Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krasnolud napisał/a komentarz do Żużel. Co za jazda wychowanka Falubazu! Przesądził o wygranej, zapewni też utrzymanie? [BOHATER KOLEJKI]

  Do dziś pamiętam występ artystyczny Mateusza Tondera w Grudziądzu w 2018 r. Oby bez upadków w tym roku. Powodzenia :)

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Jak dla mnie cały ten sport jest karykaturą. Siedzi sobie pan Ryszard i trzyma w szachu 2/3 ligi. Uważa się za boga i rozdaje karty w świecie żużlowym. Rozumiem, że gość dba o swoją reputację, ale z drugiej strony GKM nie może kalkulować, czy Rysio pozwoli Kasprzakowi jechać na jego jednostce czy nie, kiedy walczy o przeżycie. Jak nie lubię GKMu, to popieram to co zrobili.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Ciekawe czy Sparta znowu będzie chciała ratować FZG przed spadkiem jak w 2018. Oby nie... po wtopie w Grudziądzu i Lublinie wtopa w Zielonej może mieć bardzo poważne konsekwencje jeśli chodzi o rozkład miejsc 1-4

 • Krasnolud lubi Komentarz

  a to jest skandal panie Kowalski. Jak kupuję samochód od dealera to guzik mu do tego kto tym autem jeździ. Zapłaciłem za to, więc wypad. Jak Pan robisz promocje dla juniorów to podpisuj umowy z juniorami a nie klubami (co to za pomysł w ogóle?). Bo to tak wygląda jakby mi malarz pokojowy mówił, czy mogę powiesić obraz na pomalowanej przez niego ścianie, czy nie. Żenada. Ktoś płaci za usługę i to oznacza koniec wpierd...nia się co się z tym dalej dzieje. Komuś się w głowie poprzewracało z braku konkurencji na rynku.

 • Krasnolud napisał/a komentarz do Żużel. Ryszard Kowalski zabrał głos! Tuner wydał obszerne oświadczenie w sprawie zerwania współpracy z GKM-em!

  @matti: Czy aby na pewno wiesz co znaczy słowo "pretensjonalny". Może jednak chodziło o "konfliktowy"?:)

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Ja pogratuluję GKM, bo takie sytuacje jak osłabienie trzeba wykorzystywać i bardzo dobrze, że wygrali, bo będzie ciekawie. Natomiast co do Śledzia może faktycznie sympatyczny Darek chciał być fair, bo inaczej przecież wystarczy, że Czugonow miałby defekt :) Także zabrakło komunikacji w liczeniu pkt - jeszcze raz gratulacje GKM i fajny wynik młodzieży w meczu.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Co z transferem Mateusza Bartkowiaka z Moje Bermudy Stali Gorzów?
  Obłudny ten Gorzów do Cierniaka z ryjem że kosmicznej kwoty wołał a teraz robią to samo

 • Krasnolud lubi Komentarz

  życzę GKMowi utrzymania, bo faktycznie to ekipa która nie szasta pieniędzmi na prawo i lewo jak motor, tylko wydają tyle ile mają. już wolę takie kluby w Ekstralidze, niż chamsko podkupujące zawodników i oferujące astronomiczne kwoty, z kibicami u których brak pokory i którzy myślą że są pępkami świata.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  oskar dla aktora Pawlickiego , za wygranie meczu

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Nie ma czym się podniecać. Sparta co roku ma skład na majstra... I już się z gąską witają i po majstrze. Tak będzie i tym razem mistrza nie będzie. Karma do nich wróciła za wszystkie grzechy Rusko i Klocowej.... A zaprawdę powiadam wam wielkie to grzechy.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Litości - Czarnecki. Czy ten red. nie wie co czyni. Człowiek który wyłudził kilometrówkę z parlamentu europejskiego - co będzie doradzał?

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Zacznij od swojego podwòrka kobieto I opisz żenadę w twoim drugoligowym Rzeszowie! Następnie oceniaj, obrażaj I krytykuj innych!

 • Krasnolud lubi Komentarz

  @Cysio: Falubaz już sobie rywali do PO wybiera :)

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Polski-ruski junior, niezawieszony zawieszony Drabik, akcje z gośćmi (dzisiaj przeszli samych siebie) - chyba jeszcze żaden klub nie wzbudzał we mnie tyle negatywnych emocji. Tym bardziej boli, że tyle lat darzyło się ich sympatią za czasów Ogóra... Nic, w finale na pewno Unia, rywal i tak raczej bez szans. :) Pozdrawiam

 • Krasnolud napisał/a komentarz do Żużel. GKM zremisował i stracił cierpliwość. Biorą gościa i postawią od początku na Lachbauma!

  @Kibic 78: A w tych drużynach, które już korzystają z gościa, ma ktoś covid?

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Panie Dankiewicz rozumiem, że w czasie meczu: ".... my nie mieliśmy pełnej wiedzy na temat decyzji sędziego", to dlaczego ferowaliście wyroki tak jakbyście byli Delficką wyrocznią. Nikt nie chce zaklejać ust dziennikarzom, ale dobre dziennikarstwo opiera się na komentowaniu znanych faktów, a wy podczas relacji tego nie robiliście. Na dodatek posiadając obecnie wiedzę jak było naprawdę, nikt z was nie powiedział przepraszam. Nikt nie przeprosił za wyśmianie działaczy GKM, za to co działo się na torze podczas przerwy na jego naprawę i wasz komentarz nadal jest opiniotwórczy, bo nie zmieniliście go sprostowaniem i przeprosinami. Panie Wojtku to na pewno nie jest obiektywne i rzetelne dziennikarstwo, przecież macie człowieka w parku maszyn, to jaki problem by wyszedł do sędziego i zapytał o co chodzi i jakie będą serwowane działania. Tłumaczy się pan jak młody, zielony dziennikarzyna, a obrazowo mówiąc jak tonący chwytający się brzytwy. No cóż takich doczekaliśmy czasów, że dziennikarze i inne osoby opiniotwórcze czują się całkowicie bezkarne po obrzuceniu błotem nie mającym nic wspólnego z prawdą uważając przy tym, że wszystko jest OK.
  Mimo wszystko pozdrawiam mając nadzieję doczekania się rzetelnych komentarzy na wizji, a nie snucia bajeczek i przedstawiania faktów wyssanych z palca.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Jechałem po GKM-ie za ten jeden ciągnik z jednym kierowcą ale jak się okazuje, że to decyzja sędziego to zwracam honor. Może sędzia się "grzybów" najadł... Ciekawe czy mu się opłaciła ta strata sędziowskiej roboty hmmm...

 • Krasnolud napisał/a komentarz do Żużel. Działacz GKM-u: To my zostaliśmy skrzywdzeni! Zawodnikom Stali zabrakło umiejętności [WYWIAD]

  @MarekGorzów: A szczególnie bezpieczne były Paluchostrady. Co za hipokryzja!

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Który tor po opadach jest torem bez "niespodzianek" ? Tor sprawiał problemy również zawodnikom miejscowym a to oznacza że nie byli na te dziury przygotowani. Koniec tabeli , zero dużych punktów to jest prawdziwy powód bólu głowy działaczy z Gorzowa . Żadnego miłośnika żużla , nie może dziwić , stan toru po opadach jaki oglądaliśmy w Grudziądzu.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  A całkiem niedawno Grzyb twierdził, że nie ma czegoś takiego jak powtórzenie meczu i wynik trzeba zaliczyć. No ale przecież tylko krowa nie zmienia poglądów... Nie oceniając pracy sędziego i komisarza, wynik z Grudziądza 29-25 zostanie zaliczony. Warunki torowe pogorszyły się na skutek opadów deszczu.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Następny płaczek po Komarnickim.Nigdy mu nic nie pasuje.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  To jest skutek braku walkowera dla włókniarza za mecz w Gorzowie, teraz Grzyb będzie chciał powtarzania każdego meczu który nie jest korzystny dla stali , a ten który jest korzystny zaliczania po 10 biegach....

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Hahahaha Gościu co powinien dostać Walkowera z Czewą, a dostał powtórkę meczu, ba ! chciał zaliczenia wyniku, teraz nagle mówi o duchu sportu i chce powtórki hahaha

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.