Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wodnik64 lubi Komentarz

  legio-nowak jak cię na to stać to kup sobie bilet , ładnie się ubierz i umyj ( !!!!) . Zobacz jak ładne są siatkarki UNI i jaką piękną i skuteczną siatkówkę grają .

 • wodnik64 napisał/a komentarz do Wszystkie oczy zwrócone na Radom. W Lubinie powalczą o poprawienie pozycji

  erektus Bodajże masz erekcję jak Deve przegrywa- zdradzisz mi z czego wynika to zjawisko?
  A co do Radomia (mówię o TL)....to na koniec sezonu znowu będzie skorupa, tak jak przez wszystkie sezony, od kiedy tam gra, a raczej odcina kupony od dawnych przewag, pani homo niewiadomo......a jakże Skorupa!

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Zastanawiałem się jak długo trzeba czekać na wpis legio-nowaka , a tu bęc !

 • wodnik64 lubi Komentarz

  @Legionowiak: ciągle obrażasz inne kluby, bardzo haniebne. Ciekawe co zrobisz, jak Zuzia przejdzie w przyszłym sezonie do ŁKSu (śladem Robi Jones-Perry) lub do Chemika.

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Grejman zapowiadała się nawet lepiej. I została żoną. To samo czeka Górecką. za słaba fizycznie i bez perspektyw na rozwój, tym bardziej że włoska przygodę ma już za sobą.

 • wodnik64 lubi Komentarz

  w Góreckiej pokładałem duże nadzieje w związku z grą w Serie A, ale wyszło na to, że to kolejny zmarnowany talent w Polsce i wybitną siatkarką nie będzie

 • wodnik64 lubi Komentarz

  A tak na marginesie, może i Pan jest zbyt młody i niedoświadczony aby prowadzić zespół z czuba tabeli.

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Trenerze do roboty, takie tłumaczenie się jest pożałowania godne, jest to asekuranctwo i tłumaczenie na wyrost swojej nieudolności.
  Zgoda, w zespole są młode zawodniczki, ale to ograne dziewczyny nie tylko na krajowych parkietach. Kiedy przestaną być młode, Kiedy będą miały po 30-ci lat, czy po urodzeniu pierwszego dziecka?
  Czego nie nauczą się na treningu, nie pokażą tego również na boisku.

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Unie ma dobrych zawodników czy zawodniczek ,są na są tylko GWIAZDY ,chyba już spadające !!!!!

 • wodnik64 napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. Zaczęło się demolką, a skończyło w tie-breaku. Trudna inauguracja Developresu Bella Dolina Rzeszów

  @Kazimierz Wieński: Z punktu widzenia kibica Deve- też chciałbym wiedzieć, dlaczego Gabi nie powąchała jeszcze w tym sezonie parkietu w meczu o punkty!!! A pamiętam mecze z jej udziałem, gdzie mało która piłka przechodziła przez jej blok.

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Redakcja broni i promuje Dzbana Nawrockiego! "Siatkarski Brzęczek" powinien się wstydzić za to, co zrobił z Reprezentacją Polski siatkarek, tego jemu nigdy nie wybaczę! Życzę jemu i dzbankom polickich samych porażek! Ich zwycięstwo powoduje we mnie złość! Jeszcze kiedyś (oby to niedługo) nasza Legionovia Legionowo oraz Grot Budowlani Łódź z moją ulubioną (wręcz ukochaną) siatkarką, Zuzanną Górecką w składzie, odegrają się za sromotne porażki i upokorzą Dzbana Nawrockiego!
  Tylko czekać na obrażające komentarze pod moją stronę! Dzban Nawrocki wypuści swoje "wirtualne pieski", by na mnie i Zuzę "szczekały", wręcz obrażały! Użytkownicy tacy jak Ave Silessia, obiektywny itd. to ulubione "wirtualne pieski" trenera policzanek!

 • wodnik64 lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Daj już sobie spokój chłopie! To jest portal o tematyce sportowej, a nie kącik dla nieszczęśliwie zakochanych. A, że o sporcie to Ty właściwie nic nie piszesz, bo ciągle trąbisz o swoich uczuciach do Góreckiej to znajdź sobie jakiś portal poradnikowy!

 • wodnik64 napisał/a komentarz do #VolleyWrocław jedzie do jaskini lwa. Wszyscy powtarzają dwa słowa

  @sarenka 01: Pisze się.....WrocławiankOM!!!!!!! żałosny nieuku!

 • wodnik64 napisał/a komentarz do Słowo klucz: stabilizacja. "Cała liga na razie wygląda jak fala"

  To już wolę Krzyształowicza, ten przynajmniej ma j..a!

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Zdania nie zmieniam Nawrocki to miernota ,zmarnuje całkiem niezłe siatkarki !!!!!!

 • wodnik64 lubi Komentarz

  40 zł miesięcznie to trochę dużo

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Co z tego że będzie w necie, skoro jakość fatalna, rozdzielczość góra 320p jakby starą Nokią kręcili. Oglądałem ostatnio transmisję z Rzeszowa na polsat box go, dramat jakościowy o komentatorze nawet nie wspomnę. Jak to ma tak wyglądać to lepiej dać sobie spokój

 • wodnik64 napisał/a komentarz do Rewolucja w Tauron Lidze. Wszystkie mecze transmitowane

  Solorz....to i Ligę Mistrzyń transmituj przez internet!!! A kto bogatemu zabroni?

 • wodnik64 napisał/a komentarz do Rewolucja w Tauron Lidze. Wszystkie mecze transmitowane

  Popko i Solorz- DOROCZYŃCY kibiców siatkówki. Wieeeeeelki sukces, ogłoszony z jeszcze więęęęęęększą pompą! Buahhhaahaaahhhhaaa.....
  A tak naprawdę, to Polsat robi sobie kpiny z wieloletnich abonentów telewizji. Nie od dziś zresztą! Przez lata mogłem w tv oglądać (niechby tylko trzy) za to hitowe mecze w każdej kolejce- ostatnio w tv można pooglądać Świecie, Wrocław, Bydgoszcz a najciekawsze mecze (z drobnymi wyjątkami dla zmyłki) na gównianym posatbox go za 40 zł/mc lub ...o zgrozo!!!! na polsat sport news!
  Solorz.....chcesz szybko odrobić sobie kary nałożone przez UOKiK, czy starasz się o kolejne?

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Jak powiedzial kiedys slynny trener,kupcie mi najlepszych zawodnikow a zdobede mistrzostwo Polski

 • wodnik64 lubi Komentarz

  słaby pomysł, sukcesy z Chemikiem, o ile sukcesami można je nazwać, wynikały tylko i wyłącznie z tego, że klub ma najwyższy budżet w lidze, Akbas nawet jakoś szczególnie nie przebudowywał składu pod siebie, prowadził, co dostał

 • wodnik64 lubi Komentarz

  W Policach wielkich cudów nie było. To jednak nie jest kandydat z najwyższej półki a tacy chcą prowadzić reprezentację Polski.

 • wodnik64 napisał/a komentarz do Polski trener siatkarek? Absolutnie nie! Mocna opinia wielokrotnej reprezentantki Polski

  @lustro1: A to ty lustro 1 jesteś kobietą? WOW......po czym to poznałeś/łaś??????
  A po za tym Ty, bełkot, masz swoje 5 minut, ale do mnie juz więcej nie bełkotaj, bo czytanie tffffoich tekstów obraża moją inteligencję!
  Spróbuj najpierw ustalić własną płeć- od razu dopowiem, że dla mnie istnieją tylko dwie- no owszem, od każdej reguły są wyjątki.....tfffy jesteś tym wyjątkiem mając płeć nijaką!

 • wodnik64 napisał/a komentarz do Polski trener siatkarek? Absolutnie nie! Mocna opinia wielokrotnej reprezentantki Polski

  lustro 1
  Spojrzyj w lustro! Co widzisz?
  Wydajesz się sam dla siebie, być normalnym, czy jednak masz ukierunkowanie na element samochodu, również roweru- obydwa te elementy, w obydwu przypadkach są bliskie gleby!
  Ty też?

 • wodnik64 lubi Komentarz

  Wieczysta miała pomysł i miała drużynę przed przyjściem dziadka o szkoleniowych metodach z poprzedniej epoki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.