Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kvc30

  Zasada jest jedna "pekunia non olet". Każdy sponsor jakoś się nazywa i Łomża nie jest ani gorsza ani lepsza, gra drużyna a nie sponsor i lepiej przyjąć zasadę - najpierw z kielcami wygrajmy a dopiero potem się śmiejmy, bo na odwrót może nie wyjść.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Znany nowy prezes Orlenu Wisły. Klub poprowadzi Robert Czwartek

  Lekiem na Wisłę nie jest zmiana prezesa jednego na drugiego - to nic nie da. Kluczem jest porozumienie miasta i orlenu w kwestii finansowania klubu - jak tego nie będzie to nie będzie kasy jak nie będzie kasy to nie będzie dobrych zawodników i wyników- czy Czwartek może w tej kluczowej kwestii dać pozytyw - bardzo wątpię, gość jak mówi ma dobre chęci ale dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane, wiedzy, doświadczenia, a nawet fachowców do pomocy nie ma - szkoda i człowieka i klubu. Jeśli Wiśniewski zrezygnował nagle i prezes Czwartek jest na na chwilę to jeszcze jakoś to spróbuję zrozumieć choć i wtedy znalazłby lepszego kandydata ale jeśli to ma być na czas nieokreślony to " Boże chroń Wisłę".

 • kvc30 napisał/a komentarz do Jesienny niedosyt. Adam Wiśniewski ocenia grę Orlen Wisły

  Adam może podobne bzdury wygadywać ile chce - co to wnosi nowego? - gdzie ocena drużyny i graczy gdzie koncepcja na drugą rundę i gdzie koncepcja na rok, dwa i dalej, gdzie plany finansowe?, gdzie markieting?, gdzie rozwój? gdzie gracze którzy mogą zwiększyć jakość drużyny - - nie ma, niema, nie ma!!! - nic z tego nie ma . Nauczył się pleść okrągłe farmazony i to za każdym razem robi. Zasada jest taka jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz - panie prezesie.
  Wisła się cofa sportowo, organizacyjnie, finansowo - ile masz Prezesie kibiców na trybunach a ilu było - masz oczy?. Wszyscy to widzą tylko Prezes ma różowe okulary - dobre i trochę jeszcze pobyć .... - i tyle...

 • kvc30

  Marco Tarabochia od początku miał być zmiennikiem w LM i " na ligę". Więcej od niego nie było co oczekiwać bo na więcej go po prostu nie stać - ostatni sezon ma zupełnie stracony. Jak teraz trener ułoży środek pola i jaką rolę da Zdrahali ? - bo jak ma go trzymać na ławie to po co było go ściągać i dawać kontrakt? Trzeba też myśleć o lewym rozegraniu bo po sezonie nie będzie już Rakoczy a Obradowić - żal Boże patrzeć.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Zagraniczne media potwierdzają: Niko Mindegia w Orlenie Wiśle Płock

  Gębala nie jest Kielcom potrzebny - nie muszą go wyciągać żeby osłabić Wislę bo Gębala Wisły nie wzmacnia. Do klasy Jureckiego Gębali brakuje nie tylko umiejętności ale przede wszystkim potencjału - nie ma dynamiki, przeglądu pola szybkości - to nie ta półka to prosty wyrobnik a nie wojownik i lider jak Jurecki. Tarabochia lub Moya - jeden z nich może zostać - który tu trzeba zdecydować - ani jeden ani drugi nie jest klasowym zawodnikiem dajacym wartość dodaną to raczej zmiennicy pierwszego ale tego "pierwszego" trzeba mieć - a wisła póki co go nie ma od dwu lat. Obradowić jest od początku porażką i im szybciej odejdzie tym lepiej szkoda pieniędzy na jego pensję.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Skończyć z drugim miejscem. Kompendium PGNiG Superligi: Orlen Wisła Płock

  Co by się chciało a na co się ma potencjał to dwie różne sprawy. Skład jest co roku słabszy - gdzie gionea, gdzie żytnikow, coralles, zelenowić, jurkiewicz, nenadić, lijewski, sypszak, gdzie solidni wyrobnicy typu pusica, itd - nie ma . Gdzie solidny budżet?, gdzie stabilizacja składu ? - nie ma, nie ma, nie ma. To z czym do tytułu? - na ten sezon moim zdaniem są takie cele: obronić drugie miejsce w lidze , nie zbłaźnić się w meczach z kielcami, nie zbłaźnić się w LM i nie zbłaźnić się w Pucharze Polski jak w zeszłym roku. Żeby rywalizować z kielcami trzeba iść ich drogą / choć i oni mają teraz problemy/ a nie odbijać się to od jednej to od drugiej ściany.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Orlen Wisła znalazła alternatywę na rozegraniu. Nacho Moya w Płocku

  Na treningach to ja bym pomógł - za połowę kasy.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew: Zostaję w Kielcach. Emocjonalny list trenera PGE VIVE Kielce

  Emocjonalny wpis Duszenbajewa tylko potwierdza że problemy kielc nie są wymyślone - są rzeczywiste i na teraz. Jak teraz nie zbiorą kasy to zawodnicy znajdą inne kluby i za pół roku będą z nowymi pracodawcami "po słowie" - nawet jak kasa się znajdzie będzie za późno. Pytam gdzie była odpowiedzialna polityka finansowa w tym klubie, gdzie planowanie budżetu i wydatków na poziomie dochodów a nie marzeń - tu jestem bardzo rozczarowany nie tylko Bertusem ale i całym Zarządem. Stawianie teraz miasta w roli "winnego" jest po prostu nieuczciwe. To nie miasto kontraktowało zawodników, zawierało umowy, pilnowało kasy - to Zarzad i Bertus. Więc dzisiaj oczekiwałbym uczciwego postawienia sprawy w formie - przeliczyliśmy się, niedopatrzyliśmy, przeszacowaliśmy - jeśli możecie pomóżcie. Tymczasem postawa zarządu jest wprost inna - to "miasto" jest winne bo nie chce dać 4,5mln. zł. - w głowach wam się,panowie pomieszało i w głowach kibiców chcecie mieszać zamiast uczciwie się przyznać do błędów. Nie lubię kielc ale powtarzam sposobem na zapewnienie naszej ręcznej rozwoju nie jest obniżenie poziomu kielc lecz podniesienie poziomu innych drużyn właśnie do poziomu kielc - spróbujcie tego Panowie Prezesi i Zarządy dokonać - spróbujcie iść ich drogą nie powtarzając ich błędów a choćby zbliżając się do osiągnięć. Zobaczycie jakie to trudne , ile wymaga pracy. A kielcom niech się uda zażegnać ten kryzys ale niech to też nauczy włodarzy klubu odpowiedzialności, niech przestaną grać na emocjach a zajmą się twardą ekonomią.

 • kvc30 napisał/a komentarz do PGE VIVE Kielce potwierdza: Nasze problemy mogą zaważyć na dalszym rozwoju klubu

  To już nie wygląda na tylko grę Bertusa z miastem, sytuacja musi być poważna jeśli obniżono zawodnikom kontrakty / nikt tego nielubi - przyszli grać za określone pieniądze a nie z miłości do kielc czy Bertusa/. Dziwię się, ze Bertus przeszarżował - wydawało się, że jest człowiekiem który twardo chodzi po ziemi i nie wydaje pieniędzy, których nie ma. Brak dyscypliny finansowej i życie ponad stan i możliwości nie takie kluby jak kielce zgubiło - choćby Hamburg. Sytuacja ta będzie szkodziła kielcom nawet jak jakoś się wygrzebią - strata wizerunku jest oczywista. Obniżenie poziomu sportowego przez kielce nie wyjdzie nikomu na dobre. Wprawdzie może wiśle będzie łatwiej konkurować ale gorsze wyniki kielc to gorsze notowania naszej piłki ręcznej z możliwymi skutkami w udziałach w LM i innych rozgrywkach. Wolałbym by kielce nie słabły a żeby inni do nich równali. Równanie w dół nikogo nie powinno cieszyć.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Miasto nie dofinansuje PGE VIVE Kielce. Prezydent: Nie mamy takich pieniędzy

  Wygląda na to że Bertus przelicytował. Szantaż na radnych miasta przed wyborami to dość perfidna zagrywka - czy mu tych pieniędzy rzeczywiście brakuje czy też chce 'wyciągnąć" je przed wyborami szantażując radnych upadkiem klubu nie wiemy ale się dowiemy z czasem. Co by nie powiedzieć to 'osłabnięcie" kielc nie jest dobre i nie jest też korzystne dla zarówno dyscypiliny - i tak nie mamy teraz żadnych sukcesów, jak i dla innych klubów - do tej pory wisła chciała gonić kielce, wisłę puławy, puławy gonił górnik itd. był to sposób podnoszenia poziomu naszej ligi. Teraz włodarze innych klubów powiedzą kielce ograniczają budżet to i my nie musimy się starać za bardzo. Ponadto gorsze wyniki kielc i płocka obniżą nasze rankingi. Czyli choć nie jestem fanem kielc to wcale się nie cieszę. Satysfakcję da mi nie osłabniecie kielc lecz rozwój i wzrost poziomu mojego klubu.

 • kvc30 napisał/a komentarz do PGE VIVE Kielce w tarapatach. Klub prosi o rekordowe dofinansowanie

  Wydawało mi się że Kielce mają kasę pod kontrolą i zbilansowaną. Zycie od darowizny do darowizny nie da stabilności a skutki będą takie, że zawodnicy niebędą chcieli przyjść do takiego klubu - teraz w innym świetle widzę odejście Bombaca, Jureckiego czy zakończenie kariery przez Bieleckiego. W ogóle żle się dzieje w naszej piłce ręcznej - sukcesy kadry, kielc i w mniejszym stopniu wisły ciągnęły tą dyscyplinę. Kadry na poziomie już nie mamy, wisła słabnie - szkoda ale to widać i po składzie i po wynikach, teraz jeszcze kryzys w kielcach. Żle się dzieje w kwidzynie, nie idą do przodu górnik i puławy , rozpada się elbląg, nie wiadomo co z wągrowcem, itd, itd, - reszta ligi chce przetrwać sezon. Po latach rozwoju czeka nas chyba czas marzeń o minionych czasach.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Istotna zmiana w Orlenie Wiśle Płock. Michał Zołoteńko nie jest już dyrektorem sportowym

  Chcieć to nie znaczy móc... Co innego grać a co innego rządzić ... Po prostu zołoteńkę to przerosło - dobrze że jak rozumiem sam to zobaczył i dobrze zareagował. Kwestią podstawową jest pytanie - kto będzie trenerem i jaka będzie jego rola... Bez tego każde dywagacje są bez sensu. A o trenerze jak na razie cicho...

 • kvc30 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Trzydzieści minut katastrofy. PGE VIVE przegrało z PSG

  PSG budowało drużynę kilka lat i zbudowało teraz zbierają efekty. Na dodatek ich górka zbiegła się z dołkiem tak kielc jak kiel, veszprem i barcelony. Te drużyny są w przebudowie i to musi potrwać. Kielce dzisiaj to nie ta drużyna co dwa, trzy lata temu i dopiero za dwa trzy lata po zmianie pokoleniowej i zgraniu drużyny będą mogły wrócić do marzeń o samym czubie w Europie. Dzisiejszy wynik nie jest zawodemczy niespodzianką jest tylko potwierdzeniem tego że kielce są w przebudowie a PSG w topie. - i tyle.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Ondrej Zdrahala przebierał w ofertach, wybrał Wisłę. "To zespół z topu"

  Nie jest ani młody, ani nie jest gwiazdą. Grał gdzie grał i tyle. Nie jest to Zytnikow ani Eklemowić boję się że doszła strzelba a rozgrywającego jak nie było tak nie będzie. Nie wiem skąd szukanie wynalazka zamiast zatrudnienia dobrej klasy klasycznego rozgrywajacego. Oby to nie był kolejny rozgrywąjcy pokroju Obradowicia.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Wolał Bundesligę od Orlenu Wisły. Aliaksandr Padszywałow w Minden

  Starszego jak Zdrahala nie było? Może faktycznie nikt starszy od niego nie gra?

 • kvc30 napisał/a komentarz do Igor Źabić zapracował na nowy kontrakt. Słoweniec zostaje w Płocku

  Na razie nic nie pokazał - czekałem kiedy mu się kontrakt skończy i odejdzie - jego zatrudnienie było w mojej opinii pomyłką -nie te progi. Jeśli za Duarte czy Gioneę , Żytnikowa, przychodzą - Żabić, Obradowić, ten młody z Piotrkowa to przyjdzie nam grac na jednym poziomi z zabrzem i puławami - do tego ten zarząd prowadzi.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Europejskie puchary zawitają do Łodzi? Nadzieją piłkarze... Wisły Płock

  A gdzie są ci fani? Gdzie te tłumy - w Warszawie, w Poznaniu, Białymstoku, Gdańsku, Wrocławiu - że się pytacie o fanów w Płocku?. Jeśli Płock ma 4 tys ludzi na meczu przy 120 tys mieszkańców to w warszawie przy 1,5 mln powinno być na meczu 50 tys ludzi - przychodzi tyle ? bo nie słyszałem?. Odpowiednio w Poznaniu powinno być co mecz 20 tys. - jest tyle?, nie mówię o Gdańsku - 16 tys, Wrocławiu -20 tys, Krakowie - 25 tys. W małych miastach zainteresowanie i udział kibiców jest dużo, dużo większy niż w dużych, patrzec tylko trzeba nie tylko na liczby na stadionie ale też na liczbę mieszkańców.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Bogdan Wenta: To mnie wkurza i przeraża. Jestem gotowy, żeby wrócić

  Nie byłem nigdy entuzjastą Wenty na stanowisku trenera kadry choć doceniam jego osiągnięcia- ale to już było. Na teraz nie ma innego wyjścia jak zmienić Kraśnickiego i tą jego ekipę. Przecież oni przez tyle lat nic nie zrobili - w kadrze trafiło się " złote pokolenie" a w klubach kielce i płock zrobiły swoje wprowadzając naszą ręczną na salony - a związek ? - związek nie zrobił nic- panowie trafili na złoty okres dyscypliny i przez 10 lat "piastowali" stanowiska - czas ich wreszcie wykurzyć bo będą dłużej siedzieć niż Breżniew. Każda kandydatura jest lepsza od nic nie robienia - Wenta - dlaczego nie, można dać mu spróbować - gorzej nie będzie!.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła Płock znów bez wygranej. HBC Nantes goni Vardar Skopje

  Nie wiem jaki wpływ ma Przybecki na kształt drużyny - jeśli jego udziałem jest zdemolowanie / bo tak teraz/ równowagi w drużynie to też jest odpwiedzialny. Zdemolowaniem nazywam nie sprowadzenie reżysera gry, - choć rok wczesniej żytnikow zapowiedział, ze odchodzi. Tarabochia nawet jak zdrowy i w formie to powyżej pewnego poziomu nie wyskoczy , dobryw LM na zmiennika a nie na podstawowego gracza - to tak cięzko było wiedzieć? Nie było komu zająć się sprawą - za mało prezesów, dyrektorów, trenerów, sztabów i doradców, itd.. itp...- tylko pracą nie ma się komu zająć.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Piotr Przybecki: Przez presję byliśmy trochę za nerwowi

  Mecz może wyjść lub nie wyjść - nie o to w tym przypadku chodzi. Chodzi o to że wszystko od początku sezonu przegrywamy , najczęściej bez walki.Chodzi o to, że nie ma drużyny, nie ma lidera , gra się nie zazębia , nie ma pomysłów na rozegranie przeciwnika - te problemy doskonale widać gdy gramy z przewagą - najczęściej przegrywamy swoje przewagi. Nie ma reżysera drużyny - od roku wiadomo było że Zytnikow odchodzi - i co? kogo zaangażował uczestnik Ligi Mistrzów- odpowiadam - NIKOGO!!!! Drużyna jest dużo słabsza niż rok czy dwa lata temu - wyniki to tylko tego logiczny skutek. Żabić nie zastąpi Tiago a Corallesa Żytnikowa Pusicy nie ma . Największy tegoroczny sukces to remis w Puławach - pogratulować!!!.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Petar Nenadić jedną nogą w Veszprem. Zastąpi go Stipe Mandalinić

  Dla Manolo Cadenasa był za słaby i nie pasował do koncepcji, mimo że chciał zostać w Wiśle....

 • kvc30 napisał/a komentarz do Czołowy strzelec Ligi Mistrzów zagra w Płocku. Ziga Mlakar w Orlen Wiśle

  Zamiast patrzeć na kielce patrzmy na siebie - to my mamy problem a nie kielce. U nich trwa przebudowa drużyny bo stare gwiazdy już nie te same. Przebudowywują drużynę - kontraktują, nowych, młodych, perspektywicznych - to jest dobry kierunek, którym i my powinniśmy iść. Można dużo mówić ale wiadomo było ponad rok temu że żytnikow odchodzi a tarabochia choć zrobił duże postępy to nie ta półka i takiej jakości nie da. Przez rok nie znaleźliśmy porządnego rozgrywającego: nie było ich?, nie było kasy?, czy może nie było komu o tym pomyśleć i się zaangażować. Może dzisiaj wiśniewski dużo mówić o męskiej rozmowie w szatni - od mieszania herbata nie będzie słodsza. Drużyna jest słabsza niż rok czy dwa lata temu i rezultaty w LM są tylko tego wynikiem i bolesnym dowodem. Po co kontraktowaliśmy bramkarza który przyszedł żeby zaraz odejść choć mamy dwóch dobrych swoich a nie znaleźliśmy czasu by poszukać "mózgu" drużyny. Więc może zamiast pustych haseł o mobilizacji, męskich rozmowach, itd. - zacząć wreszcie prowadzić planową, poukładaną politykę kadrową - na miarę naszych możliwości finansowych które jakkolwiek są mniejsze niż kieleckie to jednak też przecież są - trzeba pracy, zabiegów, spokoju, profesjonalizmu, planowania i przewidywania anie pustosłowia.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Adam Wiśniewski nowym prezesem Orlen Wisły Płock!

  To zła decyzja - co innego być zawodnikiem nawet bardzo dobrym a co innego być prezesem klubu. Jakie wiśniewski ma pojęcie o zarządzaniu spółką jaką jest klub , jakie ma pojęcie o zarządzaniu finansami, jakie ma pojęcie o budowaniu planów finansowych, pozyskiwaniu sponsorów, itd. - raczej żadnego, zarządzaniu zespołami ludzkimi, itd. Że on chce - się nie dziwię - spodziewam się że nie ma pojęcia,- że jego chcą wiedząc o jego braku kwalifikacji i doświadczenia ? - musi za tym stać konkretna kalkulacja - uspokoi atmosferę i relacje z kibicami, cudów nie zrobi ale da decydentom jakiś czas , potem się go wyrzuci . Sam sobie będzie winien bo jak ktoś się godzi być zderzakiem to potem nie ma go co żałować, że go spotyka to co było do przewidzenia.

 • kvc30 napisał/a komentarz do Zmiana prezesa w Orlen Wiśle Płock! Legenda klubu przejmie stery?

  Nie wiem czy zieliński powinien byc dalej czy też nie - to nie ma wiele do rzeczy - postawione cele sportowe wobec różnicy potencjału wobec kiel były praktycznie nierealne. Jedynym wyjściem jest zwiększenie budżetu bo tylko to może dać stabilizację, dłuższe kontrakty - lepszych grajków, i sznase na większe sukcesy sportowe. Zamiana janka na franka i tak dalej nie da nic poza tym , że prezesem będzie nie janek a franek i janek a nie franek będzie brał pieniądze. Problem jest taki: kto się podejmie , kto ma pomysł, kto ma kontakty i wizję jak wzmocnić klub finansowo - nie był to miszczyński, nie był to raczkowski, nie był to zieliński i moim zdaniem nie będzie to Wiśniewski. Będzie kolejnym ogniwem tego samego łańcucha - zmiana dla zmiany, i nic więcej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.