84 Derby Ziemi Lubuskiej !

autor: Ultrass. | 2014-06-21, 19:24 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Mundial... awans... derby w czwartek no i.... derby w niedzielę!

Tak, tak to już jutro 84 derby Ziemi Lubuskiej! Według mnie jakoś cicho o tym w mediach ale może i dobrze w końcu teraz króluje piłka... 4 ligowa ma się rozumieć ,,Przyjaciele z północy" przesłali nam blisko 900 biletów, jak widać nie wszystkie się rozeszły, niektórzy co nie kupili prawdopodobnie będą mieć taką okazję już jutro na stadionie przy ulicy Śląskiej;)

Falubaz napędzony kolejnymi wygranymi ale z kontuzją Protasa, który mimo treningu w piątek nie pojedzie w Derbach. Staleczka trochę sinusoida, wygrała wprawdzie u siebie z Czewą ale po mękach, lecz w rewanżu pokazała ekipie spod Jasnej Góry, kto zasługuje obecnie w tabeli na miejsce na ,,pudle".

Rozpiska, Forma a więc...

1. DuZers - wczorajszy solenizant, w tygodniu dobre występy w ćwierćFinale w Ostrowie oraz w Szwecji, dziś ważne zawody o awans do GP w Czewce

2. Bechu - jak widać jego występy w Anglii, Danii oraz gościnie w sparingu w Ostrowie nie powalają, wczoraj przegrał w Anglii 3 razy z Iverem, niewiadoma, ale może ten tor porównywalny do gorzowskiego... ponad 4 punkty będą sukcesem.

3. Saszunia - ulubieniec kibiców prowadzi parę, w Szwecji stosowana za niego ZZetka. Liczymy na dobrą liczbę zdobytych punktów na Jancarzu i waleczność z jakiej jest znany.

4. Aj - obecny kapitan, może starty ,,nie te" ale wola walki i zadziorność ,,ta". Po raz kolejny nie prowadzi pary, tutaj też możemy spodziewać się większej zdobyczy punktowej.

5. Hampel - nie jest to niestety ten Jarek co rok temu, w Gp słabiej, ale nie kto jak on? Ile razy pojedzie 5 czy 6? Ile punktów, czy przegra z Kasprzakiem i Iverem?

6. juniorzy, którzy w tygodniu zaprezentowali się bardzo dobrze w mdmp. Strzelec i Adamczewski, każdy wie jak ciężki dla nich jest 2 łuk ale jakoś o dziwo po ostatnich występach wierzę w Kamila i jego jazdę, cóż obym się nie pomylił.


9. Kasprzak - niby jeden z lepszych obecnie polskich zawodników ale cały czas zmagający się z kontuzją, na dodatek każdy ma w pamięci jego zachowanie wobec Łoktajeva.

10. Linux - jakoś nie wierzę w niego, chociaż kto jak kto ale z Falubazem to już nie takie ,,asy" zdobywały pokaźną ilość punktów.

11. Świder - były nasz zawodnik, w sumie to gdzie on już nie jeździł?:) Przed sezonem włodarze Stali, mówili o nim, że może prowadzić parę, jak dla mnie na tą chwilę na pewno nie zawodzi.

12. Zagar - Matej chyba ostatnio wrócił z treningów sztuk walki na torze a jego pierwszym przeciwnikiem był Nicki P. były kolega z drużyny. Na pewno waleczny zawodnik i może być jednym z lepiej punktujących zawodników w talii Palucha.

13. Iver - 11+1 tam gdzie jeździł Jensen, walczak, może zakręcić się koło 12-13 pkt.

14 i 15. Cyfer i Zmarzlik - juniorzy, lepsi niż nasi, Cyfer wygrał nawet bieg w Czewie. Bartosz to ,,bohater" okładki z programu derbowego i jeden z lepszych polskich juniorów.

To i tak smętne dywagacje oraz przypuszczenia, po 19 gdy sędzia w Brazylii rozpocznie drugą połowę meczu Belgia - Rosja to Tomasz Lis włączy zielone światło i rozpocznie się pierwszy bieg Derbów!

Niech te Derby, będą tak emocjonujące jak te spotkania sprzed dobrych ,,paru lat..." no i z wąsem:)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.