atk - lubi

 • atk lubi Komentarz

  Temat kolejny raz ponowiony więc i ja muszę się powtórzyć. Co Ty Włókniarzu wyrabiasz, ogarnij się, dlaczego Józek jeszcze nie dogadany? Za długo to wszystko trwa, jak on ucieknie to faktycznie, jak to radził kolega Netoperek, chyba odpuszczę sobie wizyty na stadionie. Ponownie w sezonie ogórkowym zarząd się kompromituje. To nie bez Emila czy każdego innego najemnika, ale bez Józka Włókniarz nie istnieje!!! Jakby ich wszystkich nie kochać to jednak najemnicy, dziś u nas, może nawet jutro i pojutrze, ale w końcu każdy gdzieś się dogada. Jeden Józek mówi, że jest w domu i najchętniej nigdzie by się nie wybierał to z takim można się targować? On powinien, może nie najwyższy, ale pierwszy kontrakt mieć podpisany. Za długo to wszystko trwa. Powtarzam kolejny raz, w moich oczach zarząd się kompromituje!!!
  PS. Artur, kocham Cię, jak masz jeździć za drobne to lepiej dla własnego dobra, pakuj się i wyp... z Cze-wy. Zasługujesz na więcej!
  I niech mi jakiś napinacz potem napisze, że to Józek zdradził Częstochowę!!!

 • atk lubi Komentarz

  To był sparing z Czewą nie pamiętam który bieg ale jakoś na początku.Byłem dość blisko tego zdarzenia.

 • atk lubi Komentarz

 • atk lubi Komentarz

  Ja kolego świeżak totalny więc jeżeli szukasz fachowej porady to nie u mnie. Mam nadzieję, że to bzdury. Po pierwsze dlatego, że przyszedł Grześ, po drugie zostaje Hubert, po trzecie już raz się z Józkiem dogadali z kontaktem, po czwarte, tylko on i Łegi tak naprawdę nasi i miejsce im się należy. Jednak po tym co ostatnio wyprawia nasz zarząd, np. z Emilem, nic mnie nie zdziwi. Nikt tak naprawdę nie wie czy Częstochowa kąpie się w pieniądzach, a z Emilem jedynie pogrywa, czy tonie w długach i faktycznie jest bliżej likwidacji klubu niż wystartowania w rozgrywkach. Pozdrawiam.

 • atk lubi Komentarz

  pani Martyna Wodniczak to Córka Pana Mirosława Wodniczaka Prezesa Ostrovi

 • atk lubi Komentarz

  Moze byscie pogadali z jakims zuzlowcem, ktory mial do czynienia z nowym tlumikiem, zamiast z zawodnikiem, ktory nic nie wie i ma nadzieje, ze bedzie lepiej?? Moze warto by bylo W KONCU opublikowac wyniki audytu klubow Ekstraligi zamiast pisac o bzdurach?? Czyzby istnialo lobby, ktore za wszelka cene stara sie, zeby te informacje nie wyciekly??

 • atk lubi Komentarz

  Wyluzuj człowieku. Wszyscy wiedzą, że Włókniarz to porządny klub, z tradycjami, szacunkiem i bardziej lubiany niż nie lubiany.
  Po prostu trafił mu się zły zarząd. Bez honoru i wyobraźni. Taki kalkulator na dwóch łapach.
  Oni kiedyś odejdą a Włókniarz zostanie.

 • atk lubi Komentarz

  Walasek to jeden z najlepszych transferów w historii żużla w Rzeszowie, to jest bezdyskusyjne. A teraz ciekawostka na temat Pedersena. Miejsca zajmowane przez drużyny, w których startował Nicki Pedersen (wyłącznie najwyższa klasa rozgrywkowa): 1999 (Gniezno) - 10 msc (spadek); 2004 (Zielona Góra) - 7 msc (przedostatnie); 2005 (Zielona Góra) - 8 msc (spadek); 2006 (Rzeszów) - 6 msc; 2007 (Rzeszów) - 4 msc; 2008 (Częstochowa) - 4 msc; 2009 (Częstochowa) - 3 msc (wow!); 2010 (Gorzów) - 6 msc; 2011 (Gorzów) - 3 msc (wow!); 2012 (Gdańsk) - 10 msc (spadek); 2013 (Rzeszów) - 8 msc (widmo spadku!)Wnioski? Tam gdzie jest Pedersen, nie ma wyniku! Gwiazda takiego formatu ma ledwo dwa medale DMP, co biorąc pod uwagę potencjał kadrowy klubów, w których te medale zdobywał, jest kompletną porażką. Zarówno w Częstochowie, jak i Gorzowie, kontraktując go, jechano bezceremonialnie po Mistrza. Statystyki to tylko statystyki, mawiają, ale coś jest na rzeczy. Przez lata puszczano się na Pedersena, tak jak koń reaguje na siano, w celu budowania ekip w opraciu o mega gwiazdę (w przypadku Gorzowa o dwie mega gwiazdy, bo był też Tomasz). Wokół niej starano się tworzyć drużynę. Jakie efekty? Żadne. Nie można tworzyć ekipy wokół gwiazdy-indywidualisty. Oczywiście Pedersen sam w sobie nie odpowiada za sytuację Stali. Najwięcej powodów do rozczarowań dają Pavlic i Okoniewski, ale jak słusznie ktoś zauważył (nie wiem gdzie to czytałem), statystyki i jednego i drugiego są w zasadzie niewiele różnią się od tego co było w latach poprzedich. Okoń, choć zdarzały mu się świetne, okołokompletowe wyskoki, to nie jest Okoń junior, który wymiatał na poziomie ponad 2 pkt na wyścig w sezonie. Koniec.

 • atk lubi Komentarz

  To jak się nie sprawdzi Ryan to jeszcze wam został do ściągnięcia Crump.

 • atk lubi Komentarz

  Niki jeździ ostro, ale jedna rzecz mi się u niego podoba. Nie marudzi jak sam zostanie ostro potraktowany. Można go nie lubić, ale jest twardy i za to szacun.