Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gombro lubi Komentarz

  Oceniać ZG czy nie? Jadą tak bo daleko do PO czy może są tacy .....nie tacy. No przecież oni jadą o swoje zarobki. No dobra. To spróbuje. Jeden rzut oka na zdobycze przy poszczególnych zawodnikach ZG i one nie specjalnie odbiegają od tego czego po nich się spodziewałem. Max oczywiście na maxa więc zrobił więcej niż bym się spodziewał ( śr) ale to pojedynczy mecz i jego na takie na pewno stać. Buczek moim zdaniem dobry mecz, ale jak inni 3ek nie zdobywają to kto to będzie robił. Protas , jeśli ktoś myślał że on będzie robił regularne dwucyfrówki w 1 lidze bo jechał zawsze w EL :) To jest zawodnik schodzący ze sceny i może robić ok 6- a czasem jak zapomni o kontuzji to i 10 może mu wpaść, ale nie regularnie. Rohan. Ja go oceniam na 6-12 z czego 12 przy bardzo dobrej koncentracji która u niego rzadko się pojawia. Bardziej optymalne 8-10. To kto ma tam zrobić wynik jakiego spodziewalibyśmy się po ZG? No każdy +2 i po sprawie. Jan potrafi nawet 3kę zrobić , więc stać go na dużo. Zaskoczeniem dla mnie była porażka Rempały w biegu juniorów i to z kim?
  Wybrzeże uzyskało dobry wynik na trudnym terenie dający szansę na bonus ,ale ....jak przypomnimy sobie że oni u siebie jadą gorzej jak na wyjeździe to....oby o tym nie zapomnieli walcząc o swój byt. Dziwne że Kuba nie jechał w nominowanych. Jensen owszem wyglądał nieźle ale czy Kuba wyglądał jakoś źle? No menago Jóźwiak chadza swoimi ścieżkami. Zaskoczeniem 2x3 Gały. Wybrzeże pamiętać za wrażenie pkt nie ma. Graty dla zwycięzców i pokonanych :)

 • Gombro napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz - Wybrzeże. Fricke ojcem zwycięstwa. Gdańszczanie bliscy sensacji

  Żal patrzeć jak Falubaz się męczy -bez ikry ,ospale , z mozołem ,do tego -team Spirit -zerowy; moja babcia by żwawiej poruszała się na "motorku"...Jak męczymy się z drużyną ,która ledwo wiąże koniec z końcem , i ten sportowy i finansowy , to Wilki z Gryfami Nas rozjadą..dwa razy przysnąłem podczas transmisji....

 • Gombro napisał/a komentarz do Żużlowa sobota. Hity w eWinner 1. Lidze i 2. Lidze Żużlowej. Devils "skaleczą" u siebie drugiego potentata?

  To co -Bydgoszcz po trzech meczach -na końcu????

 • Gombro napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mikst Nadal - Świątek --palce lizać..

 • Gombro

  Mikst Nadal Iga - palce lizać..

 • Gombro napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Super trener ,z olbrzymim doświadczeniem i autorytetem -mógłby dużo pomóc naszym zawodnikom.

 • Gombro napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobry czas by potrenować przed AO , dobry czas na zgranie się z trenerem -dobrych dni , energicznych treningów ,mądrych ludzi wokół, i ani cienia zwatpienia , bo tenisa grasz grasz wspaniałe i z pasją-Czasowi trzeba dać czas, a on odpłaci z nawiązką..

 • Gombro lubi Komentarz

  katastrofa

 • Gombro lubi Komentarz

  No to kaplica. Zmarnuje Ją tak jak Radwańską. Najgorszy wybór jaski może być!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gombro lubi Komentarz

  Wiktorowski to trener komentator bez większych sukcesów. No ale trzeba mu dać szansę.
  Może zaskoczy w zespole Świątek. Jak nie to za rok przyjdzie czas na trenera z zagranicy o znanym nazwisku, jak w przypadku Hurkacza.
  A dlaczego już teraz ojciec Igi nie postawił na uznanego na świecie szkoleniowca?
  To proste, chodzi o pieniądze. Trzeba by mu dużo zapłacić a gwarancji, że będą sukcesy (i duże pieniądze), nie ma.
  Więc lepiej spróbować z Wiktorowskim. Rewolucji nie będzie, ale i może większej wtopy uda się uniknąć.
  W końcu szansa na utrzymanie się Igi w TOP10 jest całkiem spora. A to już byłby sukces.
  Więc niech zarobi na możliwość zatrudnienia znanego trenera za rok-dwa. I niech się rozwija.

 • Gombro lubi Komentarz

  fatalny wybór ! oby nie poszła w ślady permanentnie sfrustrowanej i nie robiącej postępów pod jego skrzydłami, radwańskiej

 • Gombro lubi Komentarz

  Czy zauważył ktoś, aby pod wodzą Wiktorowskiego i Celta AR robiła jakieś postępy w swojej grze? Nie! Ona grała prze lata ten sam tenis, podczas kiedy inne tenisistki rozwijały swoje umiejętności. To dlatego AR widząc co się dzieje zrezygnowała z kariery tenisowej, (zaczeła już przegrywać z wszystkimi) pod pretekstem kontuzji stopy, ale prawda leżała gdzie indziej. Teraz Iga doświadczy ich umiejętności. Ech, szkoda dziewczyny!

 • Gombro lubi Komentarz

  Zmiana trenera słabego na średniego na pewno nie pozwoli na progres. Patrick Mouratoglou, powiedział na pierwszej konferencji po tym jak zaczął współpracę z Serena Williams : " Dla zawodniczki na tym poziomie, każdy trening nad danym aspektem gry, ma wpływ na pozostałe. Największa trudność, to utrzymać optymalny poziom tych już opanowanych elementów gry i jednocześnie podnieść poziom tych które tego wymagają Czy "nowy" trener to potrafi.... Wątpię.

 • Gombro napisał/a komentarz do Iga Świątek ma nowego trenera! Jest potwierdzenie

  To mi popsuli Mikołaja....dobrze że to okres próbny...

 • Gombro napisał/a komentarz do "Rzadko trener od tenisa nie jest na pierwszym planie". Były tenisista zwrócił uwagę na zaskakującą zależność u Świątek

  Strach się bać - Iga nie bój się pójść drogą Huberta , i to nie wedle powiedzenia cudze chwalicie... -lecz dlatego że swoje dobrze znamy....

 • Gombro napisał/a komentarz do Marcin Gortat wpadł w furię na lotnisku w Warszawie

  @sajok: Stan konta redaktora...

 • Gombro napisał/a komentarz do Mają gwiazdę ligi u siebie. Pokerowa zagrywka szefa klubu

  Popiołek wydaje się spoko gościem .Oglądałem jego wywiad po meczu z Zastalem- skromny ,konkretny ,analityczny z subtelną charyzmą i pasją-myślę że sporo osiągnie.

 • Gombro lubi Komentarz

  Siatkówka to taka gra że jeśli nie gra się całym zespołem tylko Stysiak to upraszczamy grę nie sobie tylko przeciwnikowi w obronie. Zdecydowanie domagamy się wprowadzenie Pol na boisko. W bloku jest nie gorsza od podstawowych środkowych ale jest zdecydowanie lepsza w ataku . Jeśli na środku nie będziemy stanowili zagrożenia to przeciwnik nawet tam nie skoczy tylko poczeka na Stysiak bo jak powiedział jeden trener "tam nie ma niczego tylko ona" Rozgrywająca Wenerska - bez wsparcia środka zatłuczemy atakujące. Ale uprzedzając , jeśli w którymś momencie zagramy ze Stysiak na lewym a Smarzek na ataku to bez środka również one będą miał ciężko (myśmy już to przerabiali)

 • Gombro lubi Komentarz

  Panie redaktorze proszę nie używać w swoich artykułach "A pańska drużyna" bo to może sugerować, że zespół wystepujący w ME jest zespołem p. Nawrockiego a nie narodową reprezentacją Polski. Choć prawdę mówiąc po wynikach i grze to chyba jest zespół pana Nawrockiego no chyba że się mylę.

 • Gombro lubi Komentarz

  "Stać nas na lepszą grę" - w pełni się zgadzam! Ale z innym trenerem.

 • Gombro lubi Komentarz

  To fajna grupa dziewczyn z potencjałem, ale sorry nie z tym panem , pseudo trenerem, który nic nie wnosi do drużyny. Nie dziwię się Wołosz, że z w-fistą nie chciała trenować. Tej drużynie potrzebny trener z prawdziwego zdarzenia, a nie koleś prezesa PZPŚ .

 • Gombro lubi Komentarz

  Niestety ale trudno jednoznacznie pozytywnie ocenić wystep naszych siatkarek bo grupa była dość słaba. Przegrały z Bułgarią,które tez do tuzów siatkówki nie należy. Ten zespól co najwyżej może osiagnąć ćwierćfinał a potem już ... sufit.

 • Gombro lubi Komentarz

  Nawrocki pora przeprosić kibiców za oszukiwanie i złożyć rezygnację bo nic nie osiągniecie ???

 • Gombro napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mnie stać na lepszą dziewczynę, ale jestem nieśmiały...

 • Gombro lubi Komentarz

  A już tylko jeden set dzielił nas od teoretycznie łatwiejszej ścieżki do półfinału... Tylko że akurat jak Górecka zaczęła wreszcie trzymać poziom na lewym skrzydle (czapa w ostatniej akcji nie zmienia ogólnie pozytywnego wrażenia), to dla odmiany atak, zagrywka (poza Alagierską) i punktowy blok od drugiego seta musiały się zaciąć :///.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.