• Smutny konkurs skoków w Zakopanem

  Skoki w Zakopanem to zawsze było prawdziwe święto. Tłumy kibiców, Polacy walczący o zwycięstwo. Dzisiaj niestety to już tylko wspomnienia. I nawet nie chodzi o sytuację panującą na świecie, ograniczone miejsca na trybunach, ani nawet o formę biało-czerwonych.Oczywiście najwierniejsi kibice skoków narciarskich (…)

  Więcej

 • Czy Warta zagra dla Lecha?

  Ostatnia kolejka PKO BP Ekstraklasy w 2021 roku zapowiada się bardzo interesująco. Walka toczy się m.in. o pozycję lidera. Od dawna zajmuje ją Lech Poznań, ale marzy o niej również Pogoń Szczecin, która zagra z Wartą.Pogoń Szczecin ostatnio spisuje się bardzo dobrze i jeśli pokona Wartę Poznań, to przynajmniej (…)

  Więcej

 • Skoki narciarskie nie cieszą dzisiaj, ale jutro zaczną?

  Skoki narciarskie w okresie zimowym cieszą się dużym zainteresowaniem i zawsze dostarczają sporych emocji. Jak na razie jednak Polacy zawodzą, co odbija się na oglądalności transmisji, które od tego sezonu można oglądać w TVN.Fani są nieco zniechęceni, ale nie ma się co martwić. Skoki narciarskie dzisiaj (…)

  Więcej

 • Lech Poznań i nowa polityka transferowa

  Do niedawna Lech Poznań sprowadzał tylko zawodników młodych, którzy w Poznaniu mieli się rozwinąć i w przyszłości stanowić również źródło zysków ze sprzedaży. To nie do końca się sprawdziło, bo za kadencji Mariusza Rumaka drużynie brakowało doświadczenia i Lech Poznań nie potrafił wygrywać ważnych meczów, (…)

  Więcej

 • KSW 29 za darmo w internecie. Gdzie śledzić galę online?

  KSW to gala, która wypromowała MMA w Polsce. Duża w tym zasługa Mariusza Pudzianowskiego. W sobotę w Krakowie odbędzie się KSW 29: Reload. Transmisja w Cyfrowym Polsacie w systmie PPV. Gdzie można śledzić galę KSW na żywo za darmo w internecie?KSW 29 zapowiada się bardzo interesują, choć nie tak jak (…)

  Więcej

 • KSW 29, czyli Pudzianowski - Nastula

  W Polsce jest coraz więcej fanów MMA. 6 grudnia odbędzie się kolejna gala KSW. KSW 29 zapowiada się bardzo interesująco, choć nie tak jak miała. Z powodu kontuzji walczyć nie będą Michał Materla i Tomasz Drwal, który miał się zmierzyć z Mamedem Khalidovem. Najciekawiej zapowiada się walka Mariusz Pudzianowski (…)

  Więcej

 • Gruzja - Polska

  Atmosfera wokół reprezentacji Polski po ostatnich meczach z Niemcami i Szkocją się poprawiła. Wielu kibiców odzyskało wiarę w biało-czerwonych. Przed nimi jednak kolejny ważny krok w stronę Mistrzostw Europy 2016, które odbędą się we Francji. Transmisja na żywo z meczu Gruzja - Polska na pewno sprowadzi (…)

  Więcej

 • Szansa dla zmienników w obronie Lecha Poznań

  Kebba Ceesay, Maciej Wilusz, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora - o takiej linii obrony marzyłby z pewnością niejeden polski klub. To jednak nie formacja podstawowych zawodników Lecha Poznań, a lista kontuzjowanych defensorów tego klubu.Wszystko wskazuje więc na to, że Maciej Skorża w spotkaniu ze Śląskiem (…)

  Więcej

 • Młody 27 latek - tylko w Polsce

  Jakub Wilk trafił do Lechii Gdańsk. Paweł Janas bardzo cieszy się z pozyskania pomocnika Lecha Poznań. Uważa go za wzmocnienie, co już jest kontrowersyjną opinią, ale nie to zdziwiło mnie najbardziej."To młody chłopak, ale już ograny na poziomie ekstraklasy" - mówi o Wilku Janas. Młody chłopak?! Wilk (…)

  Więcej