Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • monti napisał/a komentarz do Aleksandra Rosiak: Wierzymy w siebie i to daje siłę do dalszej gry

  Brawo Ola- kto jak nie Ty !!!

 • monti napisał/a komentarz do MKS Selgros od bram nieba do wrót piekieł. "Wygrana była tak blisko, a zarazem tak daleko"

  Acha, Hrupec pack koferi...i nikad se vratiti

 • monti napisał/a komentarz do MKS Selgros od bram nieba do wrót piekieł. "Wygrana była tak blisko, a zarazem tak daleko"

  No już spoko laski, już po bólu- teraz Vistal , Zagłębie i Elbląg położą się, a my po ich garbach wejdziemy na szczyt. Cholera....a jak nie?
  To też nic, doczłapiecie jakoś do maja. Doczłapiecie ???? No.

 • monti napisał/a komentarz do MKS Selgros - Metraco Zagłębie. Kosztowna porażka lublinianek, mistrz Polski dalej od obrony tytułu

  No to laski sezon macie z głowy. Teraz już tylko jako kelnerki dostarczycie punkty tym, które maja o co grać, więc nie trzeba będzie się trudzić. A w maju większość z was spakuje kuferki, i poszuka nowych klubów. Mam nadzieję, że Hrupec też już zaczyna się pakować. A tak z ciekawości..co za pomroczność, czy inna cholera nie pozwala reprezentacyjnej kołowej rzucić bramki , nie, 4 bramek tzw. setek? Zakpiłyście z nas wzorcowo, więc ja tym samym czuję się zwolniony z oglądania waszej koszmarnej nieporadności, i również w dniu dzisiejszym zakończyłem sezon. I pomyśleć, że są zespoły, które gryza parkiet i grają do końca. Brawo Zagłębie fajnie się patrzyło na wasza wole walki. A dla Załęcznej hand balowy Oskar za grę aktorską i efekty specjalne. Ona trzyma swój wysoki poziom w tej dziedzinie.

 • monti napisał/a komentarz do Mistrzyniom Polski zabrakło motywacji. "Zagrałyśmy bez ambicji"

  Okazuje się, że takiej kichy nie wybacza sie tak łatwo.Tłumaczenia Doroty i trenerki są żałosne. Idiotyzmem było świętowanie jeszcze przed zakończeniem całego sezonu. Widocznie PP był naszym kulą u nogi.
  I żeby nie było na mnie, komentarze w Kurierze Lubelskim z 18.05.2015r są bezlitosne i nie pozbawione racji.
  A co do przyszłości- czas pokaże. Trener potrzebny od zaraz.

 • monti napisał/a komentarz do Drugi skład pokonał mistrzynie Polski - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - SPR Pogoń Baltica Szczecin

  Kolejny "sukces". Gdzie ci co tak spięli pośladki na moje słowa po meczu z Vistalem? Nawet mecz o koperek MKS powinien wygrać, bo jest MISTRZEM POLSKI. Dobrze, że skończył się ten słaby jednak sezon dla MKS-u.

 • monti napisał/a komentarz do Mistrzynie Polski nie zawalczą o podwójną koronę! - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

  Co znaczy, że Gdyni bardziej zależało na PP???? A naszym dlaczego nie zależało? Dlatego właśnie, że nie zależało to dostały w d... Kiedy laleczki z porcelany mają osiągnięcia to ja to doceniam, a kiedy kłada lachę to nazwę to po imieniu nie bacząc na "zasługi".

 • monti napisał/a komentarz do Mistrzynie Polski nie zawalczą o podwójną koronę! - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

  "...swoją postawą doprowadziły do odpowiedniej dramaturgii.." Hm, one poczuły pętlę na szyjach i desperacko próbowały sobie ją zerwać. Nie udało się. Mistrz Polski nie powinien sobie pozwolić na takie lanie i rozpaczliwe gonienie wyniku. Tym bardziej, że gdynianki nie mają już dla naszych żadnych tajemnic. One po prostu miały ochotę do gry. Jeżeli jeszcze przed meczem Małek mówi, że trudno będzie się zmobilizować na puchar po zdobyciu mistrzostwa no to k...wa ręce opadają. I słowo ciałem się stało. Blamaż, a nie dyspozycja dnia.

 • monti napisał/a komentarz do Mistrzynie Polski nie zawalczą o podwójną koronę! - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

  Brawo Vistal! Macie charakter i to jest ogromny atut. Chciałbym widzieć coś takiego u mistrzyń ale niestety to trzeba mieć, bo nie można się tego nauczyć. I znowu pozwoli klasyk, że zacytuję : "zostałem obrzygany tym meczem"
  Dobrze dla piłki ręcznej, że o puchar zagrają drużyny, którym jeszcze się chce. Lubelskie laleczki z porcelany już nic więcej nie zwojują.

 • monti napisał/a komentarz do Szczecinianki znów zwycięskie. Start w opałach - relacja z meczu SPR Pogoń Baltica Szczecin - Start Elbląg

  Start nie zasłużył na medal, co inego Parecki. Tego za grę aktorską przy bocznej linii należałoby nagrodzić- tylko jak?

 • monti napisał/a komentarz do Osiemnasty tytuł lublinianek - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

  To prawda. Nie pierwszy już raz- wcześniej podczas finałów z Zagłębiem- Nowiński i jego brat w słowotwórstwie Rojek, pokazali jak cholerną ością w ich gardełkach jest nasz klub. Po zwycięskim meczu z Vistalem usłyszeliśmy, że no MKS wygrał, owszem ale to VISTAL zagrał fantastyczne zawody i właściwie jest zwycięzcą. No k.... żenada. Niestety trenerze Nowiński musisz gościu z tym jakoś żyć- MKS po raz 18-ty najlepszą drużyną w kraju. I w d..ie mam, czy to się panom Nowińskiemu i Rojkowi podoba.
  A co do wpisu Johsona. Nie jechałbym tak kompleksowo po nim. Faktem jest, że te cztery mecze to nie były wybitne widowiska, a i poziom też nie zachwycał. Myślę, że nie powinniśmy ogldać tylu koszmarnych błędów własnych, tylu strat, tylu rzuconych w nicość piłek z obu stron. Tłumaczenie, że taki, czy siaki system obrony Vistalu nam nie odpowiada jest mówiąc delikatnie poważny inaczej. Zadaniem trenerów jest tak ustawić strategię gry aby tę "niedogodność" zniwelować.

 • monti napisał/a komentarz do Osiemnasty tytuł lublinianek - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

  Brawo choć było baardzo ciężko- zupełnie nie rozumiem dlaczego.
  Po raz kolejny dzięki tv widzieliśmy, że Vistal gra dla pustych trybun. A to, że w czasie dekoracji 2/3 "kibiców" gdynianek wymiotło z hali pozostawim bez komentarza. Przykro jest chyba grać tylko dla garstki wiernych fanów- i dlatego słowa uznania dla Vistalu za chęć do gry. Ich puste trybuny to jednak nie nasz problem kiedy "cała Polska o tym wie, że najlepszy w Polsce jest nasz lubelski MKS..Tra lalalalalala la" !!!!!!!!!!!!!!

 • monti napisał/a komentarz do Brylują w Lidze Mistrzyń. Na szeroką wodę wypłynęły w Gdańsku

  I to, że Ciepliński mówił o Wojtas, że jest chimeryczna (co jest zresztą prawdą) Ale to przecież w Gdańsku nauczyła się wszystkiego.
  Ok.Panie Ciepliński. A poza tym wszyscy zdrowi?

 • monti napisał/a komentarz do MKS Selgros Lublin przegrał w Gdyni. "Zagrałyśmy niemądrze i nieskutecznie"

  "To był mecz, który mógł podobać się kibicom. Losy tego spotkania ważyły się do samego końca. Mnie cieszy postawa zespołu w obronie, szczególnie w I połowie."
  No k..wa ja już nie mogę czytać tego bełkotu pani Włodek. Ten mecz mógł się podobać kibicom? Chyba tym z Gdyni, bo dziewczyny wygrały z frajerkami z Lublina. Sam mecz stał na koszmarnie niskim poziomie-było tyle strat, tyle niecelnych rzutów, że można by było obdzielić tą nieudolnością kilka spotkań. Tyle przestrzelonych karnych przez lublinianki?! To był mecz dwóch pierwszych drużyn w tabeli EKSTRAKLASY????!!!!! A pani trener jest zadowolona?! Niestety nie podzielam pani samozadowolenia. Absolutna nieznajomość taktyki- czyli podstawowego trenerskiego rzemiosła to powinien być dla pani powód do zmartwień i przemyśleń, a nie do zadowolenia. Trener gdynianek- przecież wygrany- był bardzo oszczędny w ocenach, bo jest fachowcem i widział jak słaby był to mecz. A nasza pani teren jest zadowolona. Może z tego, że nie dostaliśmy większych batów. Dla mnie przegrana-choć tylko jedną bramką- jest kompletną klapą. To kolejny mecz nie godzien mistrzyń Polski.

 • monti napisał/a komentarz do Hit dla Vistalu, mistrz pokonany - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

  Nie wyobrażam sobie aby nasz duet trenerski dłużej rozwalał tę drużynę. Tym paniom dziekujemy.
  A wiecie, że dzisiaj grała pierwsza z drugą drużyną w tabeli? Tak, to nie głupi zart- to nasza ligowa żenada.

 • monti napisał/a komentarz do Hit dla Vistalu, mistrz pokonany - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

  MKS dał kolejną lekcję pokazową z równi pochyłej bedąc tym "obiektem" który po owej równi się stacza. Tragedia i zdumienie.

 • monti napisał/a komentarz do Puchar Polski: MKS, Pogoń, Zagłębie i Vistal w Final Four (wyniki)

  Nie pamiętam, a chadzam na mecze już od paru dni, aby w czasie zawodów nasi kibice bili brawa po akcjach przyjezdnych.Dzisiaj elblążanki kilka razy usłyszały takie brawa. Oczywiście całkowicie zasłużone.Nasze na swoim normalnym ostatnio poziomie-przydennym.
  Gdyby sznownie nam panujący prezes miał coś do powiedzenia w tym klubie to podjałby jakąś decyzję, wykonał jakiś ruch, kimś potrząsnął, kogoś innego obudził, może rozliczył z efektów pracy.
  A tak widać, że jest ch...nia i światełka w tunelu nie widać. Jeżeli młodzież się buntuje, bo chce grać to mają moje pełne poparcie, bo Włodek i Marzec "wycięły"te dziewczyny. Widać było jak "wrzucały" je wszystkie razem na boisko tylko po to aby im udowodnić, że nic nie potrafią. I co? Ano nic. Pani Włodek nadal pieprzy przed kamerą jak to zespół dobrze gra, jak nie przegrał meczu w lidze (to było przed blamażem ze Szczecinem), jak dobrze radził sobie w LM. No ja już nie chcę tego słuchać szanowna pani trener i patrzeć jak rozwalacie drużynę.

 • monti napisał/a komentarz do Zwycięska passa przerwana - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - SPR Pogoń Baltica Szczecin

  Oglądałem jeszcze raz ten mecz. Tragedia. 24:21 w 54 min i od tego momentu dobiła nas Stasiak. Nie może to dziwić, bo gra tej zawodniczki jest dla lublinianek kompletnym zaskoczeniem. Tak zbaraniałych naszych lasek dawno nie widziałem. Szczecinianki ośmieszyły nas aż przykro było patrzeć. A jak los zetknie nas w play-off to niektórzy zaśpiewają" nic się nie stało, dziewczyny...
  Miałem iść na mecz z Elblągiem ale chyba na razie mam dość patrzenia na te bezradne owieczki. Niewątpliwie też czas na zatrudnienie w klubie trenera, a nie stażystek-praktykantek, bo nie dość, że rozwalają drużynę, to wycięły świetnie rokujące młode dziewczyny. Paniom Włodek i Marzec dziękujemy.

 • monti napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Pierwsza porażka MKS-u! Pogoń Baltica wygrała w Lublinie!

  Już nie obrzygany byłem tym meczem, a obesr...... Nic nie usprawiedliwia tylu niecelnych rzutów,braku myślenia , przeglądu sytuacji na boisku (jak to mawia Szpakowski czytania gry). Duet trenerski był niemniej zbaraniały jak laski na boisku. Jak grać, co zrobić- tego "trenerki" też nie wiedziały niestety. Jest i pozytywna strona tego meczu. Niech nasze oglądają nagranie non stop aż do znudzenia, a bezradne trenerki niech po prostu każą im naśladować grę szczecinianek. A jak w naszej drużynie zaczyna się wzajemne sapanie na boisku to czym to cuchnie? Dobra zmiana w bramce-napewno Baranowska może chodzić z podniesioną głową-I Brawa dla szczecinianek- miło było widzieć jak drużyna ma chęć do gry. Nie przyjmuję tłumaczenia, że mogły nasze odpuścić, że grają siedem dni w tygoniu itp. Taka postawa to frajerstwo i za frajerstwo braw nie było. Coś długo zbierały się do wyjścia do kibiców. Słusznie, bo jeszcze jeden taki dziadowski mecz i wyjedziecie na gwizdach.

 • monti napisał/a komentarz do Zwycięska passa przerwana - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - SPR Pogoń Baltica Szczecin

  Takie podejście jest naszym obce. Kolejny w krótkim czasie mecz koszmarnej nieporadności, idiotycznie straconych piłek, fatalnie spudłowanych rzutów. Ten obłęd w oczach kiedy nie wiedziały jak sforsować obronę szczecinianek. Absolutne nieprzygotowane do meczu były nasze trenerki. Po cholerę płacić i to aż dwóm paniom skoro one w żaden sposób nie potrafią pokierować drużyną? I chyba coś źle się dzieje w tym bagienku- widać było jakieś wzajemne sapanie, piorunujące spojrzenia....To najlepsza droga na dno. Brawo dla szczecinianek. Zobaczyliśmy kawał dobrej gry (zwłaszcza w obronie), efektownych zagrań, mądrą końcówkę. Opisuję 5 drużynę ligi, a nie 1 i aktualnego mistrza. Jest źle, i choćby nie wiem jakie bzdury opowiadały trenerki to widać.

 • monti napisał/a komentarz do PZP: Awans mistrza Polski po thrillerze! - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - Randers HK

  Zastanawiam się dla kogo były te brawa po meczu- myślę że dla dunek, bo nasze powinny jak najszybciej wiać do szatni i tam strzelić sobie baranka o ścianę. Ty Grzesiek LBN zawsze bierzesz chłopie wszystko w ciemno. Zazdroszczę Ci optymizmu, bo ja nie wyobrażałem sobie, że będę świadkiem takiej kichy. To jest olewanie nas kibiców. Cytując klkasyka poczułem się tym meczem obrzygany. Ciekawe jak będą tłumaczyły ten koszmarny występ- zapewne jak zwykle śmiesznie.

 • monti napisał/a komentarz do PZP: Awans mistrza Polski po thrillerze! - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - Randers HK

  Nie ma takiej zaliczki której nasze lale nie byłyby w stanie rozp...ć. Tyle, że dunki nie chciały wygrać tego meczu. Dziękujemy wam Randers, że uchroniłyście nasze mimozy od blamażu i beki na całą Polskę. Wyszły na lajcik, a o mały włos (gdyby dunki tak nie partaczyły) nie dostały batów. Wstyd i żenada. To nie była gra to był dramat. Jak można opierać grę na jednej Marcie? Dostała czerwo i na boisku baranina. Krista, musisz brać coś mocniejszego skoro melisa nie wystarcza. Tak roztrzęsione i robiące idiotyczne błędy nie są nawet dziewczynki ze szkółki. Tragedia. Nie wiem z czego ktoś tam się cieszy. Wielka ta drużyna,która przyjeżdża z wiarą na wydawałoby się z góry przesądzony mecz, i odrabia 9 (dziewięć)!!!!!!!!!bramek straty. A jak nazwać nasze laski...

 • monti napisał/a komentarz do Vistal zdobył twierdzę Szczecin w meczu na szczycie - relacja z meczu SPR Pogoń Baltica Szczecin - Vistal Gdynia

  Zagrał patałach z patałachem, z tym,że jeden grał troszkę lepiej.
  Mnie taka "forma" pretendentek do pudła bardzo cieszy.
  I faktycznie szczecińscy kibice mocno zaangażowani i równie mocno pomocni. Może na stypie tak trzeba.....

 • monti napisał/a komentarz do MŚ 2015: IHF nałożył kary na polską federację! Lekarz kadry zawieszony na pół roku!

  No już poziom Wisły podniósł się od tego lamentu na sędziowanie.
  A może wszyscy wściekli i żądni zemsty na sędziach powiedzą mi dlaczego Katarczycy ogrywali nas jak gówniarzy? Dlaczego wręcz otwieraliśmy im wrota w dostępie do bramki( aż żal było patrzeć), dlaczego w idiotyczny sposób straciliśmy tyle piłek, dlaczego tak fatalnie rzucaliśmy, dlaczego tak słabo grali bramkarze, dlaczego trener nie dokonywał trafniejszych zmian i nie ustawiał taktyki w czasie maczu?
  Zawsze szukamy winnych ale ja w tamtym meczu widziałem przede wszystkim wkur....ąco nieporadnych naszych chłopaczków, a nie rzucających im kłody pod nogi sędziów. Grało dwóch zawodników, a reszta pałętała się po boisku i dlatego przegraliśmy.
  Cały turniej gramy słabo i bez pomysłu, i tu leży problem, a nie w sędziowaniu. Trzeba było mniej patałaszyć, mniej tracić piłek i byłoby ok.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.