marolstar - lubi

 • marolstar lubi Komentarz

  Spójnia to drużyna bez centra, strzelca i rozgrywającego..... to taka nowa myśl taktyczna.... a i jeszcze fajnym pomysłem jest to że najlepiej zbierający zawodnik kolejny mecz w końcówce , spędza na ławce ....SUPER , SUPER...aż chce się to oglądać...

 • marolstar lubi Komentarz

  Rozpoczynanie w sierpniu to bzdura! Jeśli nawet będzie jakaś "druga fala" (choć osobiście uważam że to będzie dalej ta pierwsza, tylko na nowo rozdmuchana w mediach masowego ogłupiania) to naiwne jest uważać, że pauza będzie trwała miesiąc czy dwa!
  Poza tym... Ciekaw jestem ile zespołów będzie miało skompletowane składy do 27 sierpnia... Nie zdziwię się jak w pierwszych kolejkach będą mecze typu 10 vs. 6 zawodników...

 • marolstar lubi Komentarz

  "Pan trener przecież uważa że sezon zasadniczy to 30 meczy a nie jakieś 5,6, czy 7 pierwszych meczy plus okres przygotowawczy do sezonu... on uważa że ma czas.....To ja się pytam czy za ten początek sezonu to on bierze wypłatę czy może dopiero po wykonaniu założonego planu czyli po awansie do 8 po trzydziestej kolejce...? I dlaczego klub w takim razie każe kibicom płacić za bilety i karnety od początku sezonu a nie dopiero po 30 kolejce.."
  .....a tak na poważnie to teraz czas wywołać czas do tablicy zarząd klubu bo trener już nic nie zrobi z tym bałaganem..... niech zarząd pokaże teraz jak umie zarządzać klubem i kasą klubu...niech Pan prezes wykaże się swoją znajomością tematu.....Myślę że ludziom w PGE odpowiadającym za sponsoring klubów aż włos jeży się na głowie od reklamy jaką robi im Spójnia Stargard i jej zarząd...

 • marolstar lubi Komentarz

  Braki kadrowe widać gołym okiem że zmiana musi być trener nie trafił w transfery brakuje centra co było widać w tym w tym meczu jimi ograł naszego emeryta aż miło!!! Tak samo tweety na rozegraniu litwina!! meczu nie ma kolesia na rozegranie Litwin nie nadaje się na rozegranie może na rzucajacego trochę lepiej zarząd klubu musi podjąć decyzję co dalej bo o walkę top 8 będzie za późno

 • marolstar lubi Komentarz

  W zasadzie to powinienem się cieszyć (zawsze to jeden kandydat mniej do play-off) ale jakoś tak nie potrafię. Normalnie mi was szkoda.
  Najgorzej macie na PG - Śnieg to uzupełnienie a Litwin to jakaś pomyłka (taki sam eksperyment King robił w zeszłym roku z Vecvagarsem - wszyscy wiemy jak to się skończyło). Z podkoszowych to bym zostawił króla zbiórek (jeślibym musiał).
  Trener... Hm. Trenera nie macie a skoro tak to tym bardziej potrzebujecie klasowego PG.
  Jakie zalety ma pan Piechucki? Yyy? Jest ze Stargardu? I to chyba już? Co osiągnął, gdzie się fachu uczył, od kogo się uczył? No właśnie.
  Może ktoś powinien przyjrzeć się temu co łączy pana trenera z panem agentem. No bo o co chodzi z tymi zagranicznymi zawodnikami? Pan trener pozbywa się sprawdzonych dobrych graczy twierdząc , że jest w stanie sprowadzić lepszych. No i jak?
  Nie uważam się za wszystkowiedzącego, broń Boże, ale tak na moje to macie w tej chwili najgorszy zagraniczny roster w całej lidze - nawet Gliwice, Starogard czy Dąbrowa mają lepszych stranieri.
  Nie lubię ludzi, którzy NIC nie osiągnęli w życiu a wydaje im się , że są pępkami świata.
  Do waszego trenera bardzo pasuje powiedzenie: im mniejsza wiedza tym większe ego.

 • marolstar lubi Komentarz

  Zeby nie Serbskie scierwa bysmy grali w finale i wygrali Mistrzostwo swiata , ale cieszmy sie z medalu SZYBA mistrz!