Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oczywiście zwycięstwo Azotów niepodważalne, jednak 9 podyktowanych karnych dla gości i 0 dla opolan to nienajlepiej świadczy o sędziach...

 • Cbc napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Liderzy z dwóch światów

  Każdy inny wynik niż zwycięstwo Azotów będzie niespodzianką

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bądźmy realistami. Trzy mecze i do domu

 • Cbc napisał/a komentarz do Kompendium PGNiG Superligi. Stal Mielec. Koniec żartów

  Niestety artykuły p. Górczyńskiego są dobrym przykładem na upadek języka dziennikarskiego i coraz niższy poziom artykułów. Ilość określeń kolokwialnych i dotychczas niestosowanych w dziennikarstwie przekracza już pewną granicę. Być może miało wyjść śmiesznie - wyszło niepoważnie.

 • Cbc napisał/a komentarz do Wielki dzień w Kielcach. Mistrzowie Polski z nowym sponsorem tytularnym

  Kibice Płocka wylewający browar Łomża, który mają w swoich lodówkach za 3...2...1... A tak na serio, to lepiej mieć niefortunną nazwę i sponsora na parę lat niż klepać biedę i wyprzedawać drużynę.

 • Cbc napisał/a komentarz do Piłka ręczna. I liga. MKS Wieluń z Grzegorzem Garbaczem na ławce

  Jeżeli na tym zdjęciu jest Grzegorz Garbacz, to ja jestem Mikkel Hansen.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kowalczyk to by się rozwinął pod okiem Jaszki albo Kuptela

 • Cbc napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Pierwszoligowcy nie dadzą za wygraną. Celem awans do Superligi

  Dopuścić zespoły do procesu licencyjnego zawsze można, a czy go przejdą to już inna kwestia. To, czy w Superlidze będzie grało 14, 12 czy 16 drużyn jest według mnie sprawą drugorzędną wobec tego co się dzieje w I lidze. 36 zespołów to jest kompletny absurd, I liga powinna mieć tyle zespołów co Superliga. Reformę należałoby zacząć zatem od dołu a nie od góry systemu rozgrywkowego.

 • Cbc napisał/a komentarz do Oficjalnie: koniec sezonu w PGNiG Superlidze. PGE VIVE Kielce znowu mistrzem

  Jedyny sensowny scenariusz. Fakt, można było już anulować ten jeden mecz między Vive a Azotami, ale nie miał on kompletnie wpływu na kwestię przyznanych miejsc. Nie rozumiem oburzenia na to, że mistrz jest a spadków nie ma. To bardzo proste - mistrzostwo i kolejne miejsca musiały być rozstrzygnięte, chociażby ze względu na miejsce w pucharach w kolejnym sezonie. Co do spadków, to na chwilę obecną, te 14 zespołów spełnia wymogi licencyjne, więc nie chciano ryzykować spadku któregokolwiek z zespołów, w miejsce którego miałaby wejść inna, niepewna organizacyjnie i sportowo drużyna. W innych ligach i innych rozgrywkach zastosowano podobny manewr. Wiadomo, że kilka drużyn może się czuć pokrzywdzonych, ale litości, sytuacja jest ultra nadzwyczajna, nikt się jej kompletnie nie spodziewał i trzeba schować swoje pomniejsze żale i wziąć sytuację taką jaka jest. Na pewno wszyscy by woleli dograć sezon ale na to nie ma szans. Dobrze, że taka decyzja została podjęta.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda gościa, miał papiery na wielkie granie, ale zdrowie nie dopisało.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zaczynają się „kolejki cudów”...

 • Cbc napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Konflikt terminów w Polsce i Europie. Pucharowicze dostaną w kość

  Kolejny przykład na ligę profesjonalną, ale tylko z nazwy. O ile można jeszcze próbować tłumaczyć konflikt terminów np. w przypadku Vive czy Wisły, bo teoretycznie nie wiadomo czy awansowaliby z grupy (choć ja nie zamierzam tego robić), to co do Gwardii, wszelkie wymówki włodarzy to jest groteska. Wiadomo był od dawna jaki jest terminarz fazy grupowej Pucharu EHF i co przez te wszystkie tygodnie z tym zrobiono? Ludzie, ogarnijcie się. To nie jest jednostkowa sytuacja. Fajnie się patrzy w kalendarz zza biurka, a to, że się ryzykuje zdrowiem zawodników (o organizacji meczów, wyjazdów i innych rzeczach nie wspominając), to już nie jest ważne. Wstyd.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  5 rzutów niecelnych przez całe boisko do piątek bramki i 3 bezsensowne straty Mokrzkiego i mamy wynik... Nie wiem czemu Gwardia nie próbowała w trakcie meczu grać tego co na początku przyniosło bramki czyli gry z kołowym. Nie wiem czemu tez próbowała się przedzierać przez rosły duet Pesqueira - Toft, zamiast rzucać np nad niskim Seabrą. Dziś Benfica była znacznie lepsza.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skórski zgrillowany przez Witaszka do granic możliwości. Oświadczenie wydane przez klub sprowadza aktualnego pierwszego trenera do postaci totalnie przejściowej, kogos do przeczekania aż się znajdzie nowego szkoleniowca. Wyglada na to i pokazuje to historia, że lepszego fachowca w swojej dziedzinie, ale traktowanie pracownika przez pracodawcę - mizerne.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dla chłopaków, była walka, było zaangażowanie. Zabrakło trochę siły rażenia z drugiej linii. Wygrało doświadczenie, ale nie ma się absolutnie czego wstydzić. Dobry prognostyk na przyszłość. I brawa dla kibiców z Opola, którzy byli najgłośniej dopingujacą grupą na hali.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda chłopa na to puławskie piekiełko

 • Cbc napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Azoty Puławy królem polowania. Michał Jurecki wróci do Polski?

  @hbll: z całym szacunkiem, ale z tym kandydatem do tytułu to trochę odpłynąłeś...

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  „Koniec opcji zagranicznej” w Puławach :DDD

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  „Konkurent Azotów do brązu”? To już prędzej Górnika, ewentualnie Gwardii, która ostatnio Azotom regularnie spuszcza lanie. Ktoś w SF przespał co najmniej pół sezonu.

 • Cbc napisał/a komentarz do Michał Skórski nadal będzie prowadzić Azoty. Nowy-stary trener w sztabie

  To chyba musi być uwłaczająca sytuacja dla Skórskiego, który swoją funkcję pewnie będzie teraz pełnił głównie "na papierze". Raczej nikt nie ma wątpliwości, że Kurowski będzie w sztabie szkoleniowym "oczami i uszami" prezesa Witaszka, który w ten mało elegancki sposób powoli spycha Skórskiego z ławki. Standardy działania przystają raczej do niższych klas rozgrywkowych niż do Superligi, ale jak widać Witaszek nie potrafi się powstrzymać od dzierżenia pełni władzy w klubie, od finansów po szatnię. Może następnym razem, zamiast zatrudniać kolejnego trenera i powtarzać ten "marionetkowy" schemat, niech sam wskoczy w dres i objawi swój ukryty talent szkoleniowy? Najbardziej szkoda zawodników Puław, którzy muszą brać udział w tej "szopce" i kibiców, którzy muszą ją oglądać...

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Polityka transferowa Azotów to przedziwny twór. Pozbywają się zawodnika, który na środku rozegrania w minionej rundzie wyglądał najbardziej obiecująco. Widziałbym go w Gwardii, moglby się w Opolu rozwinąć, ale to raczej nierealne na obecnym etapie rozgrywek.

 • Cbc napisał/a komentarz do Najlepsi polscy szczypiorniści 2019 roku: prawi rozgrywający

  Obok środka rozegrania to chyba najsłabiej obsadzona pozycja w naszej reprezentacji.

 • Cbc napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tomczak na pierwszym miejscu? No, no, nieźle SF odleciały w tej kategorii. Wybór co najmniej groteskowy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.