Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Senka otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Senka otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Senka napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Nikczemność ludzka nie ma granic. Nie szanuje majestatu śmierci, nie szanuje niczego (felieton)

  Napisał Pan dokładnie to, co kłębi się w mojej głowie od soboty. Tak to Pan napisał, jakby czytał w moich myślach. Dziękuję!

 • Senka napisał/a komentarz do "Złota Piłka" - Kamil Grosicki: Paranoja!

  Wszędzie polityka!

 • Senka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Mężczyzn: Kowalczyk bohaterem, Azoty wyrwały punkty Chrobremu (wynik)

  Szkoda. Dziś wszyscy Zawodnicy zasłużyli na pochwałę. No, może... znów nierzucone 2 karne i 2 nietrafione rzuty Krzysztofika, z czystej pozycji, dają 2 małe minusy.
  Dziś zasłużyli na wygraną. Wynik jest niesprawiedliwy i krzywdzący, ale... tak jak napisałeś... oby ten mecz był dobrym prognostykiem przed kolejnymi :)

 • Senka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Mężczyzn: Kowalczyk bohaterem, Azoty wyrwały punkty Chrobremu (wynik)

  Chrobry przegrał dziś "wygrany mecz". Od początku do końca SPR wygrywał +1, +2 bramkami. Szkoda, że w ostatnich sekundach zabrakło "zimnej głowy" doświadczonym zawodnikom, choć piłkę chyba zgubił Sićko? Szkoda, że kolejny sezon sędziowie psują widowisko i tym razem pomógł im w tym obserwator. Starszy pan nie potrafił policzyć zawodników Chrobrego rozgrywających atak pozycyjny i przerwał grę, aby to zrobić, demontując akcję drużyny. Chciałabym zapytać sędziego, dlaczego zagwizdał i nie uznał bramki Krzysztofika? Co z tego, że zawodnik azotów leżał w polu bramkowym, skoro obrotowy prawidłowo wykonał rzut i zdobył bramkę? cyrk na kółkach. Nic się nie zmienia, jeśli chodzi o poziom sędziowania, a tym bardziej o obserwatorów. Ci sami, coraz starsi panowie, którzy za siedzenie przy stoliku biorą pieniądze, żeby dorobić do emerytury?

 • Senka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Mężczyzn: Kowalczyk bohaterem, Azoty wyrwały punkty Chrobremu (wynik)

  Redaktorze: czytając artykuł można odnieść wrażenie, że azoty wygrały mecz ,ot tak po prostu. Mam pytanie- czy widział pan mecz, czy śledził wynik "live", czy skrobnął pan parę zdań, bo tak trzeba?

 • Senka napisał/a komentarz do Derby dla Zagłębia Lubin (wideo)

  Mam takie pytanie do trenera Chrobrego: kto jest odpowiedzialny za przygotowanie drużyny do meczu o taką stawkę? Fizyczne, taktyczne, jak i również mentalne?

 • Senka napisał/a komentarz do Zagłębie - Chrobry: Czarna seria przełamana! Lubinianie zagrają w play-offach!

  Moim zdaniem to jednak Cię poniosło. Tak doliczać sobie punkty może każda drużyna, bo każda zaliczyła jakąś wpadkę. Nawet Vive? Doskonale wiem, co to są Derby! Jednak, jeśli wczoraj Chrobry grał jak na Derby przystało? to ja zmieniam swoje wyobrażenie na temat meczów derbowych! Tłumaczysz, po prostu, to co odstawiali zawodnicy zagłębia, bo skoro byłeś na meczu, to zauważyłeś na pewno, że w II połowie zawodnicy Chrobrego nie dochodzili w ogóle do pozycji rzutowych! Taka dobra obrona? hahaha... NIE! Popełniali śmieszne błędy! Kroki, błędy podania, podania w nogi przeciwnika, czego ta para sędziowska "nie widziała". Bądź, proszę, poważny... Masz dar upiększania, więc może marnujesz swój talent krasomówczy?

 • Senka napisał/a komentarz do Zagłębie - Chrobry: Czarna seria przełamana! Lubinianie zagrają w play-offach!

  Jeszcze zdanie o zagłębiu... uważam, że to najbardziej chamsko grająca drużyna w lidze. Zachowanie w dzisiejszym meczu Szymyślika i Krigera, poniżej jakiejkolwiek oceny. Pierwszy pomylił boisko z ringiem, a drugi nie szanuje zdrowia kolegów po fachu, łapiąc graczy z tyłu za "rzucającą rękę" :( Tylko u tych sędziów tak późno Szymyslik zobaczył "czerwień", a Kriger dostał 2 min, choć zasłużył na czerwoną kartkę! Stankiewicz na swoim poziomie, upadki jak w teatrze i dyskusje z sędziami z ironicznym uśmieszkiem... norma!

 • Senka napisał/a komentarz do Zagłębie - Chrobry: Czarna seria przełamana! Lubinianie zagrają w play-offach!

  Przyznam szczerze, że wstydzę się za Chrobrego. Tak grać, zawodowym zawodnikom, nie przystoi :( Jurecki, to mało ze złości nie pękł... Jeden, co w tej drużynie ma jaja! To co zagrali- Świtała, Sadowski- tu najbardziej jestem rozczarowana, Sobut- a podobno on jest taki "walczak"?, Kandora, Bąk- nie nadaje się do superligi i to bez 2 zdań, Tylutki- od jakiegoś czasu gra tylko w obronie, z boiska schodzi spacerkiem, a jak nawet zostanie do ataku, bo nie zdąży zejść, to pcha się na "6" i rzuca w bramkarza :( Dziś Biegaj też się nie popisał, zwłaszcza w ostatniej akcji Chrobrego, kiedy rzucił obok słupka w 100% sytuacji :/ Prócz Jureckiego, grali tak jakby łaskę robili! Jestem kobietą, ale uważam, że mam większe "jaja" od niejednego dziś w Chrobrym :((

 • Senka lubi Komentarz

  Orlen Wisła jest chyba trochę w dołku. Jurasik pomimo wieku cały czas trzyma poziom.

 • Senka lubi Komentarz

  Tak, tutaj gdy Wisła uratowała punkt dzięki sędziom to wielki nagłówek, a dlaczego nie było takiej relacji po meczu SPR Chrobry Głogów - Vive Tauron Kielce w środę ? Sędziowie podarowali 2 pkt zawodnikom z Kielca ale o tym się niestety nie mówi...

 • Senka napisał/a komentarz do Skandal czy (tylko) kontrowersja? Czy sędziowie wypaczyli wynik meczu w Zabrzu?

  Sądzę, że podyktowanie karnego za faul (na czerwoną kartkę) przy akcji rostrzygającej o wyniku MECZU byłby lepszy od decyzji podjętej przez obserwatora i sędziów

 • Senka napisał/a komentarz do Skandal czy (tylko) kontrowersja? Czy sędziowie wypaczyli wynik meczu w Zabrzu?

  Nie wiem kogo koment czytałeś, ale na 30`` przed końcem Chrobry miał piłkę, a na tablicy był wynik 30:31. Wtedy, za wejście Bąka między 2 obrońców Vive, sędzia odgwizdał ofens.

 • Senka napisał/a komentarz do Kolejny debiut i wysokie zwycięstwo Vive Tauronu Kielce

  Nie wiem, jak to możliwe... Chrobry przegrał 23:32, a po zsumowaniu trafień głogowskich Zawodników, wychodzi 11? :O

 • Senka napisał/a komentarz do Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów na żywo!

  Gratuluję i dzięki za wygraną :D

 • Senka napisał/a komentarz do Chrobry ograny, pora na Vardar - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów

  Kompletny brak szacunku dla Zawodników drużyny przeciwnej :( Pewne jest, że ktoś was nauczy pokory... Karma wraca i to ze zdwojoną siłą...Wismar, Kosack i tym podobni...
  Już był taki czas, że "trzęsły się portki", czy Orlen będzie nadal sponsorować klub...
  Więcej szacunku, bo to świadczy o poziomie kibiców.

 • Senka napisał/a komentarz do Marcin Lijewski: Teoretycznie mamy szansę na play-off

  Mam nadzieję, że nie będzie "cudu" tak jak za Wenty, kiedy to wybrzeże wygrało z Vive i właśnie takim sposobem dopisało sobie wtedy, również, bardzo ważne punkty. Wenta nie jest już trenerem Vive i mam nadzieję, że fakt, że w Vive gra Krzysiek, nie będzie powodem do takiej "ustawki"? No i Azoty u siebie...powinny spokojnie ograć wybrzeże?

 • Senka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga mężczyzn: Górnik zdobył Głogów (wyniki)

  To nie górnik zdobył Głogów, to "sędziowie" i obserwator, który opuszczał głowę wtedy, kiedy powinien ją podnieść! Tylko jak tu podnieść głowę w takiej sytuacji? Lepiej udawać, że się tego nie widzi?!
  Jeśli ktoś chodzi na mecze ręcznej i widział Przybylskiego na ławce trenerskiej, to doskonale wie, że ten trener, to "oaza spokoju". Dziś dostał nie tylko "żółtą", ale i 2jkę! Tak, nawet z 'anioła" sędziowie zrobili "diabła" :D

 • Senka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga mężczyzn: Górnik zdobył Głogów (wyniki)

  Jasne, świetnie widziałeś obrony zawodników w "polu", po których były karne? A takich samych obron zabrzan, to już nie widziałeś? Przecież w samej I połowie było takich sytuacji kilka, wtedy, to działo się pod Twoim nosem? A ten niby faul w końcowych minutach meczu, kiedy Jurasik ze zwodem z przełożeniem reki na 9 m powalił na parkiet zawodnika Chrobrego i dostał wolnego, widziałeś? Można by tu mnożyć takie przykłady...ale nie o to mi tak naprawdę chodzi... Najbardziej jestem wściekła o to, że Zawodnicy Chrobrego zostawiają na boisku kawał zdrowia i takich 2 pa.jaców okrada ich z punktów! Czy Oni są z innej "gliny"?! Po prostu...tak się nie robi!!!

 • Senka napisał/a komentarz do MŚ 2015: IHF nałożył kary na polską federację! Lekarz kadry zawieszony na pół roku!

  Dziwię się, że jesteście zdziwieni decyzją IHF :) Czy uważacie, że oni przyznając azjatom organizację MŚ nie wiedzieli co robią?
  Dla mnie najgorsze jest to, że umoczyli piłkę ręczną w bagnie i potwierdzili, że pieniądz rządzi światem :(

 • Senka napisał/a komentarz do Nieudana pogoń za... Pogonią - relacja z meczu SPR Chrobry Głogów - Gaz-System Pogoń Szczecin

  "Święte" słowa napisałeś. Kwit esencja wczorajszego meczu. I taktyki, która wydaje się być oczywista na Pogoń w obecnym składzie, a raczej, bez składu. Konitz zagrał kilka minut od początku, ale zszedł z boiska. Nie po faulu, ale odezwał się jakiś ból- podciągnął koszulkę i wyglądało to tak, jakby chodziło o żebra, czy mięśnie. Od tego momentu na boisku już się nie zameldował. Jedziniak, po rzucie na kontakcie z obroną Chrobrego prawdopodobnie podkręcił staw skokowy.
  Wczoraj Portowcy nie mieli ławki, ale mieli wolę walki i mecz wygrali przede wszystkim mądrą grą.
  Moim skromnym zdaniem- zawodnikom Chrobrego wczoraj się nie chciało grać.
  Napiszę parę słów o sędziach. Nie ukrywam, że subiektywnie wyglądało to tak, że sędziowie pomagali Pogoni. gwizdali zawodnikom Chrobrego wszystko to co było, a czasem czego nie było. Niemal identyczny faul- ściągnięcia Krupy, skończył się 2 min dla Płócienniczaka, a z drugiej strony- rzutem wolnym, ale... W Lubinie sędziowie też gwizdali pod gospodarzy, jednakże Chrobry zagrał dobre zawody i żadne gwizdki nie przeszkodziły im wygrać mecz. Niech puentą będzie zachowanie Kandory, który wszedł 5 min przed końcem i faulowany przez Walczaka zareagował tak, że i On dostał "dwójkę". Nie dziwi mnie to, ani trochę. Jego frustracja wynikała z tego, co widział z ławki, jak grali Jego koledzy. Dlatego czuję się usprawiedliwiona, bo nie tylko ja podczas i po meczu byłam wqr...!

 • Senka napisał/a komentarz do Nieudana pogoń za... Pogonią - relacja z meczu SPR Chrobry Głogów - Gaz-System Pogoń Szczecin

  Moim skromnym zdaniem, taktyka, którą przygotował trener na mecz z Pogonią, albo nie do końca przemyślana, albo nie realizowana przez zawodników.
  Rozumiem, to że szczecinianie grali długo i powoli, bo było ich 12- tu, ale dlaczego Chrobry swoją wolną grą pozwalał przeciwnikom na odpoczynek? Nie jestem w stanie zrozumieć. Zastanawiam się obserwując grę SPRu w kilku ostatnich meczach, czy to ma być styl gry tej drużyny, czy chodzi o coś innego. Warunki fizyczne zawodników, tak uważam, raczej predysponują do szybkiego grania. Długie, wolne rozgrywanie ataku pozycyjnego raczej sprawia, że w meczu z Wybrzeżem ledwo udało się wygrać, a już wczoraj z Pogonią nie.
  Może oceniam subiektywnie i z perspektywy trybuny, ale oprócz dobrej taktyki wczoraj zabrakło zaangażowania, woli walki, wiary, determinacji, agresji i chęci gry. Przykro mi, że mecz, który można było wygrać, moja ukochana drużyna przegrała... bez walki.

 • Senka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga mężczyzn: Piąta porażka Azotów, Chrobry lepszy od Stali! (wyniki)

  Oczywiście, ty masz wyłączność na obiektywizm, jesteś jedynym "słusznym" kibicem i koniec tematu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.