowadzeniu kadry. Za Listkiewicza kadra odnosiła jakieś sukcesy. Bo wygraną z Portugalią w tamtym czasie można spokojnie nazwać sukcesem. Przyszedł Lato i kadra drewnem porosła. Po za tym Lato pokazał swoją słomę zwalniając szacowanego trenera w świecie futbolu, w taki sposób. Dobry piłkarz, marny działacz. Całe szczęście mamy teraz duet który działa sprawnie i wiele im wychodzi. Chwała za to. Pozdrawiam!

 • kordekk lubi Komentarz

  Ja się cieszę, ale nie zmienia to faktu że sportowo nie zasłużył.
  Liczę na to że pokaże w 2017 że warto było mu ją dać.
  Na tą chwilę np. taki Kasprzak sportowo jest od niego o klasę lepszy.

 • kordekk lubi Komentarz

  Kibice Legii atakują swoich kibiców, tego jeszcze nie grali. https://twitter.com/AlexChaffer tutaj macie wideo pokazujące ze przed tymi kibolami uciekali kibice legii(oni byli na tym sektorze). Jakim trzeba być debilem, to sobie janki na mecz z Realem nie przyjdą