Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

  Wychodzi na to że cały ten Mrozek Nawrocki cała ta spółka inni prezesi nadają na tych samych falach kręcą kombinują gadają od rzeczy a prawda może być zupełnie gdzie indziej Czyli wychodzi na to że Nawrocki nie odbiega od normy jest taki sam jak inni kombinatorzy

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Licencję nadzorowaną dostaliśmy dzięki Martusi po tym jak się obraziła na PZM I GKSZ ponieważ karano ją za wszystko (Jak to było powiedziane : bo ma pieniądze.....czy coś takiego)
  Ale sama nie zapłaciła pewnemu zawodnikowi i dostaliśmy nadzorowaną, a zapłacić i tak trzeba było za nią pozniej

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli co ....
  Chyba spełniły się marzenia Martusi ,bo chyba o to cały czas chodziło.
  Teraz będzie upadłość pewnie ogłoszona, i raczej wątpię żeby ktokolwiek się znalazł żeby wyłożyć swoje pieniądze na żużel w Rzeszowie.

 • Baciar Rzeszów lubi Komentarz

  Panowie , kto zna fakty proszą wpisać --jak na razie to wygląda jakby ktoś na siłą chciał przejąć--lub--doprowadzić do upadłości Stal. FAKTY PLUSOWE---oddłuzenie klubu , wypłata kontraktowych kwot , awans , Nazimek , Diamenty , Skoda ( 30 tys ),. Fakty MINUSU --Falubaz (12 tys ), Iversen ( 1-turniej ) , Skoda (5,4 tys ) , Porsing ( dlug A Ł , plus umowy pozareg.-słowo przeciw słowu )..Nawet jak dodamy ZUS-( też domniemany ) to nic kupy się nie trzyma.MÓJ WNIOSEK----wydano ok 3 -4 baniek a zalegają ok.100-200-300tys. Opieram sie tylko na doniesieniach prasowych.Coś tu nie gra.

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. PZM musi walnąć pięścią. Trzeba wyrzucić prezesa Nawrockiego z żużla

  No tak jestem "chlopcem" nie dziewczynką i mam dopiero 48 lat .

  Tu cały czas chodzi i o diamond cup. A jeżeli chodzi o licencję to z tego co wiem chodzi o brak niektórych dokumentów niedostarczonych na czas ,a nie o platnosci ,jezeli chodzi o ligę ,bo niestety niektórzy myśleli że jak się skończy ostatni mecz ligowy w jesieni ,to będzie przerwa aż do wiosny i nic ne trzeba więcej robić.
  Diamond Cup to inna bajka w której Irek popłynął finansowo i narobił sobie smrodu - tego nie bronię

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. PZM musi walnąć pięścią. Trzeba wyrzucić prezesa Nawrockiego z żużla

  Dokładnie , za taka nagonkę na klub nikt przy zdrowych zmysłach by nie wytrzymał. Cierpi na tym klub ,sponsorzy ,kibice są szkalowani na forum ,w imię czego - bo Ostafiński chciał zabłysnąć....???!!!
  Za takie zachowanie powinien odpowiedzieć i to mocno ,bo samo przepraszam nie wystarczy ,kiedy sponsorzy i kibice odejdą. Poniesione koszty i reputacja ucierpią nieodwracalnie i kto za to zapłaci.....Nawet
  Nowy sponsor po takiej nagonce na klub nie będzie chciał zainwestować ani grosza bo będzie się obawiał że jak coś się nie uda ,to go zniszczą medialnie ,a o reputację każdy zabiega nawet będąc zupełnie prywatną osobą w swoim życiu.
  Poza tym , po co pchać przez rok swoje miliony ,żeby po jednym sezonie wszystko stracić i odejść w niesławie ???!
  Bez sensu
  Poczekajmy jest jeszcze odwołanie, nie dzielny zawodników na inne zespoły, liczę na to że wszystko się uda ,a Ostafiński odszczeka wszystko i straci pracę!

 • Baciar Rzeszów lubi Komentarz

  Z żużla i sf przede wszystkim musi zniknąć Ostafiński. Odkąd się tu pojawił , jest coraz gorzej. Ciągle stronniczość , bzdury i odgrzewanie kolejny raz tych samych kotletów.

 • Baciar Rzeszów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Baciar Rzeszów lubi Komentarz

  Ostafiński za takie szczucie i naruszanie dobra osobistego może się srogo zawieść i dupę mocno zmoczyć w sądzie

 • Baciar Rzeszów lubi Komentarz

  Ostafiński śmieciu, przestań pisać o żużlu. Zajmij się czymś godnym siebie, proponuję pisać o wysypiskach śmieci, ty pseudo-ekspercie !!!

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. PZM musi walnąć pięścią. Trzeba wyrzucić prezesa Nawrockiego z żużla

  A niech się roz....bie ten klub razem z Nawrockim ,będzie spokój
  A Nawrockiego wsadzić za oszustwo i tyle .

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. PZM musi walnąć pięścią. Trzeba wyrzucić prezesa Nawrockiego z żużla

  No widzisz ,jak widzę to już podzieliłeś gdzie kto pójdzie
  Ot cała prawda o co chodzi .
  Trafili do EL i nie mają kim jeździć, a Stal ma....
  Tu się toczy cały biznes bo za tym idzie KASA
  Nie ma gwiazdy ,to nie ma sponsora , jak nie ma sponsora to zabraknie kasy i znowu spuścizna niżej

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. PZM musi walnąć pięścią. Trzeba wyrzucić prezesa Nawrockiego z żużla

  Nie bronię Nawrockiego ,żeby było jasne....bo i dla mnie osobiście to debil który za dużo mówi i obiecuję A nie zawsze to wychodzi tak jak byśmy chcieli ,a internauci to wykorzystują .
  Odniosłem się do całości artykułów jakie się ukazują od jakiegoś czasu na SF A dokładnie od zakończenia rozgrywek na temat oczywiście Nawrockiego i jego biznesach i widać ewidentnie że jest jakaś mięta pomiędzy debilem jednym i debilem drugim A po między nimi Bogu ducha winnym klub i jego kibice których zaczynają nienawidzić wszyscy z tego środowiska nie wiadomo czemu ,tak jest nakręcona cała spirala , (magia dziennikarską i internet) tylko dlatego że dwóch pajaców prowadzi jakaś swoją wojenkę ,kto ma rację ??!
  Jedna pizda nagle zostawiła klub bo się obraziła nie wiadomo na co, przejął go jej pociotek który go zadlużylł i wpuścił do II ligi teraz przejął go Nawrocki któremu zaufali wszyscy razem z żużlowcami na czele i zamiast pomoc. Jeżeli chodzi o jakieś długi sponsorskie to wiadomo że mają ich wszyscy ,tylko o żadnym klubie nie mówi się tak głośno jak o STALI RZESZÓW- czemu....?!
  Sam Nawrocki przyznał się że zaległości jakieś są, ale klub też przejął z długami i potrzebuje na to czasu.
  Poza tym gdyby było aż tak źle ,to wydaje mi się że sami zawodnicy też by się nie pchali w gówno wirtualne tym bardziej że jeden rok przejechali i dalej podpisali kontrakty na kolejny sezon plus nowi i to całkiem dobrzy zawodnicy jak na I ligę.
  Nie chce mi się wierzyć że zawodnicy nie rozmawiają między sobą czy warto przyjść i podpisać- prawda ?

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprawa jest prosta
  Prawie redaktor ..... gnoi rzeszowski klub z każdej strony robiąc mu antyreklamę jak nikomu wcześniej dotąd, nagonka jest okropna .kluby podobne problemy miały nie od dzisiaj, ale takiej pogardy dla całego klubu jeszcze nie słyszałem..
  Media w chwili obecnej stoją na takiej pozycji że mogą kogoś albo wynieść na tzw. ołtarze lub calkowicie zniszczyć !!!
  Sam Nawrocki to nie cała Stal Rzeszów!!!
  Klub sportowy Stal Rzeszów to wieloletni klub gromadzący wielu sportowców w różnych dziedzinach dyscyplin sportowych nie tylko żużla!!!
  Mieszkańcy Rzeszowa jak i całe miasto utożsamiają się z tym klubem , bo to jest nasz klub ! Z naszego miasta ! Z wieloletnim dorobkiem sportowców i nie można sobie pozwolić żeby jakiś patałach redaktor prowadził swoją prywatną wojnę z niejakim Prezesem Nawrockim z jednej z dyscyplin tego klubu !!!
  Z tego co jest wiadome czyli- nie słusznie pomawianie, oszczerstwa wypowiadane na oficjalnym forum do puki się ich nie udowodni ,są karalne.
  Ale jeżeli ,jak to twierdzi śmieszny prawie redaktor .... prezes Nawrocki jest oszustem ,naciagaczem ,pierze brudne pieniadze i podobne wypociny ,wypowiadane od dłuższego czasu ,przez owego debila redaktorka ,powinny znalesc miejsce w prokuraturze a pozniej w sądzie jeżeli są jakieś na to dowody ,a nie oczerniac caly klub sportowy STAL RZESZOW !
  SPEEDWAY
  STAL RZESZÓW wygrał rundę II ligi żużlowej i otrzymał przepustkę i pełne prawo do jazdy w I lidze żużlowej zdobywając ja w sportowej wale i nie zostało nic kupione pod stołem.

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do Zawodnicy wierzą Stali, mimo że ma problem z płaceniem. Młody Szwed nie ma obaw

  No właśnie...
  Trzeba jeszcze umieć czytać ze zrozumieniem .
  Mam takie wrażenie że kolega pisząc o tzw. Polaczku.... miał na myśli takich jak Ty.....(Nie byli ,nie widzieli nie słyszeli ale mają najwięcej do powiedzenia )
  Ps , byłeś kiedyś na Ukrainie.....?bo tak chętnie używa się takiego stwierdzenia że Rzeszow to Ukraina.
  Lub chociaż w Rzeszowie...
  Bo ja byłem we Lwowie, pięknym mieście i miałem wrażenie że nadal jestem w Polsce gdzieś w Krakowie na starówce ....Ale Ty tego nie zrozumiesz ,zbyt skomplikowane będzie to dla Ciebie, skoro łatwiejszego tekstu nie jesteś w stanie pojąć.

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niektórych wypowiedzi nie rozumiem i pewnie nie zrozumiem tym bardziej takich co najwięcej mają do powiedzenia na temat wypłat dla żużlowców ale sami nie przeznaczyli ani złotówki od siebie na tą dyscyplinę .
  Mam pytanie do znawców....
  Kto wymyślił Max stawki dla żużlowców za zdobyty punkt w danej lidze np 600 zł w II lidze kiedy wiadomo że nikt za taka kasę nie pojedzie więc trzeba dać pod stołem 3 x więcej nieoficjalnie
  Kto to wymyślił pytam ,a kto się do tego stosuje.
  A Nawrocki ????! To jest dopiero jego pierwszy sezon i jak sam podkreślił nie zna się na żużlu i jego "przekretach" dopiero się uczy jak zrobić żeby to najbliżsi współpracownicy nie okradli go z każdej strony dlatego szuka kogoś kto się zna na żużlu i umie nim zarządzać

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powinien pójść do niższej ligi tam się odbudować dowartosciować ,na pewno mniej nie zarobi A i 1 liga nie jest taka słaba
  Jazda musi mu sprawiać frajdę
  A Zielona Góra .......?
  Jak będzie Niki to może zdążyć się wszystko nie koniecznie po myśli.

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zawsze trafi się jakaś menda (np.Staszewski) który niepotrzebnie pompuje balonik jakimś smrodem.
  Pytanie tylko : po co.....!!!
  Granie na emocjach ludzkich w obliczu tragedii nie ma nic wspólnego ze sportem
  Żużlowcy to też ludzie, mają uczucia i ich psychika ma bardzo mocny wpływ na to co dzieje się potem na torze tym bardziej po stracie jednego ze swojego środowiska sportowego.
  Dla tego potrzebne jest te 2,3 dni oddechu i odreagowania po śmierci kolegi z toru
  Amen..

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To była sportową złość !!!
  I fantastyczne zwycięstwo dla Tomka
  ....spoczywaj w pokoju ***

 • Baciar Rzeszów napisał/a komentarz do MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów

  Nie strasz nie strasz bo się zesrasz

 • Baciar Rzeszów lubi Komentarz

  Tomek.To dla Ciebie [*]

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oświadczam iż STAL RZESZÓW nie przegrał żadnego meczu w tym sezonie !

 • Baciar Rzeszów napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zabierać go do szpitala w rzeszowie !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.