Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • maaagik napisał/a komentarz do Lekkoatletyczne ME Berlin 2018: starty Polaków w wieczornej sesji NA ŻYWO!

  Ale wiesz, że zmienił się typ oszczepu i nie można porównywać tych wyników.

 • maaagik napisał/a komentarz do Lekkoatletyczne ME Berlin 2018: starty Polaków w wieczornej sesji NA ŻYWO!

  Ciąża/macierzyństwo

 • maaagik napisał/a komentarz do Twitter komentuje karę dla Peszki. Hajto: "Przesada ludzi nie mających pojęcia o piłce"

  A ludzie dalej swoje. Hajto spowodował nieumyślny wypadek, nie dlatego że orzekający wyrok byli fanami Gianiego, a ponieważ k... wypadek był spowodowany z winy kobiety, która wtargnęła na pasy. Hajto nie miał czasu by zareagować. Wyobraź sobie, że tak się dzieje czasami, kiedy wchodzisz na pasy, mając totalnie w dupie czy jadą auta.

 • maaagik napisał/a komentarz do MP w lekkoatletyce 2018: kilka niezłych wyników na zakończenie zmagań

  Dokładnie, chodziło chyba o Cichocką, która celowo pobiegła mocno w półfinale, by mieć minimum na ME. A tak to wypominanie słabych czasów zawodników, którzy biegają na średnich i długich dystansach to dziennikarskie dyletanctwo. Na imprezach mistrzowskich nie ma "zajęcy" i nikt nie biega na czas, tylko by wygrać.

  Pamiętam jak to kiedyś na igrzyskach dziennikarz SF stwierdził, że w eliminacjach biegu na 800 metrów lepiej się spisał Lewandowski, bo choć zajął w swoim biegu chyba 3 miejsce i ledwie ledwie zakwalifikował się do następnej rundy, to uzyskał lepszy czas niż Kszczot, który... swój bieg wygrał w cuglach. Taka logika. Tutejsi dziennikarze chyba naprawdę myślą, że na srednich i długich dystansach wszyscy biegają bez taktyki, tylko od razu od startu do mety na pełnej pecie.

 • maaagik napisał/a komentarz do Diamentowa Liga: dobry występ Piotra Liska. Kosmiczne wyniki w Paryżu

  Pan redaktor raczy podkreślić, że chodzi o 400 metrów przez płotki, a nie 400 metrów. Płaskie 400 metrów poniżej 47 sekund biegają średniej klasy biegacze z Polski. Płotki jednak robią małą różnicę.

 • maaagik napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Czemu to nie jest podawane jako news dnia? Fajnie, że nasi żużlowcy pokazali klasę, ale takie wiadomości mają pierwszeństwo.

 • maaagik napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Za "Żelazna Logika":
  1. Kibice Wisły pobici w Holandii przez policję(!)
  Dla mediów temat nie istnieje.
  MSZ milczy.
  2. Polacy pobici na Litwie.
  Dla mediów temat nie istnieje.
  MSZ milczy.
  3. Polacy pobici w Czarnogórze.
  Dla mediów temat nie istnieje.
  MSZ milczy.
  4. Polacy wyjątkowo brutalnie pobici w Hiszpanii. Kilkanaście osób z ranami ciętymi w szpitalu.
  Media piszą relacje bez standardowego oburzenia i przypominają, że "kiedyś tam dawno to Polacy kogoś zaatakowali" oczywiście nie dodając, że było to w odwecie za wydarzenia z Czarnogóry.
  MSZ milczy.
  5. [To w sumie śmieszna informacja przy tym zestawieniu ale niech będzie]
  Polacy (w tym poseł) opluci i obrzuceni butelkami w strefie VIP w Rumunii.
  Polskie media nie potępiają.
  MSZ milczy.

  6. Polacy biją się z Meksykanami albo wieszają na meczu kawałek płótna z napisem.
  Media dostają sraczki. Festiwal oburzenia, potępienia, nagonki, nienawiści i wykluczania ze społeczeństwa.
  MSZ, premier, prezydent miasta i inne asy przepraszają.

  Coś mi się wydaje, że przeciętny zjadacz chleba o dwumeczu Śląska z Sevillą usłyszy dopiero za tydzień, gdy Hiszpanie przyjadą (o ile przyjadą) do Polski i dostaną klapsy. Znowu będzie sraczka, nagonka, panika i potępienie.

  "Polski" rząd i "polskie" media puszczają w świat jasny przekaz:
  "Możecie Polaków opluwać, napie*dalać, ciąć ile wlezie. Mamy to w dupie. Więcej! Będziemy ich je*ać razem z wami!!!!"

 • maaagik napisał/a komentarz do Skandal w Gdyni: Kibice Ruchu pobili na plaży Meksykanów

  Panowie, żeby mieć pełen obraz sytuacji, nie wystarczy jedynie łyknąć to, co podają wam wrogie kibicowskiemu środowisku polskie media. Sytuacja wygląda trochę inaczej, kiedy doda się zeznania świadków, które widziały, że Meksykanie panoszyli się po plaży i zaczepiali Polki - chcieli je łapać za cycki i dupy. W tym momencie kibice Ruchu zareagowali na to i jeden z nich został ugodzony nożem przed Meksykanina. Wtedy rozpętała się wielka jatka.

 • maaagik napisał/a komentarz do Sparingowo: Manchester United zawodzi podczas tournee

  Czuję, że ktoś tu szybko straci pracę.

 • maaagik napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Widać, że z wiekiem ubywa intelektu, bo dawno takich bzdur nie czytałem. Bardzo szanuję Cruyffa jako piłkarza, a nawet jako trenera, ale z wiekiem co bardzo na mózg mu siada. Genialne rozumowanie. Przybyła niesprawdzone w Europie gwiazdeczka. Wniosek? Sprzedajmy najlepszego piłkarza świata i symbol klubu, który generuje niesamowite zyski z reklam. Oboje są specjalistami od rzutów wolnych, kto więc będzie je egzekwował? O nie! To jest sytuacja bez wyjścia! Mają kontrakty z dwiema różnymi producentami obuwia. Kolejny dramat. Teraz to już ewidentnie Messi out. Jeśli będą jakieś problemy, to po prostu dlatego, że Neymar nie wkomponował się do zespołu. Nie on pierwszy. Ale drużyna jest ustawiana pod Messiego, a nie Brazylijczyka, więc w ostateczności to on pożegna się po roku.

 • maaagik napisał/a komentarz do Wielki dzień Roberta Lewandowskiego

  Ciekawe, czy Kubę zaprosił ;) W każdym razie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

 • maaagik napisał/a komentarz do Koniec pewnej epoki w futbolu

  Teraz mnie naszła jakaś melancholia. Faktycznie, coś się kończy. Bohaterowie mojego dzieciństwa żegnają się z futbolem. Trener, który zaczął prowadzić Manchester w roku, w którym ja się urodziłem, kończy karierę. Szkoda mi niektórych piłkarzy, jak np. Owen, którzy nie osiągnęli tyle, ile mogli, ile pozwalał im talent. Beckham też miał większy talent niż sukcesy. No nic, mam nadzieję, że w przyrodzie zostanie zachowana równowaga i w ich miejsca przyjdą następni wielcy, z wielkimi osobowościami, bo dobrych piłkarzy nie brakuje, ale dobrym piłkarzom czasem brakuje charyzmy.

 • maaagik napisał/a komentarz do Jastrzębski Węgiel z trójką nowych zawodników!

  Skoro przychodzi Masny i ten grecki sypacz, to czy to znaczy, że Tischer odchodzi? Bo nic mi o tym nie było wiadomo. Szkoda, każdego roku Grodecki potrafił coś wykombinować, ale w tym sezonie nie zanosi się na to.

 • maaagik napisał/a komentarz do Dick Kooy w ZAKSIE!

  Cieszy ten transfer, bałem się, że będą problemy z wypełnieniem luki po Fontalesie. Mam tylko takie obawy, że Kooy może pójść śladem pozostałych Holendrów z Plusligi, którzy chyba nigdy się nie sprawdzili. Freriks w JW dał ciała po całości, Kooistra był mega niewypałem, choć ciekaw jestem ile w tym zasługi trenera, no i Bontje się też nie sprawdził. Pominąłem kogoś? Także oby Dick dla odmiany zrobił dobrą reklamę Holendrom w przeciwieństwie do swoich poprzedników.

 • maaagik napisał/a komentarz do Oficjalnie: Alex Ferguson kończy karierę!

  Wow, nie myślałem, że kiedyś przyjdzie ten dzień. Ferguson i Manchester to było zawsze coś stałego i pewnego w tym niepewnym światku futbolowym. Kończy się pewna era. Ciekawe, czy następny trener też będzie obdarzony przez władze MU takim zaufaniem i czy to będzie trener na lata, czy może w razie gorszych wyników nie zawahają się go szybko zwolnić. No i szkoda, że Fergi kończy przygodę z LM w taki sposób, w jakim odpadli. Wiadomo kto będzie następcą? Chyba nie Klopp, o którym się trochę mówiło. Kiedyś Ferguson namaścił też Davida Moyesa na swego następcę.

 • maaagik napisał/a komentarz do Znamy skład Polaków na Ligę Światową 2013!

  Liczyłem, że jednak załapie się Bociek...

 • maaagik napisał/a komentarz do Miguel Falasca trenerem PGE Skry!

  Kiedy pojawiały się plotki o możliwości zatrudnienia Gianiego, to już wtedy byłem sceptyczny, bo podobna sprawa: wielki w przeszłości zawodnik, z małym doświadczeniem trenerskim. Tylko Giani jednak już jakieś miał. Może to wypali akurat, ale jest to duże ryzyko, a po dwóch sezonach bez tytułu podejmować takie ryzyko nie wiem czy warto. Myślę, że tak naprawdę Skra po prostu nie ma żadnego rozeznania na rynku. A ponadto ceni sobie własne towarzystwo i jest nastawiona nieufnie do nowych ludzi. Dlatego teraz widzimy powrót Falasci i Antigi. Czekam jeszcze na Krzystofa Stelmacha na przyjęciu i Neroja na rozegraniu. Ugotują się we własnym sosie.

 • maaagik napisał/a komentarz do Adam Nawałka: Wierzę, że przełamanie przyjdzie na mecz z Ruchem

  Przełamiecie się. Opłatkiem chyba.

 • maaagik napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek ostro o Jacku Bednarzu

  Pieprzysz, jakby Boniek stał na czele mafii sędziowskiej. Powiedz mi, co z tego będzie, że zaczniemy na zawsze wywalać sędziego X, czy sędziego Y? Myślisz, że sędziowie rosną na drzewach? Już teraz w trybie awaryjnym dajemy awanse tym, którzy sędziowali dotąd niższe klasy rozgrywkowe i jaki jest tego efekt? Że poziom sędziowania jest jeszcze gorszy. Jeżeli będziemy wywalać każdego na zawsze, to kto będzie sędziować? Jakiś amator bez przygotowania kondycyjnego, który akurat jeszcze nie sędziował na poziomie ekstraklasy, mając nadzieję, że on będzie lepszy? Wy jesteście jacyś poparzeni. Boniek skrytykował Bednarza, a wy z tego wyciągacie jakieś debilne wnioski, że oho,wraca dawny układ z czasów Laty. Dobrze, że opieprzył Bednarza, bo to nie jest poletko. Co nie znaczy, że Boniek sobie olał sprawę.

 • maaagik napisał/a komentarz do Bundesliga: Lewandowski znów trafił, popis Błaszczykowskiego! Bayern wygrał 4:0

  Cotygodniowy kącik skarg i lamentów, że w Lewy i Kuba w Borussi strzelają, a w kadrze nie - uważam za rozpoczęty ;D

 • maaagik lubi Komentarz

  Ryczel by sobie dziś zdarł gardło:)

 • maaagik napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Borussia znów zagra z Realem, mega hit Bayern - Barcelona!

  Ciekawie się zapowiada mecz Bayernu z Barcą. Myślę, że Bayern jest w tym sezonie zdecydowanym faworytem, ale jeśli Barca się spręży i pokaże swój futbol jak w rewanżu z Milanem, to i Bayern będzie bezradny. W drugiej parze awans jest kwestią otwartą. Najbardziej prawdopodobny wydaje się dla mnie finał Real - Bayern. Ale osobiście chciałbym, żeby było odwrotnie: Borussia - Barca.

 • maaagik napisał/a komentarz do Losowanie 1/2 finału Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej NA ŻYWO!

  Będzie transmisja w jakiejś telewizji?


pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.