Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Hannah lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Hannah lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Hannah lubi Komentarz

  Bardzo fajny mecz z obu stron, choć szkoda tragicznej IV kwarty. Z Ramljakiem i Karolakiem może byłoby zwycięstwo, choć trzeba przyznać, że Anwil trafiał na niesamowitej skuteczności w końcówce. Cóż, pracujemy dalej, ale widać, że powoli idzie to wszystko do przodu. WKS!

 • Hannah lubi Komentarz

  Spokojnie. Graliśmy bez trzech podstawowych zwodników. Łukasz biegał 40 minut. Brakuje nam jedynki, jak rozumiem, znakomity plejmejker jest w drodze. Gratuluję Anwilom, to dla nich duży sukces. Trener zostaje! Żadnych nerowych ruchów. Nie ma potrzeby. Ostateczne decyzje po meczu na Litwie.

 • Hannah lubi Komentarz

  Jakie mistrzostwo taka i kontynuacja!

 • Hannah lubi Komentarz

  Haha w ostruwkó kolejna gwiazda albo dwie potrzebne na już :D

 • Hannah lubi Komentarz

  Gratulacje z Zielonej Góry.

 • Hannah lubi Komentarz

  Laurent Tillie jedyny godny trener, chociaż i tak wątpie by znalazł się trener co na 8 imprez by nam przyniósł 6 medali, nie ważne, ze było w tym mało złota, popzednicy jak juz zdobyli brąz to juz był to ogromny sukces, prawda jest taka, że trener was rozpuścił. Więc bardzo dobrze że będzie zmiana przynajmniej teraz będziecie załować tego co mieliście. Mam obawy że znowu polska stanie się średniakiem co zdobycie jednego medalu będzie ogromnym wyzwaniem

 • Hannah lubi Komentarz

  Szczerze to ja nie wierze że jeszcze coś będzie z Pitera zwanego popularnie Neymarem w barwach leszczyńskiej Unii.Pamiętacie jego brata Przemysława jak była końcówka jego przygody z bykami,dokładanie wyglądało tak samo.Piter musi odejść żeby coś jeszcze osiągnąć,najbardziej pasowałby do Falubazu tyle że ci co stracili magię są na dzień dzisiejszy w czarnej d...

 • Hannah lubi Komentarz

  I to ma być najsilniejsza liga świata ? Tworzy się przepisy które nic nie znaczą. Okres transferowy ma się dopiero zacząć a już dziś wiadomo gdzie kto będzie jeździł. Taki Emil ma w czterech literach walkę o brąz skoro w przyszłym sezonie będzie jeździł w Toruniu . Blado to wygląda i zabiją ten sport . To samo zrobił Doyle gdy był w falubazie . Ale gdyby prezesi klubów byli solidarni to z nikim by nie rozmawiali do momentu okna , ale to Polska i tu każdy ma w dupie przepisy . Wprowadzić ksm i wtedy dopiero gwiazdeczki będą się starać w każdym meczu.

 • Hannah lubi Komentarz

  Machlojami się udało. Spróbujcie teraz być rzeczywiście najlepszym w sprawiedliwych warunkach.

 • Hannah lubi Komentarz

  Przepraszam za złośliwość ..ale panowie z Ostrowa- trzeba było znów banieczkę zrobić w mieście to by było to trofeum... a tak to nima puchara .

 • Hannah lubi Komentarz

  Pamietam wypowiedz prezesa Stali, że on generalnie wolał Wojciechowskiego od Zyzia. No, cóż - kwestia gustu. Bańkowy mistrz zawiódł i będzie pod presją

 • Hannah lubi Komentarz

  "banka ostrowska" :)

 • Hannah lubi Komentarz

  Niestety mecz nie odbył się w Ostrowie dlatego też nie było fair play

 • Hannah lubi Komentarz

  tytuł na poziomie bańkowych płaczków haha Przecież to nie zastal był taki dobry, tylko gra Stali słaba ! Zabrakło skuteczności , zwłaszcza w rzutach osobistych. Drużyna w fazie przygotowań. No ale jest euforia u bańkowych płaczków , niech też coś mają od życia

 • Hannah lubi Komentarz

  JJ idzie wyraźnie na prezydenta. Kampania prezydencka już rozpoczęta, a Kubicki jest totalnie bezbronny i do tego nieudolny. Regularnie raz w miesiącu Kubicki będzie leżał na deskach...

 • Hannah lubi Komentarz

  Wszelakie pismaki, zanim zadadzą swoje debilne pytania, niech wbiją sobie do swoich pustych dzbanów, że w ZG sport nie dzieli kibiców, lecz łączy!
  To nie patologiczny Gorzów, Warszawa, Wrocław czy Kraków!!! W ZG kibic jest jeden!!! Jeden od wszystkich dyscyplin i klubów, jakie uprawia się zawodowo w ZG!!! FALUBAZ ZA DNIA, ZASTAL PO ZMROKU!!! Znacie to hasło pismaki??? Ono się nie zmienia!!!

 • Hannah lubi Komentarz

  Niech zarząd zaprosi na wykwitną kolację Panią Honoratę i sprawa załatwiona :)

 • Hannah lubi Komentarz

  Gdyby sędzia Słupski nie sprzedał meczu dla Czewy to Falubazy miały by 2 pkt więcej i to Grudziądz by spadł ale zawsze było bij Falubazy !!! Wezcie jeszcze pod uwagę KSM to zrozumiecie wszystko za parę lat już nie będzie się mówić Najlepsza Liga Świata będą nimi Rosjanie,Duńczycy lub Australia bo to oni nadają ton w Polskiej Lidze ...

 • Hannah lubi Komentarz

  Sąsiady, trzymam kciuki: i do zobaczenia za rok - w Ekstralidze:)

 • Hannah lubi Komentarz

  Kubicki ??? Litości...to przecież ten facet doprowadza systematycznie do upadku żużla VW Zielonce...od dwóch la vsystematycznie go rozbiera... jeśli myśli że zostanie prezydentem na kolejną kadencję to się chłopina grubo myli... cały zarząd do dymisji...prezesi trenerzy i Dowhan wróć i chwyć to za pysk jak trzeba było

 • Hannah lubi Komentarz

  BRAWO REDAKTORZE!!!!!! OBROŃCY BOŃKA NIE ZNAJĄ REALIÓW PIŁKI To są oportuniści i nihiliści. skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle, DLACZEGO NASZA REPREZENTACJA NIE ZDOBYŁA MEDALU NA MS CZY ME? DLACZEGO NASZE KLUBY ODPADAJĄ W ELIMINACJACH LM I LE?
  Oceniać działania PZPN pod wodzą Bońka należy oceniać z perspektywy udanej współpracy Belgijskiej Federacji . Już w 2016 roku komentatorzy podkreślali, że Belgia ma niezwykle silną i perspektywiczną reprezentacją. Jednak to jest efekt udanej wspólpracy pomiędzy związkiem a klubami. Wsparcie systemu szkolenia, który tak zaprocentował.
  W Polce przypomina mi się przepychanka słowna pomiędzy Działaczami Lecha Poznań a Bońkiem na temat trenerów - byłem tym zdumiony. KTO W POLSCE MA TWORZYĆ SYSTEM SZKOLENIA, przecież my tak na dobrą sprawę nie mamy ani myśli szkoleniowej, ani dobrze wyszkolonych trenerów. Dlaczego nasi trenerzy nie są wysyłani na staże do dużych klubów?
  ================================================================================= Przesłanie Bońka - rządźcie tak abym nie musiał wracać za cztery lata. NIe liczę na to, że w UEFA pozna się na Bońku oni wiedzą kim on jest, ale z drugiej strony nikt mu nie pozwoli na taki styl rządów jak w PZPN
  =============================================================================
  Działacze otworzyli oczy, szkoda, że tak późno. 8 lat plus rok nie wiadomo dlaczego przedłużonej kadencji bońka. Ten ostatni rok był znamienny dla polskiej piłki.
  =====================================================================================
  jak Zwolennicy Bońka wytłumaczą fakt, że Boniek miał jako prezes najlepsze warunki do rządzenia, PZPN miał gigantyczne przychody z tytułu sprzedaży praw do transmisji, kontraktów sponsorskich. Pieniądze w piłce są dużo większe niż kiedykolwiek, w budowę stadionów, orlików zaangażował się rząd i samorządy. A mimo to kadra gra jak gra, reprezentacja moze nie wansować.
  ===============================================================================

  Niestety Polska piłka zarówno reprezentacja jak i kluby spada w rankingach - ranking FIFA tworzony jest na podstawie ostatnich czterech lat. W Krajowym Rankingu UEFA wyprzedzają nas Kazachstan (104 w rankingu FIFA), Azerbejdżan i Białoruś. Dobry występ Rakowa nieznacznie poprawił pozycję w rankingu, i udało sie chociaż przegonić Białoruś. (Krajowy Ranking jest ważny dla klubów dlatego, że to on decyduje o tym ile dany kraj moze wystawić drużyn np. w Lidze mistrzów) - te rankingi pokkazują jaka jest kondycja polskiej piłki a jest ona słaba.
  ==================================================================================
  Z Jerzego Brzeczka zrobiono kozła ofiarnego pomimo, że awansował do Euro, odmładzał kadrę. Brzeczek ganiał naszego najlepszego piłkarza - bo c jak co - za wiele nie pokazał. A trzy bramki na Euro wystarczyło na jeden punkt. Co do Lewandowskiego jestem mocno sceptyczny i rozczarowany.

  ================================================================================
  Jaki jest bilans Sousy blamaż i kompromitacja na Euro - ale Souse ktoś wybrał - wybrał go Boniek - i za to powinien być rozliczony. Już dzisiaj widać, że awans do MS możemy sobie darować. W grupie gramy z trzema byłymi finalistami Węgry, Anglia i Albania (finalista Euro 2016) - po tym co pokazali Węgrzy - którzy mogą mówić o autentycznym pechu zarówno na Euro 2016 jak i teraz

 • Hannah lubi Komentarz

  Prawda jest taka że nie da się wygrać wyborów z Kuleszą i Mioduskim. Nawet Boniek miał by problem aby wygrać z tymi Panami. Jeden to król biesiad, wręcz stworzony do picia i obgadywania posad z "Baronami". Pan Mioduski z kolei, to prezes największego klubu w Polsce i znakomicie zna realia klubowe i tam lobbował na rzecz Kuleszy, obiecując zmiany w podziale "tortu PZPN" kasy jest sporo więc i obiecac jest za co. Koźmiński od początku był na straconej pozycji, oliwy do ognia dodała dymisja Brzęczka i zastąpienie go Sousą. Wtedy to Koźmiński powinien pójść na kontrze do Bońka i budować swoje poparcie wśród Baronów, którzy uważają że trenerem powinien byc Polak. Koźmiński wykazał się jednak lojalnością do Bońka i wziął współodpowiedzialność za wynik naszych kopaczy na Euro.
  Teraz w PZPN bedzie rządził futbol klubowy, o zgrozo najgorzej zarządzana część polskiego futbolu. Zaraz sie zacznie dopłacanie do akademii klubom ESA. Straci na tym futbol amatorski, na który pieniędzy nie starczy. Szkoda!

 • Hannah lubi Komentarz

  Przecież to Chiny. Nikt nie wie czym się tam szprycuje dzieciaki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.