Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Costnero lubi Komentarz

  Nie będzie aż tak źle. Trzeba wziąć pod uwagę, że Ratajczak robi ogromne postępy i może przywozić więcej punktów niż w 21. Pozdr.

 • Costnero lubi Komentarz

  MJJ przeciętniak a w Bydgoszczy same gwiazdy spadające z Ekstraligi. No ale Prezes Kanclerz wybrał najlepiej z długiej listy chętnych ustawiających się w kolejce do Polonii. Jeżeli chodzi o stosunek wysokości budżetu do zbudowanego składu i zajętego miejsca na koniec sezonu to Gniezno na przestrzeni ostatnich lat pokazywała że można zbudować ciekawy i skuteczny skład za przyzwoite pieniądze z prywatnych funduszy. Natomiast Polonia w zeszłym sezonie przy dużo większym budżecie nie pokazała optymalnego wyniku na koniec sezonu@Rysio-z-Klanu:

 • Costnero lubi Komentarz

  @.SKS.: Na dobrą sprawę, w GKM wzięto się za szkolenia dopiero od 2018roku. Na ten czas mozna datować szkolenie w Grudziądzu, miedzy ostatnim Mroczką, który zdał licencje w 2006 a tym 2018 jest kawał czasu i dziura. Na razie nikt się nie wybił, ale widać swiatełko w tunelu. Szkolenie to nie jest prosta rzecz, o czym wiedzą w każdym klubie w Polsce. Na dobra sprawę odpowiednimi wynikami może się pochwalić tylko kilka klubów w naszym kraju. Materiał na dobrego juniora, kasa, dobry sprzęt, chęci i talent..
  Ostrów postawił na szkolenie jakiś czas temu i zaczyna zbierać tego owoce.
  Jeszcze rok temu Szostak był wyrozniajacym się juniorem, ale jeszcze wiele nie można było powiedziec np. o Krawczyku. Dziś widzimy jakie robi postępy. Poczta jeszcze niedawno przegrywał z kobietą. Dzis to to moze być solidny junior na poziomie 1-2 ligi.
  W GKM powoli te efekty nadejdą, jestem tego pewny, aczkolwiek nadchodzący sezon, to powinno byc takie pierwsze sprawdzam, dla Kościechy i czy faktycznie ta praca i inwestycje idą w dobrą stronę. Rafalski i Orgacki mają papiery na dobrych zawodników, zwłaszcza ten pierwszy. Na razie jeździł w młodzieżówkach, ale za rok zadebiutuje w lidze. Pokonał już kilku bardziej znanych rowieśników np. Szostaka w Ostrowie na elim. Mimp. Było zainteresowanie już nim z innych klubów. Ale sytuacja w GKMie wiadomo jak wygląda, trzeba dać mu jechać. W szkółce jest teraz ok 15-20 chłopaków, jest sprzęt i jest trener. Przed rozpoczęciem pracy przez K. motorków było moze dla 3-4 zawodników i tych chłopaków nie było tylu moze z 4-5 osób.
  W tle jest np. Małkiewicz, ściga się na razie na 250cc. Drugie miejsce w Pucharze Ekstraligi i zwycięzca Pucharu Polski na 250cc, uczestnik finału Mistrzostw Europy na 250cc... W sierpniu 2022 moze zdać na 500cc. Wiadomo przesiadka na inna pojemnosc bywa trudna, ale chłopak mocno rokuje. Warto obserwować tych chłopaków, choć jak widać, oni są dopiero na progu swojej kariery, oby im się powiodło.

 • Costnero napisał/a komentarz do Żużel. Przełomowy moment? Reprezentant Polski mocno na to liczy

  Toffik jeździć umie, tylko szybko się spala. Więcej spokoju i progres powinien przyjść sam.

 • Costnero lubi Komentarz

  jedynym, z ktorym wygral okazal sie nasz Jakub Miskowiak

 • Costnero lubi Komentarz

  A na co ona w ogóle liczyła? Przecież byłą słabsza od najsłabszego juniora. Liczyła na jakieś preferencje kosztem tych chłopaków, dlatetego że jest kobietą? Ze znajdzie się w składzie młodzieżówki a jakiś chłapak usłyszy, "wiem, jesteś lepszy, ale to ona musi jechać bo jest kobietą"? Gdziekolwiek by się znalazła to tylko w roli maskotki

 • Costnero lubi Komentarz

  Jak to powiedział 07 Narodowy o Klaudii Szmaj i jej "umiejętnościach" żużlowych .W Żużlu chodzi o to żeby się ŚCIGAĆ a nie jeździć ps A ta radość tej Pani ze spadku Falubazu jest zwyczajnie żenująca :)

 • Costnero lubi Komentarz

  Regularnie odgrzewany kotlecik. Zero talentu i pretensje, że nie wyszło na torze i poza nim.

 • Costnero lubi Komentarz

  @ciocio: ich sprawa co zrobili, oni sobie ich wyszkolili, i będą oni będą decydować czy za nich przepłacać czy nie. Niech którykolwiek inny zespół wyszkoli tyłu zawodników co oni to pogadamy, mała mieścina,rolnicza, a od zawsze rządzą . Niezliczoną ilość sukcesów. Nikt nawet się nie zbliża do nich.

 • Costnero lubi Komentarz

  Ciekawe jak się Niemcy przygotują do walki w I lidze. To jest duży przeskok, ale mają Kryjoma, który dobrze zna realia, więc myślę, że sobie poradzą. Skład wymaga korekt, ale trzon zespołu się nada. Tacy zawodnicy jak Smoliński, Huckenbeck czy Berge poradzą sobie w wyższej lidze. To samo tyczy się Bloedorna. Dwóch zawodników muszą poszukać, w tym kogoś na U24. Wolałbym Opole w I lidze, ale moim zdaniem Niemcy są w tym momencie bardziej przygotowani sportowo do walki na wyższym froncie.

 • Costnero lubi Komentarz

  @Cysio: i emil prawdopodobnie stracil IMŚ wtedy.

 • Costnero lubi Komentarz

  @Cysio: W dzisiejszym żużlu mamy święta krowe . Juz od kilku lat

 • Costnero lubi Komentarz

  brawo komentatorzy.Jak Lampart wyciągał nogę w strone rywala to skandal , jak robi to zmarzlik nic się nie stało hahahahahaha. zero komentarza bo i po co. zardzewiałemu orlenowcowi wolno wszystko :P

 • Costnero lubi Komentarz

  Życzę aby David miło zaskoczył w E-lidze i nie tylko ze względu , że jeździł dla Polonii ale na przekór tym ekspertom , że nie powinien jeździć w elicie.Ale taki Kasprzak , Buczek , Ch.Holder którzy od lat obijają się w dolnych rejonach statystyk nadają się jak najbardziej ? Trzeba dawać szansę , zwłaszcza że Byki nie miały zbyt dużego wyboru.Przynajmniej stawiają na 'świeżość' a nie zgrane karty.

 • Costnero lubi Komentarz

  Mało klubów w naszym kraju , potrafi przełożyć gwiazdorski skład na drużynowego mistrza Polski. Leszno to potrafi , dokonało tego cztery razy pod rząd , to wielki wyczyn którego nie sposób przecenić . W końcu przyszło zmęczenie materiału , kłopoty z wychowankami ...itd. poza wszystkim , my kibice nie o wszystko wiemy. Czy odejście Emila z Leszna to jest porażka zarządu Unii ? Mi się wydaje że nie . Wielu kibiców posądza Emila że podąża za kasą a czy to jest coś złego ? Po za tym , czy ktoś bardzo pazerny , oddaje swoje biegi juniorom tak często jak to zdarzało się Emilowi ? Myślę że ważna jest dla Emila zmiana środowiska , bliskość domu od klubu , kasa bo jak się ma rodzinę to nigdy jej nie jest za wiele . Kariera w tym sporcie może się skończyć w jednej chwili (tfuu. tfuu..) A poza tym toruńska MA jest areną GP a to znaczy że o mistrzostwo globu można w części powalczyć na domowym torze ...jest jeszcze dostęp do tunera ale tu nic pewnego nie można powiedzieć . Emil jest Ok.

 • Costnero lubi Komentarz

  Leszno w ostatnich 10 latach ma więcej złotych medali niż inne kluby przez ostatnie 20 czy nawet 30 lat. Oni już nic nie muszą, spokojnie mogą skupić się na szkoleniu swojej przyszłości, jaką jest ich utalentowana młodzież.

 • Costnero lubi Komentarz

  Walka o medal była już zakończona tydzień temu.Fajnie , że Emil zakończył w takim stylu sezon i pokazał frustratom gdzie mogą sobie wsadzić te teorie.Byczki gasły z każdym meczem.Im dłużej trwały PO tym wyniki słabsze , Koldi pogubiony , Pawlicki bez błysku i tak naprawdę tylko Doyle no i rewelacja Ratajczak trzymali Unie przy życiu.

 • Costnero lubi Komentarz

  Brawo Emil. Pożegnałeś się godnie.Jeden mecz Ci nie wyszedł,bo niby miałeś w d.. ale to nie tak jak się bardzo chce to nie wychodzi. Dziś byleś wielki. Tak bardzo dużo zrobiłeś dla Unii

 • Costnero lubi Komentarz

  Kokin odwala w Lokomotivie wręcz tytaniczną pracę,a zewsząd rzucane mu są kłody pod nogi.(choćby ostatnio regulamin i 3 gości w drużynie przeciwnej)
  Podziwiam chłopa ,że mu się jeszcze w ogóle chce w to bawić.
  Wprawdzie potyczki II ligowe to nie moja bajka,ale Jego upartość i wyniki wychowanków sprawiają,że osiągnięcia drużyny z Łotwy obserwuję z zaciekawieniem i nawet im dopinguję.

 • Costnero lubi Komentarz

  Wszystkim, którzy uważają, że lepiej byłoby gdyby w finale jechała Stal Gorzów przypominam, że w Gorzowie nie da się stworzyć takiego widowiska, zwłaszcza na torze przygotowanym przez Chomskiego. Poza tym Stal, która byłaby w podobnej sytuacji jak Motor czyli jechała ZZ np. za Zmarzlika, zostałaby rozsmarowana u siebie. Przypominam, że w rundzie zasadniczej Stal została rozjechana u siebie przez Spartę różnicą 12 punktów, jadąc w pełnym seniorskim składzie.

 • Costnero lubi Komentarz

  Emil w Toruniu liczy na RK racing i wpływy Krużyńskiego, byle się na tym nie przejechał....

 • Costnero lubi Komentarz

  To Słowacka beznadziejnie obsadzona impreza. Prawdziwa Zlata Prilba bedzie w Pardubicach w październiku, kretyński tytuł jakby Kvech wygrał prawdzila Zlata. Moze autor nie ogarnął, że to nie ta prestiżowa Prilba ? Dramat.

 • Costnero lubi Komentarz

  Taśma Ratajczaka nie wynikała z braku koncentracji, tylko ciągnącego sprzęgła...

 • Costnero lubi Komentarz

  Co do Krzyśka Sadurskiego to ten mecz pokazał, że jest o duży krok przed Kacprem - który w tym roku niestety nie poczynił widocznych postępów. Oceniający brał pod uwagę tylko suchy fakt ilości zdobytych punktów i zapewne przez to jest taka ocena Krzysztofa. Ja jako kibic patrzę jednak przez pryzmat tego, jak zachowywał się na torze i poza pierwszym biegiem, gdzie bardzo mocno odstawał od pary juniorskiej Motoru to wyglądał naprawdę fajnie. Zarówno w swoim drugim starcie przeciwko Lampartowi jak i lubelskiej rewelacji Buczkowskiemu i trzecim przeciwko Hampelowi i znów Buczkowskiemu pomimo przywiezionych zerówek wyglądał całkiem dobrze. Motocykl na trudnym torze prowadził płynnie i do końca każdego biegu trzymał się w kontakcie z przeciwnikami, na tyle bliskim, że błąd tegoż kosztowałby go utratę punktu. Krzysztof w tym roku robi postępy większe niż Kacper i myślę, że za rok będzie ciekawa rywalizacja między nimi o miano drugiego obok Damiana Ratajczaka podstawowego juniora Unii.
  Pozdrawiam

 • Costnero lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.