Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Duńskie chłopaki maja głowy nie od parady. Nie istnieje coś takiego jak pewne miejsce w składzie w zespole ekstraligowym. Drogą Jakobsena poszedł Lyager i został w swoim macierzystym zespole. Oni doskonale wiedzą, że pewniejsze choć niższe pieniądze są w 1 lidze. Jeszcze jeden sezon pojeżdzą i zobaczycie tak się wypromują, że sami odejdą do Ekstraligi, chyba, że ich macierzysty klub awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej. Pozdrawiam sympatyków młodych Duńczyków z obu miast tj. Gniezna i Bydgoszczy.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Trzeba było nie gryźć ręki która karmi to nie byłoby takich rozterek. A tak, kto wyłoży kasę na gościa który to nagrywa...

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Brawo Bartek!!! Mistrzu

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Skromność, ambicja, praca taki jest nasz IMŚ Bartek! A na widok Madsena mam odruch wymiotny, :(

 • FeRrArI lubi Komentarz

  @Goldi: Przeciez to każdy juz wie.Hejtrzy Zmarzlika tutaj sobie pisza a w domach siedza i myslą...hmmmm Ale on jest zajxbixty,żeby Maciek taki był xDDDD On jest od Dudka 3 poziomy wyzej na tach chwile od Pawlickiego ze 4 a od Janowskiego..2 Jak ma forme to mu nikt nie podskoczy.Jak wygra start to jest nietykalny wręcz..

 • FeRrArI lubi Komentarz

  I bardzo dobrze.wreszcie super sędzia co poskromił tych złodziei.powinien sędziować w Polsce to z czołgistą Hampelem też by zrobił porządek.pozdrawiam normalnych i obiektywnych kibiców

 • FeRrArI lubi Komentarz

  janowski buhahahahah wielki rajder buhhahahahha

 • FeRrArI napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie ma Anlasa nie ma Janasa

 • FeRrArI lubi Komentarz

  młody zawodnik,a już wszystkie rozumy pozjadał

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • FeRrArI lubi Komentarz

  jakoś mi się odechciewa żużla w tym roku-mogę wymieniać -sporo się zebrało-1.samowola i brak konsekwencji sędziów-jednym pozwalają się toczyć,inni karani i przerwane biegi przy domniemanym wstrzeleniu-trzeba dać jednak ostrzeżenie-niewielu z nich przyzna się do błędu i nie da ostrzeżenia-mikroruchy jednym zawodnikom uchodzą płazem,inni karani, wypaczanie tym samym wyników meczu-przy rywalizacji na styku;2.różne interpretacje startów przez naszych sędziów i zagranicznych-w challengerze i GP można bardziej-bez przerywania-korzystają cwaniacy;3.dziwne interpretacje winy za przerwanie biegu-upadki-np.w Gorican-wykluczenie michelsena,a nie kasprzaka który położył się na dunie jadącym swoją ścieżką,potem ksysio m.in.dzięki temu awansował do GP-podobnie w meczu ligowym wykluczenie buczka,a nie karczmarza;4.miękkie anlasy i kosmiczne wyniki zawodników którzy je stosują-brak reakcji FIM bo turcy ich kupili mimo że homologacja była na inny skład mieszanki-mam nadzieję że w lidze to nie przejdzie-chociaż thomsen przecież znakomite ostatnio wyniki i nikt z sędziów mu nie zabronił,inni zawodnicy też je będą stosować; 5.goście bez covida,zz za słabych,obywatelstwo polskie dla juniora,zaraz pewnie dla kilku ruskich seniorów w kolejnym sezonie 2021;6.szowinistyczni kibice gorzowa i budowanie na tym legendy klubu (-stalowa armia-sic) bo w miesiąc mają tylko swój tor-odjeżdżają pół sezonu i są idealnie spasowani po szopce z dwumiesięcznym remontem rozdzielni-oczywiście mogli w tym czasie normalnie trenować bo bandy zasilali awaryjnie;7.prace torowe w GP wrocław pod janosia-zależnie jak numer wylosował tak ściągają nawierzchnię-raz pola 1-2,innym razem 3-4 aby lokalny gwiazdor miał możliwie najlepsze warunki do jazdy---itd,itp-żużel mógłby robić za modelowy przykład łamania wszelkich zasad w rywalizacji sportowej;
  -chciałoby się np.aby zawodnicy losowali sprzęt zrobiony przez jednego producenta i odjechali cykl zawodów na różnym-ale takim samym sprzęcie danego dnia,no nie wiem jest tak dużo zmiennych w tym sporcie,że nie da się zrobić idealnych,równych dla wszystkich warunków-kibice się tym pasjonują,ale pojawiają się liczne pytania,niepokój,że jednak chyba ktoś nas ciągle robi w bambuko,że ciągle wygrywają oszuści,kombinacje a my kibice jedynie możemy to emocjonalnie komentować,lub rzucić w diabły i nie bawić się w to więcej...

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Cieślak swoje za uszami ma to fakt ale Maciek chyba nie dorósł do tego aby reprezentować Polskę w zawodach z orzełkiem na plastronie,powód znany.

 • FeRrArI napisał/a komentarz do Żużel. Cieślak otwiera drzwi do kadry przed Janowskim: Musi tylko wyrazić chęć

  @FeRrArI: zapomniałem jeszcze o Drabiku....

 • FeRrArI napisał/a komentarz do Żużel. Cieślak otwiera drzwi do kadry przed Janowskim: Musi tylko wyrazić chęć

  Nie wiem dlaczego ale jak widzę Janowskiego i Pawlickich to mnie bierze.......

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Unikanie rozmów, czy też niechęć do zadzwonienia po fakcie, tak by zamienić 3 słowa i się wytłumaczyć oraz nieodbieranie wielokrotnych telefonów od trenera kadry narodowej to trochę nieeleganckie zachowanie. Nie wiem jak was na zadupiach uczą szacunku do innych osób ale skoro juz wam internet popieli pod strzechy to i moze czas do was dotrzeć z elementarnymi zasadami dobrego wychowania (nie licząc od razu na sukces - to oczywiste) i powiedzieć wam , że tak się nie robi hołot..

 • FeRrArI napisał/a komentarz do Motor Lublin - PGG ROW Rybnik

  gdzie transmisja?

 • FeRrArI lubi Komentarz

  I wartość IMŚ Bartosza Zmarzlina poszła w grube bańki. Teraz Bartek będzie na każdej stacji w Polsce.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Panie Kuczera przeciez Reed Bull juz 3 lata temu proponowal Zmarzlikowi aby nosil czapeczke z ich logo. Nie wiesz pan tego? Jednak krol TIR-ow makryl ich swoja czapka z napisem "Maszonski"

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Tak to się kończy zabawa w żużel, jeżeli nie bawi się za swoje pieniądze i nie odpowiada za błędy swoim majątkiem. Podobna sytuacja jest z politykami i urzędnikami państwowymi w naszym pięknym kraju.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  teraz Gapa narzeka ze mu duzo kasiuty wisza , ale jak Swist ujawnil jakie przekrety robili uwczesni dzialacze to Gapa ich bronil i zaprzeczal jakoby cos sie dzialo , wiec teraz cierp cialo cos chcialo

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Gapinski to jest jednak Gapa ;) zawsze w cos sie wpier....

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Gapiński i Okoniewski robią sobie jaja tyle sezonów spędzonych w E-lidze a bez braci Garcarków nie mieliby na czym jechać bu ha ha :)

 • FeRrArI lubi Komentarz

  A razem tworzyli tak świetną parę w SBP, gdzie ocykali starych wyjadaczy. Te kwasy są bez sensu. Piter ma co prawda ból d**y o sukcesy Bartka, ale prawda jest taka, że Zmarzlik ma na to wyj***ne :P

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Życzę wszystkim Polakom aby w Toruniu stanęli na podium. Bartek tobie życzę tytułu MS. Już pokazałeś hejterom którym żal dupsko ściska że można w tym roku powalczyć o medal no i jest. Oby ten pierwszy. Od kilku lat jest równa forma więc czas pokazać kto dzieli i rządzi. Jest okazją to wykorzystać i jezdz na maksa swoich możliwości. Będę trzymać kciuki za ciebie i wszystkich Polaków aby stanęli obok ciebie na podium bez znaczenia czy się kogoś lubi czy i jakiego klubu są. Wjeżdżasz jak kuna w agrest!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.