Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sproket55 lubi Komentarz

  Kibice lubelscy mają kolejny kłopot na "głowie", bo drużyna gorzowska mimo zawieszenia swego toru intensywnie trenuje.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Szkolenie młodzieży motor i Kępa haha Chyba do kabaretu. Jego grupa juniorów 4 kółek nie jest wstanie zrobić,są zagrożeniem, dla innych na torze.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Temat o Lublinie wisi 40 min. a tu żadnego koziego bobka. Miesiąc mnie tu nie było, nic się nie zmieniło. Wszyscy z pacanowa pałują się na artykułach o Stali. Mały nic nie znaczący klubik. Nawet sami nie chcą czytać i pisać o sobie. Bez odbioru. Papatki.

 • sproket55 lubi Komentarz

  KacperUl: Lala dwa tematy do ciebie. 1. Nikt nie wie kim jest Murek ale każdy wie, że zrobił z ciebie największego fra..ra na tym forum.
  2. Po co piszesz tak opasłe panflety i tak ich nikt nie czyta. Zwłaszcza jak ci się konta pomyliły i pisałeś z @polaczkom i psom wstęp wzbroniony. Jesteś zwykłą ... wą i zdechniesz jak ... wa. Żal cię przychlaście. Goń po koleszków niech minusy stawiają.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sproket55 lubi Komentarz

  Zdaje sie, że Zyto robi dobrą minę do złej gry. W zeszłym sezonie większość meczy wygrali nam juniorzy, których w tym roku nie będzie i nie wydaje mi się aby trener nie był tego całkowicie świadomy. Jedyna szansa to bardzo znacząca zwyżka formy Patryka oraz senon życia Fricke ale jako urodzony pesymista nie bardzo w to wierzę...Tym bardziej, ze dodatkowo Zagar i Pepe nie mogliby pojechać gorzej....Ciezka walka o utrzymanie i tylko tyle.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Wielki "koszmar". Posiedzi w izolacji kilka dni dłużej i wielkei halo. Ludzie na Covida ( tzn choroby współistniejące) umierają a on posiedzi na kwarantannie i już wielkie halo :) Dajcie spokoj z tymi waszymi tytułami

 • sproket55 lubi Komentarz

  Kiedyś będzie może komentował wydarzenia sejmowe albo z marszu kobiet?

 • sproket55 lubi Komentarz

  - Czy to co prezentuje Mirosław Jabłoński , można w ogóle nazwać komentarzem... ?

 • sproket55 lubi Komentarz

  Ten pajac nie powinien nawet komentować posiedzenia w kiblu.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Brawo Gorzów. Pociagac oszustow do odpowiedzialnosci za oszczerstwa !!!

 • sproket55 lubi Komentarz

  Wysyp tych komentarzy pokazuje jak bardzo zazdrościcie że moja Staleczka była na zagranicznym obozie

 • sproket55 lubi Komentarz

  Zobaczcie jak łatwo w dzisiejszych czasach stworzyć bajkę i przy użyciu mediów wypuścić ją w świat. Ludzie wszystko łykają. Tak samo jak z cowidem...

 • sproket55 lubi Komentarz

  Czym więcej Stal osiąga sukcesy to coraz więcej jadu Synowca. Może napiszcie
  o sukcesach synowca jakie to miał osiągnięcia jako prezes Stali.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Widzę,że komentarz poleciał:))
  To jeszcze raz.
  Mam nadzieję,że Darek O. w końcu beknie za pisanie bzdur.
  Facet nie dość,że zniszczył ten portal to teraz u konkurencji robi to samo.
  Dzisiejszą niedzielę pewnie spędza ze stoperanem:)))

 • sproket55 lubi Komentarz

  W sumie to z tekstu nie wynika co zrobił. Wypić na urodzinach mógł, od tego jeszcze forma sportowa mu nie wyparuje, też człowiek. Znieważenie policjanta? Cóż, może powiedział "ty niedobry policjancie!". A tak serio, wypił, coś pokrzyczał, odszczeknął sie gliniarzowi, pewnie coś w tym stylu było. Nie jest to godne pochwały, ale żeby krzyżować od razu?

 • sproket55 lubi Komentarz

  - Miał urodziny i się napił... proste ! - A tu zaraz robią z niego bandytę , który pobił i znieważył biednego słabego policjanta... śmiechu warte :)

 • sproket55 lubi Komentarz

  Historia rozdmuchana do granic możliwości. Chłopak obchodził w domu urodziny. Pewnie było trochę głośno - sąsiedzi wezwali policję. Może nie miał na twarzy maseczki lub powiedział coś mało grzecznego. Wiemy jak ostatnio zachowuje się policja

 • sproket55 lubi Komentarz

  A tak na poważnie. Jeżeli Karczmarz znieważył policjanta to najwidoczniej krawężnik sobie na to zasłużył;)

 • sproket55 lubi Komentarz

  Znam środowisko policjantow w Gorzowie i wiem doskonale że są to więksi zadymiarze będąc na gazie niż Karczmarz. Ok. Nie neguję że był pod wpływem jak przyjechał patrol.... Wiele młodych ludzi świętuje swoje urodziny. Jak było faktycznie nikt nie wie. Policjanci zawsze mają swoim partnerów lub kolegów ktorzy mogą poświadczyć że Rafał ich znieważył ale znam życie gówniarza i wiem czasami pojawia się nieśmiertelność po zażyciu czegoś tam. Zawodnik to nie jest święta krowa tylko zwykły człowiek. Policjanci i inni z innych resortow też chleja aż miło i zachowują się jak świnie bo będąc panem mundurowym uważaj że są najważniejsi i władza uderza do łba. Szkoda że młody jest na dołkach. Nie ma co krytykować bo każdy jest inny ale jeśli Rafał chce być zawodowcem to nie może iść w ślady Hliba lub Szuminy. Także nikt nie wie jak naprawdę było. Człowieka nie zabił i nie jechał na gazie po czym doprowadził do wypadku. To nie jest przestępcą ale media zawsze muszą zrobić swoje. Jak naubliżał to dodatnie pajdę najwyżej grzywnę i tyle a sama policja w coraz większych aferach sa prowodyrami. Rafał ?? Jak zasłużyli to się należało ale jeśli przegrałeś pałkę to bierz to na klatę i zacznij się ogarnąć bo skoczysz jak Hlib!

 • sproket55 lubi Komentarz

  Czy to jest powód na zawieszenie?? Wątpię w to. Podejdźmy dobrej sprawy oo ludzku. Wiele osób świętuje swoje urodziny. Jeden hucznie drugi ciszej. Jak Rafał swietowal imprezę klubu nie powinno to obchodzić ponieważ nie by w pracy a klub nie jest od wychowywania. Z punktu położenia policji mogło być różnie. Opcje są dwie. Albo Rafał nie chciał się zgodzić z interwencja panów policjantów i zaczął pyskować a panowie aby zyskać na medialności i aby dostać dodatek od pana Komendanta za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych został zwinięty z imprezy albo faktycznie Rafał był tak Napier......y!!! Że chciał panów policjantów pobić w co wątpię ... No być może był na takim gazie że nie wiedział co robi. W każdym razie on nie jest gwiazda sportów motorowych tylko zwykły zawodnik. Medialności panów policjantów może być duża ale tak na serio nikt się nie dowie jaka była prawda. Policjantów było kilku i byli trzeźwi. A Rafał nie był trzeźwy i być może przegial. Mamy chore czasy, kupę znawców od trzeźwości, pijaństwa i wychowywania . Rafał jeśli dałeś dupy to musisz ponieść konsekwencje a jeśli nie to Die nie poddawaj się!!!’’_

 • sproket55 lubi Komentarz

  A kto z nas nie chlał w urodziny, zwłaszcza swoje?!
  Też mi wielkie halo! Że się zbombardował w swoje urodziny (no dziwne bardzo to jest) i jakaś tam awantura po drodze się przytrafiła. Dać mu karę z 10 tysiaków, publicznie niech przeprosi za swoje karygodne zachowanie, że na szwank naraził dobre imię klubu i że zrozumiał błąd i po sprawie... To chyba racjonalna opcja?

 • sproket55 lubi Komentarz

  Ehhhh ta sodówka....

 • sproket55 lubi Komentarz

  Pijus bandyta degenerat drugi Hlib koniec kariery. .. Ludzie co z wami. Taki hejt bo 22 latek się napił w urodziny i policja przyjechała. Żal was a jeszcze bardziej żal waszych dzieci. Dodam tylko, że 3/4 tych hejterów to pewnie chlory z malinowym nosem którzy zaraz po przebudzeniu gonią po małpkę do sklepu.

 • sproket55 lubi Komentarz

  @spartański:
  Obszczany menel to ciebie zrobił :/

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.