Ornitopod - lubi

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Sory,ale jakoś nie mam ochoty na oglądanie takich scen....artykuł kompletnie nie trafiony...żal...

 • Ornitopod lubi Komentarz

  CO TO W OGÓLE MA BYĆ!? NAWET NIE OGLĄDAM. WSTYD, ŻEBY PORTAL, KTÓRY NAJWIĘCEJ KLIKNIĘĆ MA Z ŻUŻLA (WIĘC POWINIEN CZUĆ TEN SPORT) UDOSTĘPNIAŁ TAKI ŻENUJĄCY MATERIAŁ, JAKBY UPADKI I POWAŻNE KONTUZJE BYŁY JAKĄŚ ROZRYWKĄ. WSTYDŹ SIĘ GAPIŃSKI!!! OD DZIŚ JESTEŚ DLA MNIE ZEREM.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Wypad z tym artykułem hieny z SF.Szukacie taniej sensacji i ilości odsłon.Żałośni jesteście,zniżyliście się do poziomu pudelka dając takie artykuły.DNO!!

 • Ornitopod lubi Komentarz

  To nie tak, że nie chcą. To On sam tak wybrał. Poszedł śladami Curyły. Przyniósł zwolnienie lekarskie, że niby niezdolny jest do uprawiania żużla i zdał w klubie sprzęt. Dziadek i jeszcze jeden koleś zainwestowali w Niego sporo siana. Miał dobre fury, ale nie miał do tego głowy. Zimą chlał, balował na potęgę, a niedawno "poprztykał" się z dupcią i psycha siadła na maxa. Zal chłopaka, ale każdy jest kowalem swojego losu...Jak zimą Go mój kumpel zjxbał i ostrzegał, to się dureń tylko śmiał.
  Bietracki to kolejny przykład cwaniactwa, nieudacznictwa i próbowania zrobienia sukcesu na skróty. Szpan i bujanie się z mętami jest ważniejszy od rad ojca i kariery. Brak z Nim zupełnie kontaktu. Dno totalne. Skończony jako żużlowiec.
  Widać Jacek Woźniak boi się mówić gołą prawdę prosto w kibicowskie uszy. Wcale mnie to nie dziwi. Wszak to Jego wychowankowie, Jego szkoła! Co z niej wyrasta widzimy co roku. Żeby nie wspomnieć ostatnich paru lat i takich orłów, jak: Wolniewiński, Grobelski, Drożdżowski, Trempała czy Braun. Prawdziwa kuźnia talentów. Oby tylko najmłodsze pokolenie bydgoskich żużlowców, nie powielało tych wzorców i pojechało innym torem. Ta cała nasza szkółka, to jest przedszkółka! Tam brakuje trenera z twardą ręką, który walnąłby pięścią w stół, albo z liścia w ryj i trzymał porządnie w ryzach rozpasanych małolatów. Jeszcze jedna sprawa. Rydlewski niestety jest przez Jacka, nieco ponad miarę forowany po linii wujowskiej. Stalkoś po świetnym występie w młodzieżowych zawodach, nie załapał się do składu na Wandę, kosztem słabiutkiego Rydlesia. Pomijam kwestię zatrudnienia na ten mecz Kubery i wyjaśniam, że wypożyczenie zawsze kosztuje drożej od początkującego wychowanka. Tylko idiotom można wciskać kit, że jest inaczej. Aha, jutro u nas jest jakiś młodzieżowy turniej, na który nie załapał się Sitarek. Sezon zmarnowany przez kontuzje, powinien powetować sobie ten bardzo ambitny junior chociaż jak najczęstszymi występami wśród rówieśników. Niestety! Jacek Woźniak widzi to inaczej i wstawił chłopaka na rezerwę. Dla mnie te Jego wizje są ślepe. No, ale to tylko moje zdanie. Może jeszcze paru moich kumpli.
  I to by było,(cytując profesora od mniemanologii stosowanej) na tyle...Pzdr!

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Dawid leży na torze, w ogole sie nie rusza a co robi Łaguta ? Cieszy miche do kamery...

 • Ornitopod lubi Komentarz

  KU**A !!!LUDZIE, BO MNIE ROZERWIE !!! KOMENTATORZY Z nSPORT+ DO
  LOPATY !!! CZY ONI SIEDZA ZA FILAREM CZY TYLEM DO TORU ?
  CHOLDER W BIEGU 10 MIAL NORMALNY USLIZG ! NIC WSPOLNEGO Z PIESZCZKIEM CZY MIEDZIAKIEM !!! TRZEBA BYC KOMPLETNYM DEBILEM, ZEBY TWIERDZIC INACZEJ ! BRAWO SEDZIA !!!

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Tytuł jak ze szmatławca tudzież brukowca sensacyjnego zacznijcie szanować czytelników.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  "Po tym karambolu zawody zostały przerwane. Zaliczono wyniki po trzech seriach startów." Histeria zaczyna dominować w tym sporcie.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Do sportowe fakty te wasze przewidywania to o kant dupy rozbić.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Kur.a Ty zamiast klawiatury od Dziadka Enigme dostałeś?
  O co Ci chodzi?

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Kuźwa 10k ludzi chodzi na taką kadłubową ligę.Szkoda,że nie ma tam ligi z prawdziwego zdarzenia.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Czemu oni ściągnęli tą plandekę to ja nie wiem... Po raz kolejny potwierdzają, że to po prostu idioci.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  no i?

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Hu... mnie obchodzi kto byl odpowiedzialny. Takiej kulawej imprezy jeszcze nie bylo ! Dno i piec metrow molu !

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Skąd się biorą tacy idioci ? "Kasprzak szmata" , Cieślak pisany z małej litery , "Cieślak winny" , Hampel najlepszy , itp. Jesteśmy u progu sezonu , a nieomylni "fachowcy" już ferują wyroki, już wiedzą wszystko najlepiej , rozdają tytuły i obrzucają innych błotem . Rynsztok i magiel . A prawda jest taka , że Jarek pojechał super zawody , Krzysiek pojechał padakę , Piotrek średnio i trochę w stylu Chaosa Miedziaka , a wygrali ci którzy byli najlepsi czyli Duńczycy . Tylko tyle i aż tyle , ale wystarczyło do uruchomienia ulania się steku bzdur i nienawistnego bełkotu .

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Na miejscu sponsorów zabrałbym kasę!!!Na tyle spotkań to każdy klub powinno stać.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Krótko i na temat: żenada. Takie zachowanie się na Was zemści, drodzy prezesi. Teraz zostanie Wam więcej pieniędzy, ale w następnych latach obetną Wam miejskie dotacje, odejdzie część zdegustowanych sponsorów i będziecie płakać. Ale wtedy będzie już za późno.

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Witek chcial polaczenia bo zbudowal najgorsza druzyne i wie ze duzo spotkan nie wygra.Takie sa fakty

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Przy takim obrocie sprawy kibiców napewno nie przybedzie

 • Ornitopod lubi Komentarz

  Dokładnie.......ale kibic sie nie liczy