Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mg1 lubi Komentarz

  Ostatnie trzy mecze były do ugrania, choćby na pięć setów. Wciąż mamy problem z końcówkami. Tu chyba brakuje Miśka Kubiaka, który huknie piłką i zmotywuje tym resztę drużyny. On zawsze buduje ścieżkę i pokazuje chłopakom że warto walczyć. Do drugiej przerwy technicznej budujemy przewagę, po niej tracimy wszystko. Zabrakło też zgrania, tej komunikacji, która była w poprzednich turniejach. Mam też wrażenie, że skaczemy do bloku z lekkim opóźnieniem.
  Natomiast są plusy. Fajnie zagrał Bartek Kurek. Lekko schowany był Kuba Kochanowski, ale w bloku był aktywny i dotykał gdzieś te piłki.
  Będzie fajnie jeśli wywalczymy final6, mamy szanse, ale nie taki był i jest nasz cel. Myślę że mamy odpowiedzi na kilka pytań. Wiemy mniej więcej w jakich połączeniach zawodników gramy dobrze, a w jakich czegoś brakuje. Widać kto i jakie ma braki. Jak na razie fajny turniej. Oczywiście lepiej byłoby wygrać wszystko i z każdym, ale nie łudźmy się, są od nas lepsi.

 • Mg1 lubi Komentarz

  No teraz wiadomo jak będą wyglądać MŚ.

 • Mg1 lubi Komentarz

  bedzie ładna porazka

 • Mg1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tradycji stało się zadość, końcówka przegrana, to już będzie z górki

 • Mg1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Coraz gorzej to wygląda, koncentracja panowie

 • Mg1 napisał/a komentarz do Polska - Serbia

  A dlaczego nie mieliby podać, to chyba nie problem

 • Mg1 napisał/a komentarz do Polska - Serbia

  Może wszyscy oglądają w tv, nie wściekaj się

 • Mg1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Końcówka seta już nie dla nas, szkoda

 • Mg1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zdecydowanie za dużo zepsutych zagrywek!

 • Mg1 lubi Komentarz

  Trzymajcie się chłopcy, do boju.

 • Mg1 lubi Komentarz

  Serbia najmocniejszym składem i w grze o życie ... my testowy skład i gra o życie ... będzie się działo

 • Mg1 lubi Komentarz

  Otóż to ale zobacz jaki powód do wojowania:) Temperamenty wzięły górę:)

 • Mg1 lubi Komentarz

  Mam wrażenie, że właśnie teraz widzimy prawdziwe oblicze - przynajmniej tych, co wyjechali na wycieczkę do USA - grupka przestraszonych chłopczyków, nie umiejących prawie nic, a - co gorsza - bez charakteru, waleczności, gryzienia parkietu. Ataki - pożal się Boże - z większą mocą atakują japonki ;-) . Jak nasi atakują, to przeciwnicy większość
  piłek podbijają, bronią. Jak atakują przeciwnicy - większość ataków wchodzi , jak w masło. Obrona - jaka obrona? - wpada im praktycznie wszystko, a już żenujący był widok, jak koło lekko przebitej przez amerykanów piłki stało dwóch naszych i żaden nie próbował jej podbić, patrząc jeden na drugiego (bodaj 3 set w środkowej części). Ja wiem, że Amerykanie naszym nie leżą ( w końcu jako jedyni zlali nas w turnieju, gdy zdobyliśmy Mistrzostwo Świata i potem także naszych lali prawie w każdym meczu), ale przegrać po walce, a dostać baty jak grupka wystraszonych dzieci, to całkiem inna bajka. Już mecz z Iranem, który do tej pory nic nie pokazał w tym turnieju, był sygnałem, że po początkowej euforii i zwycięstwach ponad stan i umiejętności, przyszła chwila prawdy. Teraz spodziewam się, że dostaniemy baty z Serbami i definitywnie skończy się życie złudzeniami, że stał się cud i ponownie mamy mocną drużynę. Obawiam się, że sporo pracy i zmian kadrowych jest potrzebnych. Przy okazji mam też nadzieję, że definitywnie zniknie z reprezentacji Kurek, który na boisku pełni rolę piątej kolumny - jego "gra" przynosi więcej korzyści przeciwnikom, niż naszym. Jeżeli facet psuje większość zagrywek, wali na oślep albo w blok albo w aut większość ataków, to nawet jego udane zagrania nie rekompensują strat spowodowanych złymi zagraniami. Nie bez powodu niegdyś jego kolega z drużyny klubowej będąc trenerem kadry nie wziął go do reprezentacji, bo był doskonale świadom możliwości (czy raczej - braku możliwości Kurka). Nadmuchany balonik pękł - pytanie, czy lepiej wulkanizować, czy szukać nowego ?

 • Mg1 lubi Komentarz

  Jedno trudno zrozumieć - baloniki zamiast zagrywki. To tego uczą w smsach? Chłopy ponad 2 m. a głaskają tą piłkę jak główkę dziecka. Kiedy nawet Kwolek puścił balona jak wszedł na boisko w 3 secie, poszedłem spać. Chłopaki, jeśli to czytacie, przestańcie się bać. Kto nie umie inaczej, niech sadzi floty, ale kto potrafi uderzyć (np. Bieniek, Kwolek) niech się nie wygłupia, tylko bije mocno. Zobaczcie, jak to robi młody Kochanowski. Aż się chce oglądać. Trochę serca do walki, Panowie!

 • Mg1 lubi Komentarz

  Ok dziisaj zagrali wyraznie slabiej ale i tak mozna bylo to wygrac .Wszyscy maja atakujacego tylko my nie mamy to jest tragedia atakujacy sie zmieniaja ale jeden gorszy od drugiego .W Iranie wchodzi 19 letni mlokos i bawi sie z nami .

 • Mg1 lubi Komentarz

  Ten jazgot na sali i dyskoteka jest nie do zniesienia. Realizacja TV też taka sobie...

 • Mg1 lubi Komentarz

  Widziałem. Brawo chłopaki! Prawie cała ekipy Kanady gra lub grała w naszej lidze, trener również - widzę dobry prognostyk dla Polaków. A Brazylia od kilku meczy gra ociężale, bardziej na opinii i doświadczeniu niż efektownych akcjach.

 • Mg1 lubi Komentarz

  To żadna sensacja. Kanada zalicza się do czołówki światowej i wynik spotkania z Brazylią można zaliczyć jedynie do małych niespodzianek.

 • Mg1 lubi Komentarz

  Podglądam Brazylię Włochy. Duzu, bardzo dużo jeszcze przed naszymi kobitkami nauki i pracy.

 • Mg1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziewczyny obudźcie się!

 • Mg1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mg1 lubi Komentarz

  Jak patrzę na te komentarze komu wolno kibicować a komu nie . To może wszyscy załóżmy FAN CLUB reprezentacji Panamy i kibicujmy tylko im . Z nimi nie mamy prawdopodobnie złej historii i relacji

 • Mg1 lubi Komentarz

  czy wiesz o czym i o kim piszesz? Może Ty nie wiedziałeś kto to Leon!

 • Mg1 lubi Komentarz

  Powiem tak,może nie zacznę podziwiać Nawrockiego i traktować jak wielkiego trenera ale muszę przyznać,że trafił w końcu na dziewczyny,które bardzo chcą i do tego sporo już umieją.Poza tym fantastycznie się ze sobą czują co widać,a zebranie w jednym miejscu i czasie takiej grupy wcale nie jest proste.No i do tego to naprawdę młode osoby.Jeżeli potrafia utrzymać ten entuzjazm i ambicje to mogą się stać fantastyczną drużyną.No i dobrze,że wreszcie wpuścił Marysię.Byłam zachwycona jej grą.

 • Mg1 lubi Komentarz

  Nic tylko wstać i bić brawo!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.