Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • piksel został fanem Dawid Kubacki

 • piksel został fanem Bartosz Zmarzlik

 • piksel lubi Komentarz

  Szkoda ze bez Rolnickiego

 • piksel lubi Komentarz

  Marcin Jędrzejewski i Eduard Krcmar to cieszy
  Ta para powinna robić dwucyfrowe wyniki w tej drugiej lidze A jeden i drugi lubi tor w Krośnie

 • piksel lubi Komentarz

  Teraz można napisać , że mamy a nie gdybać i dopisywać, że prawdopodobnie .
  Skład jest mocny , młody i wydaje się solidny na 2 Ligę . Może jeszcze będzie jakieś delikatne uzupełnienie seniorskie i napewno dojdą nazwiska z formacji juniorskiej w tym do instytucji " gość " . Reszta już wyjdzie na torze , bo jak wszyscy wiemy - nazwiska na papierze nie jadą .
  Skład Wilkòw Krosno poznaliśmy dzisiaj i napewno będzie się drużyna liczyła w rozgrywkach przynajmniej jak chodzi o Play Offy . Zobaczymy co zaprezentują pozostałe ekipy 2 Ligi . Napewno mocne będzie Opole i zobaczymy czym pochwali się Piła . Poznań jak narazie rozebrany na części , więc ostatecznie zobaczymy jaką złożą ekipę . Rzeszòw fajnie że wystartuje , ale fajerwerkòw raczej na pierwszy sezon reaktywacji nie będzie . Rawicz zapewne podobnie jak w ostatnim sezonie . Wilki z Niemiec to jak się czytało młode chłopaki w większości i w 2 Lidze raczej do nauki .
  Krakòw z kolei może wcale nie przystąpi do rozgrywek .
  Jak w Krośnie władze miasta ruszą z rozbudową stadionu, a raczej wszystko na to wskazuje że ruszą, to można patrząc na zaprezentowany skład Wilkòw Krosno myśleć nad awansem do 1 Nice , ale nie w przesadny sposòb, bo nie zawsze wszystko może wyjść . :-)
  Na dzień dzisiejszy i doniesienia o składach to Krosno i Opole - finał 2 Ligi .
  Oczywiście to teoretycznie, bo w sezonie 2019 też były typowania , a ligę wygrała i awansowała Polonia Bydgoszcz .
  Co do składu Wilkòw Krosno na sezon 2020 - jest dobrze . Pozdrawiam .

 • piksel lubi Komentarz

  Ja co do składu Wilkòw Krosno, poczekam jednak do dnia rozpoczęcia okienka transferowego . Obecnie to tylko domysły, spekulacje i teorie, bo oficjalnie nie ma żadnych konkretòw . Jeździć do klubu tak jak i dzwonić może każdy zawodnik jaki tylko chce , zaròwno ze swoją propozycją i ceną , a także wysłuchać co ze swojej strony oferuje klub . Widziany ten, czy inny zawodnik na parkingu w Krośnie , wcale nie oznacza, że będzie w nowym sezonie Wilkiem , czy nie będzie . Dziennikarzom takie newsy z kuluaròw pasują bo mają o czym pisać .
  Napewno mamy chłopakòw, ktòrzy mają kilkuletnie kontrakty z Wilkami Krosno podpisane przed startem sezonu 2019 . Reszta jak na dzień dzisiejszy jest zupełnie nie znana i niewiadomo, czy ktokolwiek zostanie ze składu 2019 na nowy 2020 , bo wielu jednak rozczarowało, mając występy w tz kratkę .
  Wiele ròwnież zależy od władz miasta Krosna w sprawie budowy trybuny oraz instalacji oświetlenia, bo wtedy można myśleć o awansie do 1Nice . To jest kluczowe, aby spełnić wymogi ligi wyżej i poważnie myśleć o awansie, a co za tym idzie budować skład na odpowiednim poziomie . Zakładam, że dotychczasowi sponsorzy zostają wszyscy z klubem, a nawet dojdą nowi . ( budżet )
  Fajnie by mieć młody i ambitny skład w ktòrym chłopaki chcą walczyć i się pokazać, wsparty powiedzmy dwoma doświadczonymi zawodnikami . Jak narazie w klubie twardo milczą , prezes też nic nie ujawnia odnośnie prowadzonych rozmòw i z jakimi zawodnikami , a dopuki nie ma podpisu na kontrakcie to zawodnika X czy Y zwyczajnie nie ma . Jest natomiast gdybanie dziennikarskie i " szemranie " wśròd kibicòw na zasadzie plotek .
  Konkret to podpis na kontrakcie .

 • piksel napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Słowenia - Polska. Gramy o spokój, rywale o życie

  Czas na rewanż!

 • piksel lubi Komentarz

  Ci ludzie jeżdżą od miasta do miasta. To są te same twarze. Czytałem ich wypowiedzi po marszu w Zielonej Górze. " Jestem z Poznania, tydzień temu byłem na marszu w Szczecinie, 2 tyg temu w łodzi, a teraz w ZG". Chcą sprawiać wrażenie, że jest ich dużo w każdym mieście. Oczywiście to kosztuje, ktoś łoży kasę na to, grubą kase

 • piksel lubi Komentarz

  Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia, akcja budzi reakcję. Po co te prowokujące marsze ? Te same twarze we wszystkich miastach, robią sobie happeningi, aby było głośno, jak to ich prześladują. Poprawność polityczna, tragedia !

 • piksel lubi Komentarz

  Akcja budzi reakcje, środowiska LGBT, doskonale zdają sobie sprawę, że taka będzie reakcja na marsze i oto im właśnie chodzi, aby było głośno i zadyma dobrze widziana ! Sam ma przyjaciół z tego środowiska, ale im te marsze też się specjalnie nie podobają. Robią dla nich, więcej złego, niż dobrego.

 • piksel lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • piksel lubi Komentarz

  Jeśli ktoś chce się spotykać i być w związku z osobą tej samej płci , to niech sobie będzie... ALE !!! NIECH NIKT NIE MÓWI ,ŻE TO JEST NORMALNE !!!!! Człowiek jest częścią przyrody a w niej nie ma miejsca na takie rzeczy ! Przypadków w którym do rozmnażania się nie są potrzebne odmienne płcie jest mały procent . Tak więc już sama nazwa marszu , marsz równości jest nieodpowiednia

 • piksel lubi Komentarz

  Ale koszulki bardzo mi się podobają może i gra będzie PIĘKNA JAK KOSZULKI!!!

 • piksel napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Polacy zagrają na PGE Narodowym w jubileuszowych koszulkach

  Flaga Argentyny czy Paragwaju też posiada poziome pasy ale grają w koszulkach w pionowe - w sporcie tak bywa

 • piksel lubi Komentarz

  Ładne. Jestem za tym, żeby grali w nich na co dzień.

 • piksel lubi Komentarz

  Bardzo ładne!

 • piksel lubi Komentarz

  Tak nie powinno się mówić. Byliśmy gośćmi na ich ziemi, choć pod koroną brytyjską.

 • piksel lubi Komentarz

  Amerykańska Ustawa 447 z 2018 r. wzywa do zwrotu dawnym właścicielom żydowskiego mienia utraconego w czasie Holocaustu - Nie dawnym spadkobiercom
  Panie redaktorze i nie ich spadkobiercom bo w tym wypadku takich nie ma, a organizacjom żydowskim które sobie to wymyśliły. Jak o czymś się pisze warto podawać FAKTY

 • piksel lubi Komentarz

  Izrael w Euro , nigdy tego nie zrozumiałem...

 • piksel lubi Komentarz

  Hlib liderem Wilków, pięknie. Przypominają się stare, dobre gorzowskie czasy.

 • piksel lubi Komentarz

 • piksel lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • piksel lubi Komentarz

 • piksel lubi Komentarz

 • piksel lubi Komentarz

  W swoich zawsze trzeba wierzyć , dopingować i trzymać za nich kciuki . Jeżeli za Larsa pojedzie Hlib, Porsing pojedzie na poziomie jakiego po nim oczekują kibice Wilkòw Krosno, a drugim juniorem będzie Świdnicki / Rolnicki , to można oczekiwać zwycięstwa . Mamy bardzo przyzwoity skład w tym sezonie, dużo treningòw ( bez poròwnania do czasòw KSMu ) i trener Ślączka ma z czego wybierać zawodnikòw do składu . Nie są to " chłopcy do bicia " .
  O ile pogoda pozwoli na rozegranie meczu i tor będzie do jazdy , to kibice w Rawiczu powinni mieć ciekawe widowisko . Mecz powinien być wyròwnany , ale stawiam na nasze Wilki i typuję wynik 43 : 47 .

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

194e

My wróciliśmy do GKM-u a wy powinniście coś zrobić by powrócić do starego dobrego KKŻ-tu.pozdro i powodzenia w sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.