MarSpeed - lubi

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Nie podoba mi się treść tego artykułu. Z jednej strony autor mówi że coś trzeba było zrobić bo nikt wcześniej nie miał odwagi reagować. Mówi także że na ocenę prac komisarzy jest za wcześnie. Dlaczego zatem już dokonuje owej oceny i prowokuje kibiców poprzez podważanie bezstronności komisarzy i ich doboru? Zdecydowanie wolałbym zasięgnąć informacji u źródeł a nie opierać się na domysłach. W tym celu należałoby zamieścić wywiad z osobą (osobami) która decydowała w tej sprawie. Powinniśmy poznać kryteria jakimi kierują się komisarze. Choć nie jestem fachowcem to jednak widzę też różnicę między sędzią a komisarzem toru. Jeżeli natomiast red.Gapiński zauważa ironicznie że każdy w Polsce może przygotować tor bo nie istnieją kursy czy egzaminy to ja proponuję w podobnym klimacie wprowadzenie wymogu ukończenia studiów o kierunku "Toroznawstwo żużlowe, rolnicze, mieszane i przemysłowo-betonowe". Myślę że póki co tory w naszym kraju umieją przygotować. Kwestia że robią to jak im karzą!!! No ale pozostańmy w klimacie autora tekstu: orać i betonować każdy przecież może - trochę lepiej lub trochę gorzej!

 • MarSpeed lubi Komentarz

  pojawił sie On i są "chłopcy" z Tarnowa...ma jednak rację że 80-90% jest o nim a nie o żużlu...jeszcze tylko senior i będą w komplecie...leże i kwiczę

 • MarSpeed lubi Komentarz

  drwienie to nie ublizanie. a to roznica... a oni klamia i wmawiaja bzdury totalne..

 • MarSpeed lubi Komentarz

  przeciez to night. tylko udaje kibica leszna buhahahhahaa XD

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MarSpeed lubi Komentarz

  zaraz bedziesz mial nbana i 100 minusow z poludnia polksi.. juz sie jednocza przez gg.. buhhaahha

 • MarSpeed lubi Komentarz

  bo ty to ja.. buhahaha jak zreszta inni tez. wszedzie night.. obama tez jest nightem...

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Może zamkniesz w końcu mordę i przestaniesz robić przypał kibicom Włókniarza swoimi napinkowymi komentarzami. Co do monitoringu w Cz-wie, gdyby nie wymagania regulaminowe byłby on zbędny. Kibice na stadionie sami pilnują porządku i żadne dodatkowe zabezpieczenia nie są potrzebne

 • MarSpeed lubi Emil Sajfutdinow we Włókniarzu Częstochowa!

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Ale czego wam ma ktoś zazdrościć? W ostatnich 12 latach z obecnej Ekstraligi mistrzostwo zdobywali Tarnów (3x), Leszno (2x), Toruń (2x), Zielona Góra (2x), Wrocław (1), Bydgoszcz (1), Częstochowa (1).
  Oprócz tego prawie każda z tych drużyn zdobywała jeszcze jakieś medale (np. Gorzów).
  Z obecnej Ekstraligi tylko Rzeszów w ostatnich 12 latach nie zdobył ŻADNEGO medalu. No i Gniezno. Z tym, że Gniezna przez ostatnich 12 lat w E-lidze nie było.
  U was co roku wielkie zapowiedzi i kończy się na niczym. Marta zafundowała wam 10 lat przeciętniactwa i przedsezonowej napinki, a wy i tak myślicie, że wszyscy wam zazdroszczą.
  "Hampel w Rzeszowie!" (przed sezonami 2008, 2011, 2012, 2013). "Janowski w Rzeszowie!" (to samo). Ostatnio "Pedersen w Rzeszowie!". Tego wam ktoś ma zazdrościć? Napinki, rozczarowań i emeryckiego składu?

 • MarSpeed lubi Komentarz

  ale gdybyś choć trochę znał się na umowach to byś wiedział, że umowa zawarta ustnie jest również wiążąca dla stron. ale czytanie ze zrozumieniem też najwyraźniej nie jest Twoją domeną. Sam Daniel potwierdził że zostaje w Częstochowie i że ustalił już warunki kontraktu.

 • MarSpeed lubi Komentarz

  dobra dobra z domeną się nie popisałem, miały być inaczej , wyszło jak zwykle :). co nie zmienia faktu, że Daniel miał ustalone wszystkie warunki startów w Częstochowie i sam wyraził na to chęć. umowę ustną jest bardzo trudno uwierzytelnić przed sądem, jaka by ona nie była. ale to już inna bajka tak czy owak " z niewolnika nie ma zawodnika" i jeśli zawodnik zdecydował o przenosinach do Gorzowa to droga wolna, ale niesmak pozostaje......

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Lubię czytać wypowiedzi Mizgalskiego i ciesze się, że Włókniarz stanął na nogi. Facet jest żółtodziobem w branży, ale szybko się uczy i widać daje radę. W jego wypowiedziach jest dużo pokory i szacunku dla rywali a zero cwaniactwa i bufonady, których u reszty prezesów jest bez liku, aby tylko doj...ć drugiemu.

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Jestem bardzo pozytywnie usatysfakcjonowany komentarzem Pana Mizgalskiego, zarówno na temat trenera Marka Cieślaka, jak również drużyny Tauron Azoty Tarnów. Jeśli nie ma w tej wypowiedzi dyplomacji tylko szczera opinia to Pan Mizgalski ma duże szanse być W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI POWSZECHNIE UZNANYM, DOBRYM PREZESEM KLUBU. JEŚLI UTRZYMA SWÓJ AKTUALNY WIZERUNEK JESTEM PEWNY, ŻE PRZEZ RESZTĘ SWOJEJ KARIERY PRZYCZYNI SIĘ DO POZYTYWNYCH ZMIAN NA ARENIE POLSKIEGO ŻUŻLA!!!
  Życzę drużynie Włókniarza z Częstochowy sukcesów w nadchodzącym sezonie.
  Pozdrawiam z Arizony.

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Stary, napisz mi co zrobić żeby być tak mądrym jak ty i wszystko najlepiej wiedzieć. Imponujesz mi każdym wpisem. Twoja mądrość przerasta wszystkich na tym forum. Jesteś krzys moim guru. Szkoda,że nie zamieściłeś swojego zdjęcia, bo bym je włożył do ołtarzyka poświęconemu tobie - O NAJMĄDRZEJSZY!!!

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Grisza Laguta jest zajebisty Grisza Laguta ma kewlar czysty!!!

 • MarSpeed lubi W czym tkwi sukces częstochowskiego toru?

 • MarSpeed lubi Komentarz

  no właśnie 3 ostatnie sezony walczyliście o zostanie w E-lidze wiec mówienie w tym momencie że jest to klub z najwyższej półki jest nie na miejscu... jeśli chodzi o całoikształ to sie zgodze że CKM jest nie byle jakim klube i bardzo go lubie ;p

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Ciekawe kto minusuje te wszystkie rzeczowe i mimo wszystko stonowane w porównaniu do artykułu komentarze? Sam pan "redaktor" i jego redakcyjni koledzy ze SF. Bo, że ta pisananina odkrywa po pierwsze brak klasy autora, a po drugie jego brak wiedzy i merytorycznego porzygotowania do tematu to przecież najprawdziwsza prawda.

 • MarSpeed lubi Komentarz

  Drogi Dominiku, to co starasz się imputować to czysta farsa. Wykazałeś się antypolskim wpisem i tego nie przekłamiesz. Tłumaczenie się atakami na forach na Polski rząd świadczy tylko o Twojej słabej wiedzy na temat kraju z którego pochodzisz (bo chyba nie jesteś od paru lat rodowitym Aussie?). Jaki to Polski rząd, który działa na szkodę własnego kraju? Uważasz tę krytykę za bezpodstawną? Tu chodzi o dobro KRAJU NAD WISŁĄ, a Ty dopier...asz jakbyś miał receptę na sukces... wypisany w Australii. Co do tego kraju, to nie obnosiłbym się emigracją do niego. Nikt Ci braw za to bić nie będzie. Kraj owszem; ładny, byłem – widziałem, ale mieszkam w Polsce z wyboru i kocham Ją (Ojczyznę) za to jaka jest. Za „buraka” też się nie uważam mimo, iż masz inne zdanie (o Polakach). Bije z Ciebie duża buta, pycha, samouwielbienie. Kolegów i sympatyków sobie tym nie przysporzysz. Zresztą...

  „trzeba być inteligentnym, żeby z czyichś uwag wyciągać wnioski, a nie reagować wyłącznie buntem i wyzwiskami.”

  . Mam nadzieję, iż traktujesz te słowa poważnie. A życzenia

  „wesołych świąt”

  świadczy o Tobie i Twoim patriotyzmie. Ironię (nie aronię) też trzeba umieć uprawiać.