Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Emocje sięgnęły zenitu! SPR mistrzem kraju! - relacja z meczu KGHM Metraco Zaglębie lubin - SPR Lublin

  Kocurku- a może lepiej duet Stakiewicz/Kozłowski. To, że wam się wydaje, że w internecie jesteście anonimowy to nie znaczy, że w Lubinie na ulicy się Was nie spotyka. We własne gniazdo się zwyczajnie nie sra, ale skąd takie niespełnione wiecznie rozwijające się talenty jak Wy mogą o tym wiedzieć...
  Medal, srebrny również wraz z Pucharem Polski to świadectwo sezonu zakończonego sukcesem. 2 najlepsze drużyny w Polsce podzieliły się zasłużenie trofeami za co serdecznie GRATULUJĘ i jako kibic Zagłębia ale także piłki ręcznej dziękuję za wspaniałe emocje i walkę godną finału.
  Szczególne gratulacje i podziękowania dla Pani Trener Bożeny Karkut, dzięki której w ciągu 13 lat jej pracy możemy jako kibice cieszyć się już dziesiątym medalem i trzecim Pucharem Polski.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  cyt.: "Lata mijają - trenerska karuzela zatoczyła już kilka kółek
  i tylko MY - Ja(karwa) i Bożenka wciąż na topie i raz po raz zgarniamy medale" ! No bo ten duński wyskok - to tylko wypadek przy pracy !

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  No to może o kibicach wypowiem się ja, jako bezstronny obserwator i kibic innej drużyny. Ale na wstępie gratuluję obu drużynom tego sukcesu. Co do kibiców. Wielbuond. Podczas meczu (oglądałem w tv) pokazywali kibiców Zagłębia kilka razy. Krzyczeli, śpiewali, dopingowali. Super. Po skończonym meczu na hali została garstka kibiców Zagłębia (i BRAWO dla nich). Dziwi mnie (i widzę nie tylko mnie), że reszta nie podziękowała dziewczynom za ich wysiłek, za to czego dokonały na przestrzeni całego sezonu. I ta krytyka odnosi się tylko do nich (nie do Was (czyt. tych co potrafią docenić to co mają i potrafią nagrodzić trud włożony przez dziewczyny). U nas w Jeleniej Górze zostało więcej osób, aby podzięko0wać za zdobycie 5 lub 6 m-sca (jeszcze wtedy nie było wiadomo)!!! Co do Zagłębia - drużyna zdobywa srebro, a dziękuje im za to garstka osób. Coś jest nie tak...Natomiast jeżeli chodzi o doping podczas meczu ja mimo wszystko wskazałbym też na kibiców Montexu jako głośniejszych i lepiej zorganizowanych (b. podobał mi się doping tego siwego pana ok. 55-60 ;-)
  Na marginesie - sędziny ostatnią akcję przerwały ok. 2 sekund przed końcem meczu. Wasz stolik "pięknie" zaspał i zabrał Wam te 2 sekundy za późno zatrzymując czas. A co za tym idzie - musiał być wykonywany rzut wolny bezpośredni z beznadziejnej pozycji. No cóż, widzę nie tylko u nas jaja ze stolikowymi ;)

  Jeszcze raz gratuluję obu drużynom! Pozdrawiam kibiców Montexu i Zagłębia

 • użytkownik usunął konto lubi zdjęcia:

   

 • użytkownik usunął konto lubi Zdjęcie

   

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.