Udany rewanż rezerw Carlosa Jelenia Góra z AZS Warszawa

Podopieczne Dilrabo Samadowej są w formie i wygrywają mecz za meczem. Jedyną porażkę poniosły w pierwszej kolejce na własnym parkiecie właśnie z akademiczkami z Warszawy. Rezerwy Carlosa liderują w pierwszej lidze grupy A.

Agnieszka Skulimowska

Sam mecz był bardzo wyrównany i niemal przez cały czas toczył się według scenariusza gol za gol. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis po 10. Rezultat oscylujący wokół remisu utrzymywał się do 53 minuty kiedy to było po 20. W tym momencie nasz zespół popisał się kilkoma udanymi zagraniami w defensywie zdobywając dwa gole z rzędu i wychodząc na prowadzenie 22:20. W końcówce jeleniogórzanki popisały się większym opanowaniem i zdołały utrzymać nikłe prowadzenie ostatecznie triumfując 24:22. W ekipie AZSu wystąpiło kilka zawodniczek z ekstraklasy, co dodało temu meczowi jeszcze większych emocji.

AZS AZS II Warszawa – Carlos Astol II Jelenia Góra 22:24 (10:10)

Carlos Astol II: Skompska, Kozłowska, Ślusarczyk 8, Buklarewicz 5, Konsur 5, Przybysz 2, Kubicka 1, Polonkai 1, Tajerle 1, Muras 1, Stanisławiszyn, Rykaczewska, Romanów.