Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Kiedy pisałem przed sezonem,że odkupiony sprzęt od Hampela to w większości stare graty nadające się na złom,zostałem wyśmiany i zaatakowany przez niektórych kibiców.Teraz sam Damian w pewnym sensie potwierdza te słowa.
  Co do osoby wychowanka Polonii to talent do ego sportu chłopak jakiś tam posiada,poza tym jest bardzo odważny na torze(domena młodości),ale sam talent to nie wszystko.Trzeba jeszcze ciężko pracować na treningach,słuchać rad i podpowiedzi trenerów i bardziej doświadczonych kolegów z toru,a nie twierdzić że wszystko wie się najlepiej.Oby Damian nie popełniał tych błędów,wyciągał odpowiednie wnioski,a jego kariera nabrała rozpędu,a wówczas będzie dobrze.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Juniorzy mają jednak w Polsce trochę przechlapane. Musi być od razu naprawdę dobry, bo jest ciśnienie na wynik. Nie masz wyniku to najczęściej nie masz szans na rozwój. Nie masz wtedy kasy na sprzęt, nie masz sprzętu to brak wyniku i tak koło się zamyka, a nie zawsze trafi się dobry wujek sponsor z wielką kasą.
  Może silniki Gerharda byłyby dobrym pomysłem na sprzęt w szkółkach, a nawet na ligę dla juniora? Podobno niesamowicie wytrzymałe, rzadko wymagają serwisu i nie jest tak tragicznie z osiągami, a może być nawet lepiej niż zajeżdżone GMy odkupowane od starszych kolegów. Niech PZMot podpisze jakiś kontrakt z Gerhardem i w ramach szkolenia młodzieży dostarcza co roku jakąś pulę silników do szkółek. Tak na dobrą sprawę to nawet nie bardzo wiem na co idzie kasa na tzw szkolenie, bo wydaje się że to jakaś taka trochę czarna dziura.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  KJ to perfekcjonista i każdy zawodnik, który ma inny sposób na żużel, jest dla niego amatorem. Dlatego chyba do roli opiekuna młodzieży nie bardzo się nadaje, co nie zmienia faktu, że może mieć trochę racji odnośnie Damiana. A wychowanek z Bydgoszczy jedynie może temu zaprzeczyć poprzez swoją postawę na torze.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Czy Damian Drożdż wybrał dobrą drogę. Wg mnie raczej nie, bo nie będzie mu dane pojechać wielu biegów. Nie przypadkiem Sparta tak walczyła i wielkim kosztem pozyskała Fricke. Wiedziała, że nie może liczyć za bardzo na wyniki Damiana. W klasie niższej Drożdż miałby zapewnione starty. Bez wielu startów nie można liczyć na rozwój zawodnika.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  przeciez drozdz walsnie pokazal ze kasa wazniesjza niz rozwoj..
  dostanie lepsz akase za siedzenie na lawce niz milaby jezdzci w 2 lidze

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Uważasz, że brązowy medal IMŚ może wywalczyć zawodnik bez talentu?
  Te dwa srebrne medale Pawełka w IMPJ, to szczyt jego możliwości. Będzie miał, o czym opowiadać wnukom na starość.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Dzik, po bójce w siedzibie Majora Bez Nogi dochodzi do siebie bardzo szybko. Negocjacje z Malakiem nie idą po jego myśli. Musi prosić rywala z toru o pomoc. W tym czasie PePe po szybkiej akcji w centrum Zielonej Góry w ramach podziękowań zaprasza Mateja Zagara na piwo. Podczas sączenia złotego trunku w "Kawonie" na wyświetlaczu komórki dzielnego komandosa ze Słowenii pojawia się kontakt "Prašič". To daje do myślenia kapitanowi Zielonogórzan. Najwyższa pora zweryfikować część swoich przyjaźni zawartych na torze i poza nim.....

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Tuner odkrył silnik. Podredaktor odkrył, że mając nikłe pojęcie o zasadach jego działania, można coś tam coś tam naściemniać i część nie zauważy, że było "poza punktem". W tekście zdecydowane brakuje wątku kryminalnego, bo ja wiem... może jakiegoś czarnego charakteru bez nogi i wątku miłosnego. Tu stawiam na wybujałą wyobraźnię podredaktora.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Nie no Dariusz i na mechanice się zna! Krzywki, momenty, kanały (wlotowe i wylotowe) Kurde warsztat otwierać, kasiorkę trzepać bo na pisaniu to na chleb ze smalcem nie zarobisz!

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Do warsztatu Jana Anderssona pod osłoną nocy włamuje się brodaty Kazek. Wykrada plany oraz prototyp silnika przeznaczonego dla Dudka. Kariera Rasputina znad Brdy nabiera rozpędu! Podczas drogi powrotnej promem przez Bałtyk dochodzi do niespodziewanej kontroli specjalnych oddziałów do walki z narkotykami. Okazuje się, że w prototypie ukryta zostaje spora ilość metamfetaminy na którą czeka z niecierpliwością szef śląskiej mafii niejaki "Major bez nogi".

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Dobry artykuł, taki potrzebny i w ogóle. Czekam na rewelacje o:
  a) Nawrockim
  b) Toruniu
  c) Cieślaku
  d) Jakakolwiek "afera"(taka jak z majorem i Jamesem Bondem)

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Książkę sobie poczyta, redaktorze, język wzbogaci i może kiedyś wreszcie pana redaktora zastąpi na stanowisku kierownika działu, a nas uwolni od czytania miałkich treści.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Raczej rodzaj swojej promocji zważywszy na fakt jak się "kochali" na torze i poza nim. Między nimi więcej padało ciosów niż uścisków

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Apel do kibiców z Rzeszowa i innych miast - Szanowni kibice, koledzy. W dniu dzisiejszym zupełnie przypadkiem spotkałem Mariusza Fierleja, zawodnika KSM Krosno, który w minionym sezonie uległ groźnemu upadkowi i kontuzji na torze. Mariusz stanął już na nogi, jednak aby dojść do pełnej sprawności potrzebna jest dalsza rehabilitacja. Zawodnik złożył wniosek o pobyt w ośrodku w Busku Zdroju, jednak został on odrzucony. Jeśli kolejny także zostanie oddalony, Mariusz będzie musiał bardzo duże koszty pokryć w własnej kieszeni. Mariusz, skromny człowiek, nie chce nikogo prosić o pomoc, jak powiedział kibice i tak już wiele mu pomogli. Nie mniej może wspólnie uda nam się znaleźć środki na pomoc dla niego. Może nowe władze Stali Rzeszów z prezesem Nawrockim byłyby chętne? Może prezesi lub sponsorzy z pozostałych klubów? Bardzo proszę o rozpowszechnienie tej wiadomości.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Frątczak chciał zrobić czystkę i ją zrobił a czy wyjdzie jemu to na zdrowie to dowiemy się za parę miesięcy. Moja ocena jest taka że zamiana Miedziaka na Holtę odbije się czkawką Frątczakowi.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Robert trenowal razem z mlodymi,,,naparzal sie na macie ,,karate,,,,boksowal,siedzial za Igorem i Koscielskim na motocyklu na torze,i krecili kolka,,,,,itd...trenujacy Trener razem z mlodymi..malo kto to wie...

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Tylko, że Przemek jeździ z nim chyba na wszystkie turnieje gp to całkowicie sie nie odciął. Ciekawe czy teraz będzie na odwrót i Piter będzie jeździł z Przemkiem.

 • FeRrArI lubi Komentarz

 • FeRrArI lubi Komentarz

  czy mozna sie dziwic, ze Marek C. lubi ruskich ?
  wypic potrafia przeciez

 • FeRrArI lubi Komentarz

  CIESLAK skończył się w momencie pojawienia się komisarzy. Z niego trener taki jak z każdego zorientowanego kibica a takich to w samej Częstochowie dużo , tak wiec pisanina o nim jaki to wspaniały trener jest nie potrzebna .Chlop robi to co lubi u kasuje dobrze tak wiec pozostaje tylko pogratulować jemu.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Wiedziałem już dawno ,że Cieślak bardzo kocha $ matkę....
  i dla niej rozstanie się z każdą drużyną pomimo danego jej słowa !!!

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Dobrze że napisałaś Polski . Ukraincu jeden ! won tam gdzie twój dziadek i ojciec Banda upa. *mieciu rzeszowski !

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Nie jestem w klubie z Torunia, by to oceniać, ale już sam fakt, że Kościecha nawet nie zgłosił się do konkursu na trenera, daje na pewno do myślenia

  Bo trza czytać m-dzy wierszami panie D.
  Myślisz że gdyby ogłosili konkurs na stanowisko Jankesa to Roman by startował?
  W Średniowieczu takie akcje miały kryptonim "Czarna polewka"

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Nie jestem fanem żużla ale wiem że Tomek Gollob jest utytułowanym żużlowcem i wielkim sportowcem, chciałbym życzyć jemu jak najszybszego powrotu do zdrowia.Myślę że Tomek to solidny chłop z silnym charakterem i da Radę. Powodzenia panie Tomaszu.

 • FeRrArI lubi Komentarz

  Tomasz !!! Jak najszybciej masz stawać na nogi !!! Dość leniuchowania ! Wiesz doskonale że wygrasz tę walkę !!! TOMASZ GOLLOB - KING SPEEDWAYA WSZECHCZASÓW !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.