okoko

autor: Bombiak | 2015-10-13, 07:09 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Ja bym dał wymogi w całym żużlu Polskim :
- Maximum - 2 zagranicznych zawodników w meczu na pozycjach od 1-5 9-13
- Minimum - 2 wychowanków w składzie (eliga), w niższych klubach nie każdy prowadzi szkółkę i ma możliwości prowadzenia.
- Pieniądze za podpis powinna ustalać PGE Ekstraliga i stawka powinna zależeć od średniej biegowej z sezonu wstecz.
- Pieniądze za punkty, to już kwestia indywidualna (czymś trzeba nakłonić zawodnika do startów) natomiast jeśli zawodnik żąda gwarancji pojechania w meczu to automatycznie stawka za podpis powinna być zmniejszana (5-10tys za gwarancję 1 meczu na korzyść klubu)
- Za każdy sezon spędzony przez zawodnika w jednym klubie, podwyżka 100zł za pkt co sezon.
- Junior z numerem 6/14 powinien mieć 4 gwarantowane biegi, junior 7/15 po 2/3 biegi.
- Wymagany minimum KSM.
Ekstraliga powinna być zamknięta, jeśli któraś drużyna w PLŻ będzie chciała uzyskać awans, powinna zgłosić swoje aspiracje przed sezonem. Wtedy byłaby możliwość spadku i awansu. Baraż zbędny, chyba ze dwie drużyny zgłoszą chęć awansu.
- Składy oszczędnościowe - Jeśli zmieści się w minimalnym KSM, to i tak dałbym automatyczny walkower. Wynik 40:0 oraz to że drużyna która wystawiła skład oszczędnościowy ma zapłacić połowę pieniędzy za punkty drużynie przeciwnej.
Odechce się jazdy typu baraż Ostrovii.
- Jeśli któryś zawodnik nie mieści się w składzie na mecz drużyny ekstraligowej, 1 ligowej, 2 ligowej. Może w każdym momencie pojechać w innej drużynie. Oczywiście drużyna która wypożycza zawodnika na mecz musi mu zapłacić za punkty, oraz zapłacić drużynie od której zawodnika wypożycza (koszt wypożyczenia - 1 gwarancja wystąpienia w meczu - 5-10 tys)
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.