Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Komentarz Przemysława Kanclerza vel GRUBY właściwie wszystko wyjaśnia. Kultura osobista, plugawy język i odpowiednio ukierunkowany stosunek wobec byłych współpracowników oraz sponsorów klubu mówi wiele. Taka wypowiedź to kompromitacja, ale przecież jemu wszystko wolno. Do tego przekonany jest o swojej anonimowości.
  Biedny miś. Bez tych ludzi, którzy pomogli klubowi w najcięższych chwilach nie byłoby sukcesów żużlowców ani interesu klanu Kanclerzy. Większość kibiców wierzy lub chce wierzyć w przedstawiany obraz sielanki. Tymczasem obraz żużla w Bydgoszczy jest tuszowany i zakłamany. Ludziom u sterów Polonii wychodzi słoma z gumofilców. Słabo to wygląda, bo gnicie od środka zaczęło się już na początku zeszłego sezonu. No ale ktoś tym zawiaduje, ktoś tym rządzi. Stać go by stracić, byleby rządzić. Coś mi to przypomina. Pzdr!

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Bardzo dobra wiadomość . Brawa dla zarządu GKM że działają . I taka prośba do kibiców z Grudziądza....nie przejmujcie się że się z nazwy będą nabijać! Kasa jest kasa i dobro klubu jest Najważniejsze. Pozdrawiam z Gorzowa ;)

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Wali się ta Polonia. Odchodzą kluczowi sponsorzy a instruktor piłki nożnej też się zastanawia czy prowadzić drużynę z Kędziorą czy przyjąć wakat po Brzęczku bo członek familii K. chwali się że z Zibim czasem piją. Coś jest na rzeczy.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Ładnie w Bydgoszczy traktuje się sponsorów. Dobrobyt na całego. Co na to familijny spec od marketingu?

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Żadne zdziwienie,że kluczowi sponsorzy mieli dość Polonii,której bardzo pomagali. Niestety,ale jak się im robi po złości zasłaniając reklamy,oczernia i jest się w dodatku bezczelnym w stosunku do nich to właśnie tak się to kończy.
  I tylko bydgoskiego kibica żal...

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Osobiście oczekuję jakiejś premii dla dyrektora marketingu w Polonii może to być nowy samochód lub służbowy apartament.
  Mam nadzieję że rodzinka odniesie się do tej sytuacji oficjalnie w mediach lub mniej oficjalnie w komentarzach tutaj jak to mają w zwyczaju.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Nadal część wierzy rodzince K, która obrosła w piórka w Bydgoszczy.
  Teraz powoli wychodzi szydło z worka.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  No coś takiego. Dwie bydgoskie firmy po wielu latach wspierania Polonii odchodzą do Grudziądza? Proszę prosze. Ciekawe przez co, a raczej przez kogo. Przecież marketing Polonia ma świetny, dzięki Panu Przemysławowi '' wiesz kim ja jestem ". Zarówno Zbyszek jak i Paweł mieli już dość prostackich zachowań Jerzego, który kazał im kupować bilety na mecze, Przemysława który na 7 dni w tygodniu jest 8 razy pijany i Krzysztofa który donosi ojcu jak dziecko mamusi na kolegów. Wkrótce odejdą inni sponsorzy, tak jak i ludzi którzy kiedyś pomagali klubowi. A nie no, przecież Matkowski był zły, Stawluk zły, Konarski zły, Lyczmanski zły, Ślusarska zła, Ignatowski zły a nawet Chojnacki był zły jak żył. Ważne, że rodzina K jest perfect.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Plany bardzo ambitne ciekawe czy będą zrealizowany czy tylko to takie gadanie jak z transparentność i sprawozdania z wydatków które pod wodzą Kanclerza miały być realizowane.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Jestem pod wrażeniem jak jest łatwo manipulować mieszkańców Bydgoszczy

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Przynajmniej bedzie na kogo zrzucic niepowodzenia i zrobic kozla ofiarnego.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Synek prezesa tutaj kwiczy i kwili. A alkohol leje się strumieniami. Brawo. Dlaczego nie. Pić to trza umić. Alkohol jest dla ludzi, a koryto z wodą dla baranów. Śmieszne to bardzo i mało optymistyczne. Brakuje jeszcze tylko komentarzy tatusia. Pzdr!

 • a_matkowski lubi Komentarz

  @GRUBY Widać że sylwester u rodziny K trwa nadal i potrwa pewnie do święta 3 króli za których się uważają nadal klinujesz jak to masz w zwyczaju Przemuś.
  Posłuchaj mnie uważnie Szczęśliwego Nowego Roku i morza alkoholu życzę.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Mój ty Boże... Kędziora i Krzysztof Kanclerz MENEDŻER hahahaha. Wuefista bez wlasnego zdania, bojący się zawodników i nieustannie proszący tatę o pomoc będzie prowadził drużynę xDD Panie Lechu, niech pan trzyma gardę cały czas na wszelki wypadek, bo może się przydać gdy w alkoholowym amoku rzuci się na pana drugi z synów, Przemysł%%w pytając czy okazji "czy wiesz kim ja jestem?". Czekamy panie prezesie aż drugi z synów będziie menedżerem, bo wtedy chyba będzie trzeba Patrika Vegę poprosić by robił o tym film.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Pan Leszek na tym zdjęciu pokazuje, że jest gotowy na spotkania z Krzysztofem K. Ważnym człowiekiem w Bydgoszczy. Hahahahaha wiadomo co będą robić "młody jedź, nie pi****l, a ty Krzysiu zdrówko!"

 • a_matkowski lubi Komentarz

  ...patrząc na komentarze - prośba - panie Jurku, do "Familiady" z nimi, ludzie spoza Bydgoszczy też chcą ich zobaczyć w akcji...

 • a_matkowski lubi Komentarz

  No proszę, czyli rodzina na swoim ;D

 • a_matkowski lubi Komentarz

  @Robert 78:
  Zwolniony dyscyplinarnie? Czyżby dlatego że ktoś włamał się na jego prywatne konto messengera i przeglądał prywatną korespondencję? Czemu mnie to przestaje dziwić?

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Bardzo ciekawa analiza. Najlepszego Andrzej.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  @Robert78: weź przestań , bo już brzuch od śmiechu boli... "dużo wiem" hahaha

 • a_matkowski lubi Komentarz

  @Robert78: Tego Andrzeja ludzie na mieście znają i szanują, bo mają za co. A Ciebie???

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Czemu ma sluzyc ten artykul?
  Przeciez kazdy kto ineresuje sie zuzlem w bydgoszczy doskonale wie,ze szczegolnie Przemyslaw K. jest naduzywajacm alkoholu cymbalem,ktorego tatus ciagnie za uszy zeby sie nie utopil. Redaktor Borek cos przytulil za te wypociny albo tez cymbal.

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Laurki wystawiane członkom rodziny trącą śmiesznością i obłudą. To bardzo infantylna próba dowartościowania i promowania synalków. Kibice nie znający tej rodzinki mają przedstawiony zakłamany i fałszywy jej obraz. Pokaz prymitywnej siły wobec byłego już oddanego działacza Polonii Andrzeja Matkowskiego to s...syństwo i kompromitacja. Jak można penetrować prywatne nośniki danych? Jak można zaszczuć człowieka? Jak można poniżać? Kim trzeba być, żeby stosować jeszcze zwolnienie dyscyplinarne i straszyć sprawą w sądzie? Co trzeba mieć za uszami, że tak bardzo obawiano się wiedzy i materiałów A.Matkowskiego? Tak nie postępują ludzie honoru. Ciąg dalszy zapewne jeszcze nastąpi. Pzdr!

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Ja tu widzę niezły burdel:)))hehehe
  W każdej plotce jest jednak ziarno prawdy, i nie od dziś wiadomo,że kto sieje wiatr ten zbiera burzę:))
  Panie Prezesie,warto było otwierać tą Puszkę Pandory?

 • a_matkowski lubi Komentarz

  Jerzy Kanclerz usilnie próbuje wyczyścić zniszczony przez samych synów wizerunek rodziny. Chce wmówić wszystkim, że czarne jest białe. "Zasługi" obu synów" są wyłącznie negatywne i wie o tym każdy wokół klubu. Odwrócili się nawet najwierniejsi. Po Przemysławie nikt niczego się nie spodziewał, przecież to jawny dowód na to że człowiek potrafi żyć bez mózgu. Krzysztof natomiast przeszedł ogromną zmianę jako człowiek. Zawsze był nieporadną łajzą, ale do tego teraz zaczął bardzo wysoko nosić głowę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.