Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jakofako napisał/a komentarz do TVP przejmuje jeden z ulubionych sportów Polaków? Chce tego Kurski?

  Polityka w żużlu...To jest Nasz sport...nasze życie...Ludzie ogarnijcie się !!!

 • Jakofako lubi Komentarz

  W GÓRE SERCA NIECH WYGRYWA PIS

 • Jakofako lubi Komentarz

  Znowu lewactwo wylewa swoje żale i swoją nieudolność na stronach sportowych. Smutne macie to życie. Tak ciężko się pogodzić, że jesteście w mniejszości? Żużel w publicznej TV to podstawa. Przynajmniej dla dalszej popularyzacji naszej dyscypliny. Kolejny krok do przodu a polityka nie ma tu nic do rzeczy.

 • Jakofako lubi Komentarz

  2 Liga no to zaszaleją

 • Jakofako lubi Komentarz

  BRAWO PIS BRAWO

 • Jakofako lubi Komentarz

  @AMON też się cieszę, że najbliższe otoczenie zabrało Oskara Hurysza z Gniezna, bo chłopak zmarnowałby swój talent u wiecznego pierwszoligowca:)))

 • Jakofako napisał/a komentarz do Żużel. Jacek Woźniak: Polonia i Przyjemski? Dobrze się złożyło. Nie będzie konfliktu interesów [WYWIAD]

  @AMON: Słowa historia nie piszemy z dużej litery, to po pierwsze...Po drugie co ma Hlib , czy Mroczka wspólnego z Przyjemskim poza tym, że wszyscy wymienieni, to żużlowcy...Wreszcie po trzecie, jak się stawia jakąś tezę ,choćby najbardziej bzdurną, jak Twoja, to warto ją poprzeć logicznymi argumentami...

 • Jakofako napisał/a komentarz do Żużel. Koniec rozmów Orła z Zengotą! Już wszystko jasne

  Co to za płacz...Prawda jest taka, że Zengota przyszedł w trudnym momencie dla Polonii i dobrze ten moment wykorzystał dla siebie...Ostatni sezon Zengoty , to słaba jazda i kontuzje, co tak po prawdzie w tym roku doprowadziło do braku walki o awans...Polonia ma wyższe cele niż Twoje zarobki Grzesiu i tak zawsze było , jest i będzie w sporcie...szczególnie tym profesjonalnym. Jako stary kibic Polonii jeszcze z czasów Ojca Adriana...mam nadzieję ,że Miedziak faktycznie zawita na Sportowej 2 i będą znowu derby najlepsze w Polsce w roku 2023 ! Pozdrawiam Przyjaciół z Torunia !!!

 • Jakofako lubi Komentarz

  Polonia miała do niego tyle cierpliwości, a on jak złotówa . Kasa, tylko kasa. I zamiast jeździć w dobrym klubie będzie się staczał na samo dno.

 • Jakofako lubi Komentarz

  Tak wszyscy jechali po prezesie Poloni Bydgoszcz a wychodzi na to że Zengote nikt nie chce miał słaby sezon więc nie ma prawa się cenić jak by był liderem i prowadzącym parę a do tego niestety jest pechowy i stałe ma jakieś dzwony i przerwy w startach wiadomo że nie zawsze te dzwony były z jego winy ale też wiadome jest ze po tej kontuzji z przed kilku lat karzdy dzwon to ryzyko dłuższej przerwy startach można powiedzieć że przez jego nieobecność w kilku meczach bydgoszcz nie jechała w rundzie finałowej zabrakło 2-3 punktów do tego życzę mu szczęścia ale nie będę za nim płakał.

 • Jakofako lubi Komentarz

  Po tych kontuzjach ciężko Zengiemu znależć klub

 • Jakofako lubi Komentarz

  Miły, sympatyczny gościu, ale poziom sportowy co raz niższy. Kiedyś bardzo perspektywiczny, a teraz fajny kompan, ale podatny na kontuzje. Życzę mu chociaż 2-3 sezonów bez kontuzji. Dzwony Hampelowi i PUK-owi też scharatały karierę.

 • Jakofako lubi Komentarz

  Słaby sezon w wykonaniu Grzegorza, szczególnie na Sportowej.
  Może się odbuduje w innym klubie.Bardzo medialny zawodnik,natomiast wynik w tym roku nie poszedł za tym..

 • Jakofako lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jakofako lubi Komentarz

  Przecież Polonia z duetem młodzieżowców Przyjemski, Karczewski (kolejny wychowanek Staszewskiego) wygra tę ligę na luzie. Ile daje na tym poziomie rozgrywkowym silna para juniorska pokazała Ostrovia. Kanclerz już przed PO wiedział że faworytem jest tylko jedna drużyna i wskazał poprawnie.

 • Jakofako napisał/a komentarz do Żużel. Kanclerz nie boi się Falubazu. Co z awansem Polonii?

  Po odejściu Patryka Dudka Falubaz jest skończony....Protasiewicz może mieć jeszcze sny o potędze, ale pierwsza liga Go zweryfikuje...Na Jego miejscu bym myślał o tym, co spotkało Golloba...ale On o tym myślał i pewnie wyciągnął wnioski wnioskując po wynikach....Wielka szkoda, że Patryk tak długo zwlekał, bo zbyt wiele stracił...Osobiście myślę, że kiedyś zrozumie ,gdzie się urodził...Pozdrawiam !

 • Jakofako lubi Komentarz

  Skład będziemy mieli fajny, ale o awans będzie ciężko. Chyba, że dojdzie Ch.Holder! W końcu jednak Polonia i tak trafi do Ekstraligi, gdzie jest należne NAM miejsce!!! :)

 • Jakofako lubi Komentarz

  Pominę już zapowiedzi prezesa Bydzi odnośnie awansu.......ale obiektywnie przyznać trzeba ,że I liga (patrząc tylko po składach) zapowiada się bardzo ciekawie.

 • Jakofako lubi Komentarz

  Pokaż mi juniorów, a powiem ci jaki masz zespół ,no i z Z Przyjemskim i Karczewskim na juniorce Bydgoszcz z automatu będzie faworytem do awansu .

 • Jakofako lubi Komentarz

  Nie ma co dmuchać balonika,ale jeśli dojdzie Karczewski i faktycznie będzie Miedziński to Polonia może powalczyć ostro,a Falubaz może się mocno przeliczyć.1-sza liga jest o wiele bardziej silniejsza i wyrównana niż kiedyś.Falubaz na pewno łatwo mieć nie będzie.

 • Jakofako lubi Komentarz

  Taktyka zawiodła i tu nie ma co dyskutować. jeśli ma sie pare która parą nie jest to trzeba to skleić taktyką. Na przykład miejsce 2-3 dawało złoto. Fakt bezsporny że BARTEK nie kontrolował gdzie jest kolega.Dla tego niemal się tam spotkali pod bandą. Janowski nie musiał sie pchać na drugie miejsce. Wystarczyło by pilnował by mieć jednego konkurenta za sobą. Widać że nie ma co powtarzać eksperymentu Bartek i Maciek nie są parą, Wieloletniego braku chemii nie da się przebić.

 • Jakofako lubi Komentarz

  Trudno się nie zgodzić z Panem Markiem :/

 • Jakofako lubi Komentarz

  @Całkiem Skibicowany: Jakby Bartek zostal przy krawezniku to by cala predkosc wytracil jechal srodkiem toru ludzie,to bylo pierwsze kolko kazdy szuka wowczas predkosci to byl final.

 • Jakofako lubi Komentarz

  Wy widzicie winę Bartka .Bo ja nie ile on był od Bartka? A wcześniej go już szarpało.

 • Jakofako lubi Komentarz

  @Penhall: No raczej Bartka musialo wyniesc bo mial predkosc ale Magic widzial przed soba zqwodnikow i on powinien myslec gdzie jechac

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.