Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Costnero lubi Komentarz

  Zostanie chlop bez roboty w Polsce....w maju zaden klub 1 ligowy nie wezmie juz takiego grajka.

 • Costnero lubi Komentarz

  @Złocisty: Gdzie był Gondor gdzie padła Zahodnia Bruzda?
  Gdzie był.Gondor gdzy wróg nas osaczał?
  Gdzie byl Gon... Nie panie Skrzydlewski. Jesteśmy sami...

  taka rozmowa była miedzy witkiem a tungejtem :P

 • Costnero lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Costnero lubi Komentarz

  wypuścili niusa o zengocie zeby przedpełski, miedziak czy musielak bardziej spuścili gacie w negocjacjach...proste jak cep

 • Costnero lubi Komentarz

  Zmarzlik nie może jechac 15 razy a tylko wtedy Gorzów ma szansę

 • Costnero lubi Komentarz

  Obiektywnie patrząc Dudkowi nie należała się Dzika karta

 • Costnero lubi Komentarz

  Pan Komarnicki chyba zapomniał albo może nie zauważył. że w Toruniu Bartek wyjechał kołem po za tor. Wjechał na murawę a wracając na tor podbiło go na krawężniku i zasadniczo to było przyczyną jego upadku. Zatem nie tor był winny a po prostu Bartek.

 • Costnero lubi Komentarz

  Fredrik podjął dojrzałą decyzję, bo moim zdaniem powinien pójść śladem Thomsena czy Michelsena Ci zawodnicy poszli do ekstraligi dopiero wtedy kiedy byli pewni swoich umiejętności, a Fredrik potrzebuję jeszcze jednego lub dwóch sezonów do tego i dopiero wtedy zaatakować ekstraligę

 • Costnero lubi Komentarz

  @Amon: Masz rację. Orzeł jest w takim gazie, że w przyszłym roku będzie awans do EL.

 • Costnero lubi Komentarz

  Wynik Damiana Ratajczaka nie jest żadnym zaskoczeniem. Chłopak był drugi w 250ccm a od roku szlifuje go pieczołowicie Jankowski. Leszczyński problem z juniorami potrwa chwilę. Pludra i Ratajczak to nowi Smektała z Kuberą.

 • Costnero lubi Komentarz

  W jakim sensie Kuberze jest bliżej do Lublina? Na pewno nie odległościowym.

 • Costnero lubi Komentarz

  Świetnie się to ułożyło dla Sparty, bo zwycięstwo daje 3 miejsce i uniknięcie Unii w półfinale. Sezon taki sobie, ale nadal będzie realna szansa na finał.

 • Costnero napisał/a komentarz do Żużel. David Bellego nie chce myśleć o powrocie do niższej ligi. "Spadek Polonii byłby przykry dla żużla"

  @AMON: jesteś ignorantem pisząc, że nikt o nim nie słyszał, bo jedzie juz 4 solidny sezon w Polsce ;)

 • Costnero lubi Komentarz

  David to materiał na solidnego ligowca. Przede wszystkim cechuje go zdrowe podejście do tego sportu. Zawsze stara się wypaść jak najlepiej a nie cwaniakuje. Nigdy też nie schodzi poniżej określonego poziomu , można na niego liczyć. Szkoda tej kontuzji która mu się przytrafiła bo gdyby przejechał normalnie cały sezon to dużo by mu dało. Nie mniej i tak wart jest żeby na niego stawiać a nie na wielu cwaniaczków jacy jeżdżą w naszych ligach.

 • Costnero lubi Komentarz

  Jak zastanawialiśmy się wiele razy, jak GKM może wyglądać bez Artioma to w przyszłym sezonie się przekonamy. Zastąpienie go jest praktycznie niemożliwe. Nie życzę wam sąsiedzi tego, ale może się okazać, że będziecie w przyszłym roku walić takie ogony jak Rybnik w obecnym.

 • Costnero lubi Komentarz

  Mecz Stali ze Spartą pokazał, że juniorzy Stali to katastrofa. Chimeryczny Karczmarz raz na parę spotkań pojedzie dobrze, i leci cały sezon na opinii tego, co to gdzieś tam, kiedyś, dobrze pojechał. Wybaczmy mu wczorajszy jeden punkt, no bo przecież w Gorzowie , z Wrocławiem zrobił ich 9. .. Ma chłopak talent. No, ale nawet tego asa w przyszłym sezonie nie będziemy mieli w szeregach juniorów i zostaniemy z morderczą parą Bartkowiak - Jasiński. Podobno talenty, podobno jeżdżą ładnie dla oka, a co jest pewne to to, że punktów z tego nie ma. I co gorsza, nie zanosi się, żeby były. Postępów to oni nie robią żadnych. Nadzieje wiązane ostatnio z Jasińskim też trzeba chyba odłożyć na półkę. Chłopak przejeżdża cztery kółka na ostatnim miejscu i w wywiadach mówi, że jest zadowolony ze swojej jazdy. Stal ma poważny problem i może to odczuć szczególnie w końcówce tego sezonu.

 • Costnero lubi Komentarz

  Moje kochane Orzełki. Dziękuję Panu Skórnickiemu za poukładanie drużyny i ogarnięcie toru. Zrobił Pan coś czego ani Ślączka ani Kędziora nie potrafili. Pan Trener Skórnicki :). Przypomnieliście mi sezon 2015 i 2016 :). Walczyć, trenować, Łódź musi panować!

 • Costnero lubi Komentarz

  Woryna ma słaby sezon, ale ja bym go tak szybko nie skreślał. W Elidze jest duży popyt na polskich seniorów, a to że Kacper potrafi się ścigać nie podlega dyskusji. Potrzebuje tylko odpowiedniego sprzętu.

 • Costnero lubi Komentarz

  z play off odpada Drużyna - „Moje Bermudy, iversen ZZ, spalona rozdzielnia , mój Ból/ walkower lepszy niż twój Jack holder, przyglup@y zawistny prezesik, zalany tor w trakcie meczu maj 2018 , kobylgora Gorzów WIEJSKOpolski"

 • Costnero lubi Komentarz

  "...dobre imię PGE Ekstraligi..." - a to dobre! :D

 • Costnero lubi Komentarz

  Prezio wam zje..l play offy.wspolczuje kibicom wolal bym na torze roztrzygniecie.

 • Costnero lubi Komentarz

  W juniorskim pewnie będzie 3:3. Kubera jest poza zasięgiem naszych Wiktorów. Na seniorce wydaje się, że przewaga po stronie Unii ale nasi w tym sezonie dokonują cudów na lubelskim torze co przy kłopotach Pawlickiego i Kołodzieja może nam dać parę punktów zapasu. Będzie koło remisu i na koniec może przeważyć nieznacznie na jedną czy drugą stronę.

 • Costnero lubi Komentarz

  A Cieślak puścił rezerwy i jemu wolno hopokryta pieprzony a innych by karał za złoty kask chyba mistrzostwa Polski powinny być ważniejsze?

 • Costnero lubi Komentarz

  Walcz Krystian! Don't never give up!

 • Costnero lubi Komentarz

  Bracia lubili od zawsze być w kręgu zainteresowań. Co do Przemysława to uważam że on potrafi jechać bardzo dobrze. Są dwie opcje. Albo mu się nie chce albo ma problem z przygotowaniem maszyny bo z tego co pamiętam to on ciągle szuka. Jak w Gorzowie startował to przestał być pewnym punktem drużyny. Warunki torowe nie mają na to wpływu bo każdy ma takie same. Jego stać jest na to aby wozic po 10pkt w meczu. Jest to dobry zawodnik lecz od kilku lat obniżył loty. Złośliwie lotów nie obniżył bo ile zdobędzie punktów tyle zarobi więc przyczyna może być całkkem inna. On wie najlepiej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.