wygugluj - lubi

 • wygugluj lubi Komentarz

  A choćby taki że strategicznym sponsorem dla nich jest miasto.To nie jest w stanie dać nawet złotówki więcej a stadion w tej chwili to rozbabrany plac budowy.Tam należy poprawić dosłownie wszystko łącznie z tynkami na ścianach w parkingu bo te poza faktem "pobielenia" ich wapnem ,pamiętają lata siedemdziesiąte.Skąd za tem pieniądze?Do tego co się miało,zatrudniamy z dwa "wynalazki" jak emeryt i obieżyświat Ułamek plus jakiś junior kojarzony z ekstraligą i kibice w ząbkach przyniosą pieniążki licząc po raz kolejny na awans.Od ilu lat ta sama śpiewka?Wystarczy popatrzeć w statystyki lat ubiegłych a to chyba nie takie trudne.
  Okoń który w razie orzeczenia może pociągnąć drużynę do II ligi?
  Może ale nie musi.W GKSŻ-cie zasiada niejaki Fijałkowski który dobrze rozeznał sprawę zapewne a ten w przeciwieństwie do Polnego,zasiadając w tym gronie działa za swoim dawnym klubem a nie przeciw.Jeżeli ponownie wrócisz odrobinę wstecz,zobaczysz start GKM-u tak "imponujący" w tym sezonie że bez Okonia sami do tej II ligi by dojechali.To coś na podobę dojścia na starnowisko trenera Skórnickiego w Lesznie.To są być może drobne niuanse i słabo dostrzegane z pozycji trybun ale postawa Okonia mobilizowała takie tuzy jak Jeleniewski czy Ułamek mających ekstraligowe i wieloletnie doświadczenie. Działało to na prostej zasadzie-on może a my nie? To takie proste że wymienię tylko te dwa elementy jako argumenty.
  Napisałem o tym wczoraj [może nie dosłownie w tym temacie] w godzinach wczesno-popołudniowych ale zostałem zakrzyczany przez tych jedynie "wiernych",lub jak kto woli "prawdziwych" kibiców.
  Wystarczyło kilka godzin i ... mleczko się rozlało a zapowiedzi przedmeczowe Kempińskiego,diabli wzięli.
  Teraz,idąc tokiem rozumowania działaczy w swojej złości będą opowiadać.
  Przegrana o pół motocykla pozwala nam sądzić że skład mieliśmy bardzo dobry.Trzeba to utrzymać,skończyć prace na stadionie,poszukać zimą sponsorów i w przyszłym roku zaatakować ponownie.Śpiewka powtarzana od lat ale czy źle że tak robią?
  Jasne że nie.To taka gra.Nie mogą powiedzieć że będą walczyć o utrzymanie bo kto tam przyjdzie na stadion.Muszą być jakieś cele jasno postawione i to robią.Może dlatego że słyszę to od lat [znowu odsyłam do historii] znudziło mi się "letko".
  Działa tu jednak prosta zasada że "tak krawiec kraje ...".
  Myślę że gdyby klub już dziś miał uporządkowane wszystkie rzeczy ze stadionem i do tego możnego sponsora,to i zawodnicy by się znaleźli.Szkoda tylko że w szkółce żużlowej próżno szukać talentu związanego z miastem czy społecznością lokalną.