Koniec.

autor: użytkownik usunięty | 2014-10-26, 14:30 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Po latach sukcesów i medalowej passy nastąpił lodowaty prysznic a końcówka sezonu okazała się jedną z najgorszych od lat,ostatnie dwa mecze w fazie play off to wielkie rozczarowanie i oddanie się rywalom bez walki z całym szacunkiem i sympatią do wszystkich zawodników drużyny z winnego grodu sądzę i uważam,że należy zrobić spore przemeblowanie składu aby nabrać świeżości i woli walki a co Wy sądzicie o nowym sezonie?
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Kaczor Falubaz

Gadanie! Moim zdaniem trzeba rozp... to towarzystwo wzajemnej adoracji wziąć Zmarzlika,Kasprzaka,Iversena i po złoto!;););)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

A dlaczego zmieniać zawodników..? Ja bym tam ich nie ruszała,bo żużlowców macie owszem,całkiem,całkiem.Największy problem z juniorką,której niestety na ten moment nie macie:( Do wymiany są i owszem ,ale...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

A dlaczego zmieniać zawodników..? Ja bym tam ich nie ruszała,bo żużlowców macie owszem,całkiem,całkiem.Największy problem z juniorką,której niestety na ten moment nie macie:( Do wymiany są i owszem ,ale panowie,którym wydaje się ,ze pozjadali wszystkie rozumy.Zachłysnęli się dobrymi latami i magią,której tak naprawdę nie ma.Uwierzyli,że są nieomylni..:) Potrzebny Wam ktoś ,kto wprowadzi świeże powietrze do "załogi". I tego właśnie wszystkim Myszkom...:) Pozdrawiam..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 28 października 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
1970

myślę że przemeblowania wam nie trzeba tylko odsunięcia niektórych od drużyny (chodzi nie o zawodników). spuszczenie troszkę z tonu (wewnętrzna presja) na pewno wzmocni stosunki i morale w teamie. chłopaki powinni mieć chłodne głowy a nie presję wyniku! presję a może inaczej zawzięcie na wynik niech będzie w derbach (nasza "święta wojna") a nie przez cały sezon, bo to podchodzi pod mobbing! haha mój dziadek mówił: jak konie dobrze idą to nie popędzaj ich batem bo staną! święte slowa - prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.