Smutny konkurs skoków w Zakopanem

autor: Kaboom | 2022-01-15, 13:03 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Skoki w Zakopanem to zawsze było prawdziwe święto. Tłumy kibiców, Polacy walczący o zwycięstwo. Dzisiaj niestety to już tylko wspomnienia. I nawet nie chodzi o sytuację panującą na świecie, ograniczone miejsca na trybunach, ani nawet o formę biało-czerwonych.

Oczywiście najwierniejsi kibice skoków narciarskich pojawią się w Zakopanem lub obejrzą skoki na żywo w TV lub internecie, ale "przeciętny Kowalski" nie włączy telewizora, aby zobaczyć jak idzie Polakom.

Warto w tym miejscu odnotować, że skoki narciarskie w Zakopane pokaże telewizja TVP 1 na żywo i internecie. Ma ona prawda transmisyjne do konkursów odbywających się w Polsce.

Niestety na skoczni nie pojawi się Kamil Stoch, który ostatnio odpuścił skakanie w Pucharze Świata i miał wrócić w Zakopanem. Niestety doznał on kontuzji. Nie zobaczymy również Dawida Kubackiego, który miał pozytywny wynik na koronawirusa.

Z czołowych polskich skoczków trzeba więc liczyć na Piotra Żyła. Kto jeszcze będzie skakał w Zakopanem? Będą to Jakub Wolny, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Maciej Kot, Stefan Hula, Klemens Murańka, Tomasz Pilch, Kacper Juroszek oraz Jan Habdas.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.