Kingaaa - lubi

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Bartek, głowa do góry!!! Jesteście mocni a że są jeszcze mocniejsi to nic nie szkodzi. Oglądanie waszych meczów to niewiarygodna wprost przyjemność!!! Dla mnie równie ważne jak zwycięstwo jest postawa i walka zespołu. A wy oddajecie serce w pojedynku i za to was bardzo cenię!!! Powodzenia dzisiaj!!!

 • Kingaaa lubi Komentarz

  dziwna prawidłowość panuje w naszym sporcie - wspaniałe wyniki są do póki nasi sportowcy nie zaczną grać w reklamach. Dotyczy to nie tylko siatkarzy ale skoczków narciarskich , Justynę Kowalczyk a swego czasu także piłkarzy nożnych i nie tylko. Trochę to jest dziwne.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Nie czepiałbym się Bartka,bo On sam meczu nie wygra .Mika gdzie podziała się jego zagrywka jego styl powtarzalność,Klos to porażka ani zagrywki ani bloku(najlepszy blokujący u nas na ławce ) Proszę zobaczyć statystyki Klosa...... bez komentarza.Zatorski zrobił się wolny i zgubił przyjecie.Ogolnie brak zagrywki(nasza pieta) brak bloku i mamy to co mamy.
  Ale i duże braki doświadczenia i taktyki u trenera. Nie ma wyczucia zmian i ustawienia zespołu. Mala rotacja zmian ,chyba ze juz jest mecz przegrany to wtedy zaczyna kombinować.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  "...drużyna mistrzów świata już nie istnieje..."
  >>>
  Bo nie było na MŚ Bartosza Kurka? ;) Dobrze, że chociaż Bartek samokrytycznie kończy wypowiedź: "Nam jeszcze trochę do nich brakuje".
  Bartku, zwycięstwem nad Niemcami udowodnijcie, że brakuje coraz mniej...

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Wlazły już w reprezentacji nie gra.Mecz niesamowity.Szkoda ,że takie dobre drużyny walczą o olimpiadę w kwalifikacjach.Coś nie jest tak we władzach światowej siatkówki.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Kurczę, była jakość w dwóch pierwszych setach ale chyba zabrakło tam trochę szczęścia. Dzięki chłopakom za walkę, której dzisiaj nie brakowało, trzeba powtórzyć to jutro ze Szkopami a powinno być dobrze. Rezerwowi pokazali że można na nich liczyć, Stefan powinien o tym jutro pamiętać.
  Jakiś czas nie oglądałem siatkówki na najwyższym reprezentacyjnym poziomie i jestem zaskoczony jak jeszcze szybsza i dokładniejsza zrobiła się gra - dopóki zawodnicy nie są trochę zmęczeni, to prawie wszystko się kończy w pierwszym ataku, nieźle.
  W finale życzę zwycięstwa Ruskim - Francuzi zdenerwowali mnie (szczególnie) tym pajacującym Murzynem i tymi swoimi pedalskimi kółeczkami w kwadracie.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Wojtek i za takie cięte riposty Cię uwielbiam. Francja nie jest lepsza od Polski.
  Francja była dziś lepsza , bo miała więcej farta.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Witam czy my oglądaliśmy ten sam mecz, czy Panu Jaet piwo zaszkodziło? Francuzi wygrali szczęśliwie i tyle zwłaszcza w pierwszym i drugim secie !!! Brawo dla Naszych za walkę !! Brawo dla zastępców Żeliński , Konarski , Buszek , Możdżonek:),,Lekkie prowokacje'' - naprawdę ja się pytam ,który mecz oglądałeś? i po czyjej jesteś stronie francuz zaczął ,ale media tego nie pokażą , bo znając podejście Kubiaka jako kapitana ciężko Go sprowokować , ( nie raz były takie akcje i wręcz uspokajał swoich kolegów ) więc bez powodu by się nie wkurzył , a Pan Jaet przeciez lepiej wie bo był na boisku !!!

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Jestem dumny z naszych zawodników - zabrakło nam szczęścia (challenge). Pierwsze dwa sety były na styku i my też mogliśmy je rozstrzygnąć na swoją korzyść. Nawet przez chwilę mieliśmy seta. Wielki mecz , przegrany po walce. Dzisiaj ciążył na nas jakiś pech. Najważniejszy mecz jest jutro - mam nadzieję że pozbieramy się psychicznie.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Dawno nie widziałem druzyny,która ma tyle farta co Francja.Do tego każdy "czelendź" na ich korzyść.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Kapitalny mecz, szkoda że szczęście nie było z nami w końcówkach setów tylko gdzieś na początku (pkt Zatorskiego) jutro trzeba wygrać, inaczej będzie kompromitacja. Tyle pracy chłopaków nie może się zmarnować.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Aj, walczyliśmy w ładny i równy sposób w pierwszych dwóch setach, przegraliśmy przez niuanse, ale coś musi w tej dyscyplinie decydować o zwycięstwie, bo jak wspominałem nie ma remisów i podziału punktów. W trzeciej partii już widoczny był u naszych dołek, a Francuzom wszystko się kleiło i wszystko kończyli :( Jutro jednak gramy z Niemcami o majowy turniej kwalifikacyjny ! W przeciwieństwie do piątkowego spotkania w 100% podstawowym składzie i w pełni zmotywowanym :) A więc do boju, biało-czerwoni !

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Ten mecz równocześnie cieszył i bolał. Cieszył niebotycznym poziomem i ranił ostatecznym wynikiem. Polacy zagrali wspaniale, jak mistrzowie świata (w pierwszych dwóch setach), decydowały detale... szkoda. Teraz ważne, żeby się do jutra pozbierać. Niemcy mają ten komfort, że już raz z nami wygrali, będą mieli też więcej czasu na odpoczynek. Bardzo trudne zadanie przed nami, ale jeśli zagramy tak jak dziś - będzie dobrze.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Dali z siebie maksa w dwóch pierwszych setach. Nie mam im za złe tego spotkania, fura szczęścia Francuzów + każdy challange na ich korzyść (niesamowite swoją drogą) przełożyło się na zwycięstwo Trójkolorowych.
  Równie dobrze my mogliśmy wygrać 3:0.
  Ten mecz pokazuje także jak fatalny, beznadziejny, okropny jest system awansu do Rio. Mistrz Świata, 3 miejsce w Pucharze Świata, 4 miejsce w Lidze Światowej i (oby nie!) 4 miejsce w turnieju europejskim NIE DA awansu na igrzyska. Co za paranoja

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Tym meczem Antiga tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że on nie ma żadnego pomysłu na tę kadrę i tylko jedzie na coraz mniejszym farcie. W pierwszym i drugim secie byliśmy jak dzieci we mgle, a on nawet nie próbował czegoś zmienić. Wiecznego wstawiania Konarskiego na blok i niezabrania Jarosza chyba już w ogóle nie ma co komentować, kolesiostwo rządzi.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Czy Fabian może zacząć rozgrywać a nie wystawiać i to ciągle do Bartka?! W pierwszych 2 setach to aż się prosiło o środek, a w ostatniej akcji to "cała hala wiedziała" że do Kurka pójdzie.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Gdyby gral Wlazly zamiast Kurka nigdy nie dostal by tylu pilek

 • Kingaaa lubi Komentarz

  W takim razie jeśli w ostatnim secie mu nie szło to dlaczego rozgrywający cały czas posyłał mu piłki i nie próbował urozmaicić ataku?

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Powiedział całą prawdę. Talenty mamy, trzeba tylko umieć je wyszlifować.

 • Kingaaa lubi Komentarz

  Czy Kamil w tym sezonie miał jakąś kontuzję :)? Brawo mistrzu! Bardzo dobry występ Olka-wspaniały drugi skok. Miejsce Żyły to moja wina. Trzeba było nie krakać ;)