Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Zdzisław Wiśniewski napisał/a komentarz do Spotkanie w Zielonej Górze imprezą podwyższonego ryzyka. Roman Karkosik i Mateusz Kurzawski nie wejdą na stadion!

    DEBILIZM. Co to ma znaczyć? - cytat - "Zgodnie z przepisami Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, organizator imprezy masowej podwyższonego ryzyka może zakazać na nią wstępu osobom, w przypadku których zachodzi uzasadnione podejrzenie, że w miejscu i w czasie trwania imprezy masowej mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa imprezy masowej." - Przecież to dotyczy kibiców a nie co do działaczy z klubu. Niech w końcu ktoś się opamięta. To jest WOJNA? Odbije się to na na wiernych kibicach i powstaną niesnaski. To jest "SZOWINIZM - działanie zaborcze i kłócenie narodu" (w tym wypadku kibiców żużlowych). Czy ma powstać to co dotyczy kibiców piłki nożnej? Już tak miło było patrzeć na wspaniałą atmosferę i piękne dopingowanie zawodników na stadionach żużlowych z duchem Fair Play, a teraz ma to wszystko pójść na marne. OPAMIĘTAJCIE SIĘ DZIAŁACZE WSZYSTKICH KLUBÓW.

  • Zdzisław Wiśniewski został fanem Leicester Lions

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.