Janusz P - lubi

 • Janusz P lubi Komentarz

  jest filmik z wypadku i widać kopnięcie chyba że masz klapki na oczach . inna kwestią jest czy było to celowe kopniecie czy jakis odruch

 • Janusz P lubi Komentarz

  Nie rozumiem tych zachwytów nt. krakowskiej inicjatywy. Z daleka to może tak optymistycznie wygląda - kolejny stadion żużlowy podlega modernizacji.
  Tylko jest małe ale ... a nawet kilka.

  Jak rzadko gdzie w Polsce właśnie na tych niewielkich trybunach jest galeryjka skąd rozciąga się IDEALNY widok na cały parking. Stojąc tam można poczuć jakby samemu się było w środku parkingu maszyn. A zawodnicy szykowani do kolejnego biegu stoją naprzeciwko kibiców na wyciągniecie ręki.

  Jak rzadko gdzie w Polsce na Wandzie wciąż są wały ziemne, gdzie można wywalić się na kocyku i spożywać zimne piwko "na trawce". Nie mówiąc już o rodzinach, które na kocyku mogą piknikować z najmniejszymi pociechami. Sielankowa atmosfera rodem z ligi duńskiej czy angielskiej.

  W planie ma to zastąpić betonowy klocek (nie wypominając nikomu) rodem ze stadionu Wisły wraz z parkingiem odseparowanym od kibiców. I to ma być ta lepsza strona speedwaya ?

  Na zdjęciu widać ile średnio osób przychodzi na mecz. Nie pomoże ekstraliga ani wypasiony stadion, bo w Krakowie nie ma tradycji żużlowych. Na zawody przychodzą okoliczne osiedla z Nowej Huty oraz niedobitki fanów żużlowych, których los rzucił do Krakowa.

  Jeśli ma powstać wielofunkcyjny obiekt sportowy w Nowej Hucie, to niech zostanie zbudowany od podstaw w innej lokalizacji. Jak dla mnie obecny pomysł jest poroniony, bo zabija "normalność" kibicowania na rzecz wydzielonych klatek, kołowrotków, monitoringu stadionowego, skoszarowania widzów w ciasnych i niewygodnych krzesełkach. Od tego na pewno nie przybędzie fanów na trybunach.

  Jeśli można zrobić GP na Stadionie Narodowym w Warszawie to da się na pewno zorganizować okazjonalne zawody na nowym obiekcie w Krakowie. Nie trzeba do tego celu zabijać perełki samej w sobie, jaką jest stadion Wandy.

 • Janusz P lubi Komentarz

  Nie tak jak z ciebie. Co ty osiagnales w zyciu? Pochwal sie. On reaktywowal zuzel z totalnego zera w Krakowie. Ty jedyne co umiesz to cwaniakowac na forum. A prawda jest jedna. Czym wiekszy frustrat, tym wiecej szczeka po forach. Zegnam.

 • Janusz P lubi Komentarz

  Hm,wszyscy piszą i mówią że wypadek,że nie z jego winy,cóż na to jest paragraf 177 kk,polecam przeczytanie.tak, żużel jest niebezpieczny ale to nie znaczy że nie powinno się ponosić konsekwencji swojej nieostrożnej lub niebezpiecznej jazdy, wpakowywania zawodników w bandy,łamania ich lub doprowadzania do śmierci.zawodnicy tacy jak podersen lub jak w tym przypadku woryna i kilku innych wiedzą ze jak sie coś stanie z ich winy zamierzonej lub nie zamierzonej to nie poniosą żadnych konsekwencji bo co? bo był to wypadek ,bo nie chcieli tego,bo nie zamierzali tego? każdy z nas ponosi konsekwencje naszych czynów,niebezpiecznej lub nieostrożnej jazdy lub innych zdarzeń.tak samo żużlowcy powinni ponosić odpowiedzialność za swoje czyny,w tym przypadku nieostrożnej,brawurowej chamskiej lub niebezpiecznej jazdy.nie może być tak ze jak ktoś kogoś połamie lub w tym przypadku doprowadzi do śmierci nie jest pociągany do odpowiedzialności tylko zachowuje się jak gdyby nic się nie stało.chamstwo,brawura i niebezpieczna jazda powinny być bezwzględnie karane!!stał się wypadek, młodego chłopaka już nie ma wśród nas,a kogoś kto do tego doprowadził nie poczuwa się do winy i ludzie starają się go wybielić!! był to bez wątpienia nieszczęśliwy wypadek, ale do tego wypadku ktoś doprowadził i w tym przypadku był to woryna!!!

 • Janusz P lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Janusz P lubi Komentarz

  Ja myślę żę jednak twoją

 • Janusz P lubi Komentarz

  Co na to poradzę że zawsze pisze prawdę sam zobacz tą furie u twoich kolegów po szalu Sławek już mnie zablokował nie wytrzymał rzeczywistości :)))

 • Janusz P lubi Komentarz

  Brawa dla Wandy, trzymali się do 14 biegu.

 • Janusz P lubi Komentarz

  Sędzia nie tylko w tym przypadku popełnił błąd ,jeszcZe dwa razy popełnił błędy na niekorzyść Wandy,

 • Janusz P lubi Komentarz

  Rozumiem , że skoro mieliście pecha w postaci taśm i defektów to sędzia uznał że trzeba Wam pomóc ? No i oczywiście to jest uczciwe ?

 • Janusz P lubi Komentarz

  Gdyby nie sędzia mielibyście kolejny mecz w palnik , nie potraficie uczciwie wygrać ani z honorem przegrać . Pracą sędziego powinien zająć się prokurator , bo wykluczenia wzięte z du.y i każdy kto ma choć cień pojęcia u żużlu to widział .

 • Janusz P lubi Komentarz

  Bieg 13 był kluczowy kiedy to pod taśmą było dwóch zawodników z Wandy , dwóch zawodników z Polonii i jeden sędzia drukarz który postanowił że ten bieg wygra Polonia.

 • Janusz P lubi Komentarz

  Stec z Krosna wydrukował ten mecz, najpierw wykluczył Mazura po tym jak mu się Curyło położył na kierownicy a do kompletu wydrukował bieg 13 chociaż wszyscy mu się w czoło pukali. Takich osób nie można dopuszczać do sędziowania. To któryś z kolei mecz Krakowa który drukuje Stec. Facet nie potrafi oddzielić lokalnych frustracji od pracy zawodowej ...

 • Janusz P lubi Komentarz

  gdyby wykluczyli np. Mlodego tak jak Sucheckiego w Opolu to dopiero Wasz stary by zawalu dostal :) no nic gratuluje cwaniackiej wygranej !

 • Janusz P lubi Komentarz

  Jako kibic Wandy szczerze napiszę że Harris i Korneliussen zawiedli.
  Polonia była dziś lepsza.
  Niemniej jednak wykluczenie Sucheckiego to kolejna przewałka sędziego, który wypatrzył wynik meczu

 • Janusz P lubi Komentarz

  nie wygrana polonii tylko wygrana sedziego

 • Janusz P lubi Komentarz

  Hej, w zasadzie nie czepiałbym się gdyby nie wypowiedzi Władysława przed meczem o krętactwach w Opolu . Bo skala krętactw w Bydgoszczy przebiła jakakolwiek skalę . Cieszy postawa młodego Golloba , który pokazał kawał dobrego żużla a Harris ? No cóż przerabialiśmy ten temat w Rybniku dwa lata z rzędu więc ja akurat nie jestem jego formą zdziwiony i jeśli miałbym być zaskoczony to jedynie na plus :D

 • Janusz P lubi Komentarz

  Człowieku chyba nie wiesz co piszesz.Gdyby nie pomoc pana Plicha nie byłoby pewnie i Wandy.

 • Janusz P lubi Komentarz

  Waszym wspólnym mianownikiem jest złodziejstwo , także nie dziwię się Twojej decyzji . Swój swego zawsze poprze !!!!!!

 • Janusz P lubi Komentarz

  zawodnicy powinni się bać