Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Vuja lubi Komentarz

  Tak to z sędziami sąsiady już bywa, nam sędzia w meczu z czestochową zabrał utrzymanie bez żadnych konsekwencji, przez co falubaz już poniósł, a poniesie jeszcze większe straty. Życzę powodzenia i walki do końca

 • Vuja napisał/a komentarz do Żużel. Czy Patryk Dudek po roku wróci do Falubazu? Właściciel eWinner Apatora Toruń zabrał głos

  @Santiago41: Dokładnie tak jak napisałeś, pełna zgoda. Dudek swoją drogą by został ale stoją za tym jego rodzice. Pamiętasz jakie cyrki robił Senior Dudek jeszcze za Dowhana? Że za mały kontrakt, że ostatni dopiero dostali oferte dla Dudka, że tamto i sramto. Miał przedstawić w mediach faktóry i kwoty żeby to obnażyć klub. Na szczęście ktoś mu wybił to z głowy bo by się tylko skompromitował. Swoją drogą nic nie mam do tego że chłopak chce zarobić i ma przed nosem kontrakt życia. Druga sprawa to jest cały zarząd Falubazu który doprowadził ten klub do upadku. Kompetentni ludzie odeszli w dziwnych okolicznościach a negocjacje prowadzili niczym amatorzy. Przy obecnej charyźmie kadry kierowniczej sukcesem będzie zakontraktowanie sprzątaczki ( i to nie z najwyższej półki ).

 • Vuja lubi Komentarz

  Jeszcze wam ten Dudek się czykawką odbije w Toruniu . Ten gość raz że nie ma charakteru dwa , że sportowo też to nie jest jakiś jeździec z czołówki. To typ zawodnika który po prostu tylko umie mnożyć i dodawać pieniądze. Sportowo to Dudek w tym roku nawet nie zakwalifikował się do IMP , a do GP wślizgnął się tylko przez błąd Janka Kołodzieja , I to w nie mocnej stawce . W falubazie zawalił dwa najważniejsze biegi sezonu, I u siebie na torze to on jakimś Orłem nie był . Nie którzy mogą mi tu pisać, że Patryk musi jeździć z najlepszymi . Czasami w życiu trzeba zrobić krok w tył by potem zrobić dwa do przodu . Prawdziwych mistrzów cechuje charakter , a Patryk pokazał że jemu go brak . To był dobry moment dla niego by w końcu ustabilizował swoją formę , poukładał się ze sprzętem. Jestem więcej niż pewny że Dudek w przyszłym sezonie wypadnie z GP i w lidze żadnym liderem nie będzie. A to jak się zachował w stosunku do klubu i kibiców którzy przez 15 lat go wspierali tylko oddaje jego prawdziwe oblicze . No cóż nie każdy może być Huszczą , legenda pozostaje jedna , Patryk miał szansę nią być ale skreślił to co w życiu najważniejsze za papierki które niszczą wszystko . My kibice zawsze że swoim klubem , mam nadzieję że wrócimy, urodzi się nowy talent przy w69 a Dudek zostanie włożony gdzieś między karty historii jak jego ojciec .

 • Vuja lubi Komentarz

  Dudek w Toruniu to jego porażka

 • Vuja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedno wielkie rozczarowanie jeśli chodzi o odjeście Patryka. Nic by się jemu nie stało jeśli pojeździł by w niższej lidze. Pieniądze by się znalazły na jego kontrakt ale nie takie jakie daje Toruń . Nie kupuje tego że się musi rozwijać, lata temu po wpadce za niedozwolone odżywki też naraziľ klub na straty a mimo tego nikt się z klubu od niego nie odwrócił. Mało tego, jak wrócił po zawieszeniu jeździł lepiej niż wcześniej. Pepe jak odchodził do Bydgoszczy sytuacja w klubie była tragiczna . A jak po latach przyszedł przepis o dozwolonej liczbie zawodników jeżdżących w GP, Protasiewicz w szyczycie formy zrezygnował by pozostać w Falubazie. Wielka krecha dla Dudka i wielkie rozczarowanie zwłaszcza w takim momencie gdzie klub go potrzebuje.

 • Vuja lubi Komentarz

  Trzymajcie się Falubazy. Stalowiec Wam życzy. My też mamy swój trudny mecz...

 • Vuja napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Lublinie (II)

  @Falubaz-ZG: obserwuj czujne Kasprzoka. Mówie ci że to byndzie Kej Kej show ;)

 • Vuja lubi Komentarz

  @Vuja: park maszyn chyba ;)

 • Vuja napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Lublinie (II)

  Coś czuje że Kasprzok dzisiaj pozamiata wszystko

 • Vuja napisał/a komentarz do Na ścianie wschodniej powstaje nowa polska potęga

  @Ja sędziuję: Dobrze powiedziane i trafione w punkt. Co nie zmienia faktu że ktoś miał łeb na karku aby stworzyć taki projekt, który powoli staję się gigantem. Oby to tylko się wszystko rozwijało w dobrym kierunku. W Tarnowie też był potężny sponsor i wielkie nazwiska, skończyło się fatalnie.

 • Vuja lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla red. Dryły (którego bardzo, bardzo cenię w roli sprawozdawcy), z całym szacunkiem dla kibiców Motoru (którzy w większosci są świetni) i z całym szacunkiem dla samego klubu Motor Lublin, ale jest w tym sukcesie duża rysa. Potęga klubu w dzisiejszych czasach to potega finansów, a te w Lublinie wywodzą się (jak zauważono w powyższym artykule) ze spółek Skarbu Państwa. Taki klub dysponując sporymi pieniędzmi wszystkich Polaków może sobie kupić praktycznie kogo chce. Taki klub nie musi się specjalnie przejmować szkoleniem własnych zawodników. (kto w Motorze jest z Lublina?) Taki klub już na starcie ma przewagę nad rywalami. Mamy tyle dociekań kibiców i dziennikarzy co do uczciwości w sportowej rywalizacji poprzez np. sędziowanie, ogumienie, tłumiki, dostęp do najlepszych tunerów, przygotowanie toru (jak zwykle "specyficznego") a nawet interpretacji regulaminów. To wszystko niewiele znaczy w przewadze jaką Motor (a wcześniej inne kluby) zyskuje przez wsparcie państwowych gigantów. Inni muszą ciułać każdy grosz od lokalnych przedsiębiorców, prywatnych firm co jest rzeczą o wiele trudniejszą i czasochłonną. Nawet wsparcie (w rozsądnych rozmiarach) ze strony samorzadów nie jest moim zdaniem tak naganne jak powyższe zjawisko. Wszak chodzi o nasz klub - z danej miejścowości, czy regionu, więc pomoc w rozsadnych rozmiarach w utrzymaniu klubu z podatków lokalnych nie jest już aż tak kontrowersyjna. Co do organizacji zawodów SGP: pomijam fakt jakim torem i stadionem wraz z infrastrukturą dysponuje obecnie Motor. Pamiętam tylko, że Włókniarz chcial organizować jakąś rundę finałową tego cyklu juz dawno temu. Częstochowski obiekt wizytowali przedstawiciele BSI i niby wszystko im się bardzo podobalo. Konkluzja jednak była taka: musicie poprawić to i to i zorganizować wcześniej kilka zawodów niższej rangi (może nawet deficytowych)- wtedy się zastanowimy. Czy dziwi zatem tak szybkie przyznanie zawodów SGP Lublinowi? Mnie nie. Bo żyje zbyt długo by nie zorirntować się jaki czynnik o wszystkim decyduje.

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @Corri: kurde dzieje sie! Yeah ;D

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @nazgul: tam pachniało dzwonem i 5:1 dla Leszna. Dobrze że skończyło na szczęście.

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @banita: bo to siup!

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @Nick Login: hehe

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @Jakuza: widziałeś busa?

 • Vuja zaczął obserwować Nick Login

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @kibiczostrowa: Czy do zielonej? Potrzeba troche więcej świerzej krwi w Falubazie. Powinniśmy powalczyć o Drabika moim zdaniem.

 • Vuja lubi Komentarz

  Hej hej Falubaz!!!
  Co jo godom !!!!!?
  Chyba jod na łeb mi siod.;)))))))))))))))))

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @HDZapora: wkońcu zaczełeś mądrze prawić. Polejcie więcej temu panu ;D

 • Vuja napisał/a komentarz do Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno

  @KKS-Kulturalny Kibic Speedwaya: Brał bym w ciemno taki wynik ale nadal nie możemy spać spokojnie. Dzisiaj trzeba wygrać i jest na to szansa z osłabioną Unią. Mimo wszystko jedziemy z Lesznem i różnie może to sie skończyć.

 • Vuja lubi Komentarz

  @zygal: Ino słuchej jak W 69 w winnym Grodzie dla ciebie to kurnik to co powiesz o twoim "smoku" zwanym lotniskiem, gdzie siedząc na pierwszym wirażu by dojrzeć zawodnika byś musiał używać lornetki, ale.

 • Vuja lubi Komentarz

  @Tylko Bally: Deszcz się nad Unią Leszno ulitował, ale.

 • Vuja napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @Electra2: Jesteście za mocni. Mimo wszystko nie myślełem że Stal pojedzie aż tak słabo

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.