vega-system.pl napisał/a komentarz do Real zatracił skuteczność pod wodzą Beniteza? Ponad połowa meczów bez gola!
Benitez to gniot do Liverpoolu czy innego kaszalota. Real będzie dnem pod jego wodzą...
vega-system.pl napisał/a komentarz do Mecz w Lesznie oczami Marty Półtorak
jaka ona mądra... aż dziw bierze że przez tyle lat jedyne co osiągnęła w żużlu to ośmieszenie :p
vega-system.pl napisał/a komentarz do MotoGP: Szalona pogoń Valentino Rossiego, dramat Marca Marqueza
jeden z ostatnich sportów motorowych dających dużą przyjemność z oglądania.
vega-system.pl napisał/a komentarz do Półtora okrążenia (3): Trzech faworytów PLŻ
to ta pani jeszcze się udziela??
vega-system.pl napisał/a komentarz do Marta Półtorak bez obietnic przed sezonem. "Celem jest awans, ale wszystko zweryfikuje tor"
dlaczego nadal jest jej najwięcej? A miała sobie dać spokój...
vega-system.pl napisał/a komentarz do Pierwszy trening w Rzeszowie po 15 marca
macie nadzieję że coś się zmieni? :)
Stawiam wszystko, że w tym klubie za czasów MP już nigdy nic się nie zmieni.
vega-system.pl napisał/a komentarz do Robert Noga - Moje Boje: Gość w dom...
trzeba robić wszystko, aby WSZYSTKIE kluby zaczęły szkolić młodzież.
vega-system.pl napisał/a komentarz do Marta Półtorak: Praca sztabu szkoleniowego pozostawiała wiele do życzenia
jak oni to robią? W Asseco jest prezes co nie wtrąca się we wszystko, tylko daje kasę a robotę robią ludzie. Nie wstydzi się nazwy Resovia za co ma szacunek kibiców czego nie można powiedzieć o Półtorakowej.
Zatrudnił trenera a nie figuranta który by go słuchał... itd
vega-system.pl lubi Komentarz
sztab szkoleniowy? To pani ma jakiś sztab szkoleniowy? Należało zacząć od wyjścia pani osoby z parku maszyn. Nikt nie uwierzy pani, że trener miał wolną rękę. Ja wiem że fajnie jest się lansować, ale tam nie ma dzieci, oni nie potrzebują mamusi o to są twardzi faceci i łażąca baba która udaje ekspertke nie jest im na rękę.
Plącząc się wśród zawodników w parku maszyn, nie ułatwi im pani pracy. Trenerowi też (chodź Śledzia trenerem nazwać nie można).
Po drugie, myślała pani że pieniędzmi można wszystko. Że można kpić ze swoich kibiców, szastać herbem, wywalić nazwę i będzie ok? Otóż nie będzie. Punkty też najłatwiej zdobywać przy zielonym stoliku? Wieczne żale, że tor, że polewaczka itd. Cały czas coś nie pasuje. A trzeba było jechać a nie płakać.
Ilu ma pani prawdziwych kibiców w swoim mieście? Na palcach ręki nie wiem czy by się znalazło. Pogrzebała pani tradycję klubu, prowadziła wojny z kibicami.
Ilu wychowała pani młodych żużlowców przez 10 lat? Najłatwiej kupić, prawda? I co, dostaje pani ochłapy, a można mieć swoich chłopaków którzy będą się starać. Ale najlepiej iść po małej linii oporu.
W drużynie która spadła, nie było atmosfery. To kolejna wina do której się pani przyczyniła. Zawodnicy nie byli za sobą. Jeden drugiemu latał koło tyłka (mówiąc kolokwialnie - miał go w dupie).
Tak zwany duch sporu jest pani obcy. Ale co się dziwić, taki duch sportu zaczyna się od poszanowania tradycji, od poszanowania herbu. A u pani z tym kulawo. Pani tylko szasta dolarami na lewo i prawo i myśli że to wystarczy.
Powodów dla których pani zleciała piętro niżej jest wiele. A główny to: nie zna się pani na sporcie. Nie chodzi o żużel. Nie osiągnie pani nigdy nic w żadnej dyscyplinie sportu.
vega-system.pl napisał/a komentarz do Feralny defekt Walaska - relacja z meczu PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
wypowiedź śledzia powala inteligencją trenera.
Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Czy na pewno usunąć?
Aby wykonać akcję musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.