Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Stal Gorzów - ROW Rybnik

  Tylko Karczmarza poobijają

 • Marcel Słociński napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Garstka kibiców, stadion-ruina i opady deszczu skutkujące odwoływaniem zawodów - to tarnowskie "klimaty"

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Zawody zakończone. Gratulacje dla Dudka i ogóra. Co do Bartka to mam nadzieję, że utrzyma się w 8 GP i po sprawie, bo ma duże szanse, a co do Dudka, to dobrzeby było, gdyby wygrał challenge, bo Hampela pewnie nie będzie, i fajnie by było gdyby było trzech plakow w GP, a nie tylko Bartek z Janosiem, bo lepiej się ogląda jak jest naszych więcej.

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do 2. półfinał el. do GP 2017 w Lonigo

  Jest w radio Elka ?

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do 2. półfinał el. do GP 2017 w Lonigo

  Jest w Radio Elka ???????>???????

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  W pełni zasłużone zwycięstwo Partyka, ale wykluczenie Zmarzlika to jakieś jaja. Ewidentnie Janowski się położył. Tak bywa, jak mamy beznadziejnych sędziów.

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Coście się qwa tego Bartka tak przyczepili???
  Pojechał zawody, jak pojechał i tyle.
  Nie pierwszy raz i nie ostatni!
  Gratulacje dla Patryka i Piotrka:)

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Po pierwsze, gratulacje dla Patryka, bo był zdecydowanie najlepszy i zasłużenie został Mistrzem Polski.
  Po drugie, uważam że obecna formuła rozgrywek powinna być zmieniona. Kiedyś turniej IMP organizowano w stałej terminie - 15 sierpnia i uważam że powinno tak być także obecnie. Rozgrywanie takiego turnieju gdzieś, kiedyś w piątek i to na dodatek, kiedy 3 naszych zawodników ma następnego dnia eliminacje do GP uważam za wielki błąd. Pomijając fakt, że nasi zawodnicy tracą możliwość sprawdzenia się na piątkowym treningu, to ciekawe w jakiej formie w niedzielę pojadą Jędrzejak, Zmarzlik i Dudek w lidze po takim maratonie startowym. Oby taki maraton nie odbił się na ich postawie w niedzielę.
  Po trzecie, ten bieg dodatkowy dla zawodników z miejsc 3-6 jest niesprawiedliwy. Powinna pierwsza 4ka jechać od razu w finale. We wczorajszych zawodach medal zdobył zawodnik z 8 pkt po rundzie zasadniczej, co nie jest sprawiedliwe.
  Po czwarte, widzę niepokojącą tendencję w postawie zawodników, polegającą na tym, że jak tylko poczują kontakt z zawodnikiem to kładą motocykl. Niestety Maciek nie robi tego po raz pierwszy i sympatii wśród kibiców mu to nie przysporzy. Zakładając oczywiście, że Zmarzlik go dotknął, bo powtórki w żaden sposób tego nie pokazały. Przez postawę Janowskiego Miśkowiak stracił szansę na życiowy sukces, na który z przebiegu całych zawodów zasłużył.

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Defekt Lindbaecka pozbawił MRGARDEN GKM punktów?

  Punktów GKM pozbawił sędzia i bezkarnie dalej będzie wypaczał kolejne zawody. Farsa, a nie sportowa rywalizacja.

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów

  masz racje i jeszcze jak Pedersen będzie dobrze jechał to maja pewne play-offy
  Ale nie tak pewne jak Stal xD

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów

  tak jak twoje zdanie jest oparte na meczu GKM ze Stala to wiedz ze Gorzów mial gdzies wygrana i tak bedzie pierwsze
  A i Drogi kibicu Leszna chyba nie pamietasz 1 kolejki Ekstraligi jak Stal wygrała z Wami

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów

  moim zdaniem cały mecz bedzie oparty na występie Pedersena i Pawlickiego ;)

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Polonia Piła - Stal Rzeszów

  jakie radio ?
  dasz link ?

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Ogladalem biegi i ......niech panowie Iver i PP sie nie wyglupiaja a Przemek niech nie wykorzystuje opaski do buntowania druzyny i kibicow przeciwko KK bo poki co nie zrobil dla Stali 1/20 tego co KK:)))))a Michelsen to bez komentarza :)

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  KK sam zrezygnował z bycia kapitanem to jedno. A po drugie, nas w Gorzowie średnio interesuje to jakim zawodnikiem KK był w Lesznie i Tarnowie. W Stali ma mocną pozycję i kibice pamiętaja to co robił dla drużyny w 2014r mimo kontuzji. A my potrafimy docenić wysiłek zawodnika i nawet jego słaba postawa w ub. roku nie są w stanie tego zrobić. Więc widzisz... Twój wysiłek w jego opisie nie trafił na podatny grunt.

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Ireneusz Maciej Zmora: Nie ma konfliktu w zespole

  Szacunek dla kibiców Stali Gorzów, m.in. właśnie za taką postawę: drużyna cały sezon jedzie "piach", a na trybunach "Jancarza" niemal komplety na każdym meczu, KK meczy się niemiłosiernie i kompletuje "zera", a oni wierzą, że się odbuduje, i mało który z nich nie widzi go w składzie na kolejny sezon. Myślę, że KK to wie i to docenia, bo tacy kibice, to skarb! Szacunek.
  A co do rzekomej ostrej jazdy KK w Tarnowie, to wszystkim piszącym te brednie proponuję jeszcze raz obejrzeć skrót meczu w NC+.

 • Marcel Słociński napisał/a komentarz do Ireneusz Maciej Zmora: Nie ma konfliktu w zespole

  Sensowny, merytoryczny i kompetentny Gość. Oby jak najdłużej kierował tym klubem. Pogratulować Stali prezesa.

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Jak mogą odpuścić? Skąd pewność, że kolejne mecze pojedziemy w pełnym składzie? Trzeba wykorzystywać nadarzające się sytuacje bo nigdy nie wiesz co przyniesie jutro. Poza tym nie sądzę aby Unia chciała by wszyscy się jej podkładali to raz a kto zrezygnuje z ligi lub PO na rzecz Uni to dwa. Nie widzę chętnych.

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  A czy przypominasz gdy twierdziłeś, że posiadacie bardzo dobrych juniorów, niewiele odbiegających poziomem od gorzowskich. Teraz zmieniasz zdanie. Piszesz, że seniorka leszczyńska jest lepsza pomimo, że zdobyła tylko jeden punkt mniej. Tylko nie potrafisz logicznie pomyśleć. Gdyby Bartek pojechał mniej biegów, to pojechali by seniorzy którzy też by jakieś punkty zdobyli.Wówczas ta różnica seniorskich punktów była by wyższa. Zasłaniasz przegraną Leszna jazdą na gorzowskim torze. To dlaczego to Leszno przegrało spotkanie także z tym słabszym Gorzowem na swoim torze. Przegrane drużyny leszczyńskiej spowodowane jest słabym przygotowaniem tej drużyny do sezonu. Po drugie, to nie jeźdżą te grube miliony ładowane na tych asów. Bo po Emilu i Peterze widać, że te asy za miliony nie jeźdżą.

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Nie no ja nie mam pytań.3 młodych gorzowian krótko po licencji robią dwu cyfrówki pokonując m.in ekstra ligowych juniorów;Smektałę Kaczmarka,Kuberę,Niedźwiedzia.
  Mam duże obawy,że Stal w najbliższych latach będzie miała nadmiar bogactwa w wychowankach:)
  Gratuluję Stali utalentowanej młodzieży i szczerze zazdroszczę.

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  No trudno, wielu kibiców z innych ośrodków bardzo się "troszczyło" o Nasz los po odejściu Bartka na seniora a teraz okaże się, że może nie od razu ale z czasem szykuje się kolejna petarda na juniorce :)

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Gratulacje dla gorzowskiej młodzieży. Być może takie nazwiska jak Studziński, Szczotka, Czerniawski niewiele mówią kibicom z innych miast, ale ci chłopcy niedawno zdobyli żużlowe licencje. Jednak trudno się tego domyślić, patrząc na ich wyniki, bo wygrywali dziś z bardziej doświadczonymi rywalami. Jak widać, szkolenie młodzieży w Gorzowie działa dobrze i Stal chyba nie musi się martwić o przyszłość swojej formacji juniorskiej.

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Brawo

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Nie pojechać na pogrzeb, nawet bym zrozumiała, ale zorganizować sobie w tym samym czasie trening... już nie .

 • Marcel Słociński lubi Komentarz

  Byli świadkami wydarzenia, to stało się na ich meczu, cała drużyna powinna być załadowana w busa i na pogrzebie. I to bez żadnej dyskusji. Duży minus dla Rybnika.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.