Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Polityk na stadionie nigdy nie jest mile widziany. Ale widocznie Pinokio lubi gwizdy.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  A nie Richi Czarnecki(przyjaciel Don Bartolo Czekanskiego)???

 • Krasnolud lubi Komentarz

  E tam...nie jest tak źle! Moglo paść na Macierewicza czy Czarnka, że o Suskim "Carycy" nie wspomnę!:)

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Padłem. Teraz po tekstach Morawieckiego o negocjowaniu wejście do UE i walce z komuną, może się okazać, że koronował Chrobrego...

 • Krasnolud lubi Komentarz

  No cóż byliśmy lepsi, ale ogólnie byliśmy gorsi... Liga nie składa się tylko z dwumeczu z GKMem Panie Trenerze...

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Do wszystkich, którzy piszą, że Lindgren sprzedał mecz - On zawalił pół sezonu w tym stylu, tylko wtedy Was to nie obchodziło. Włókniarz jedzie dzisiaj tak, jak przez cały sezon.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Dobrze, ze beda pewne emocje w ostatniej kolejce. Żyto wie co robi, wytworzył już atmosfere wokół tego meczu taką, ze GKM nie ma prawa wygrać tego uczciwie. Taka cicha mobilizacja Włokniarza, aby jechali na całego. CKM moze nie ma szans na PO, ale dla jego zawodników kasa leży wciąż na torze. Fakt, ze GKM wygląda w tym roku najsłabiej w elidze, ale skoro GKM remisuje z Motorem, gdzie Falubaz przegrał, wynik z Lesznem po 13 biegach był podobny w Grudziadzu jak i wczoraj w Grudziądzu -37:41.
  Więc skoro Falubaz potrafił powalczyć z Włókniarzem, czemu miałby tego nie zrobić GKM ?
  Fakt, ze cisnie towarzyszące temu meczowi będzie ogromne.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Cóż ten Żyto insynuuje, że jak Grudziądz wygra to będzie z definicji nieuczciwe ? Co za pokraczne myślenie. "Obiektywnie pod względem sportowym Włókniarz jest drużyną lepszą", co za głupota. Obiektywnie, to Leszno też jest drużyną lepszą od Falubazu pod względem sportowym niezaprzeczalnie, więc niechby Falubaz spróbował chociaż zremisować to musiałoby oznaczać że Leszno się podłożyło. Nieładnie.

 • Krasnolud napisał/a komentarz do Żużel. Co za jazda wychowanka Falubazu! Przesądził o wygranej, zapewni też utrzymanie? [BOHATER KOLEJKI]

  Do dziś pamiętam występ artystyczny Mateusza Tondera w Grudziądzu w 2018 r. Oby bez upadków w tym roku. Powodzenia :)

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Jak dla mnie cały ten sport jest karykaturą. Siedzi sobie pan Ryszard i trzyma w szachu 2/3 ligi. Uważa się za boga i rozdaje karty w świecie żużlowym. Rozumiem, że gość dba o swoją reputację, ale z drugiej strony GKM nie może kalkulować, czy Rysio pozwoli Kasprzakowi jechać na jego jednostce czy nie, kiedy walczy o przeżycie. Jak nie lubię GKMu, to popieram to co zrobili.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Ciekawe czy Sparta znowu będzie chciała ratować FZG przed spadkiem jak w 2018. Oby nie... po wtopie w Grudziądzu i Lublinie wtopa w Zielonej może mieć bardzo poważne konsekwencje jeśli chodzi o rozkład miejsc 1-4

 • Krasnolud lubi Komentarz

  a to jest skandal panie Kowalski. Jak kupuję samochód od dealera to guzik mu do tego kto tym autem jeździ. Zapłaciłem za to, więc wypad. Jak Pan robisz promocje dla juniorów to podpisuj umowy z juniorami a nie klubami (co to za pomysł w ogóle?). Bo to tak wygląda jakby mi malarz pokojowy mówił, czy mogę powiesić obraz na pomalowanej przez niego ścianie, czy nie. Żenada. Ktoś płaci za usługę i to oznacza koniec wpierd...nia się co się z tym dalej dzieje. Komuś się w głowie poprzewracało z braku konkurencji na rynku.

 • Krasnolud napisał/a komentarz do Żużel. Ryszard Kowalski zabrał głos! Tuner wydał obszerne oświadczenie w sprawie zerwania współpracy z GKM-em!

  @matti: Czy aby na pewno wiesz co znaczy słowo "pretensjonalny". Może jednak chodziło o "konfliktowy"?:)

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Ja pogratuluję GKM, bo takie sytuacje jak osłabienie trzeba wykorzystywać i bardzo dobrze, że wygrali, bo będzie ciekawie. Natomiast co do Śledzia może faktycznie sympatyczny Darek chciał być fair, bo inaczej przecież wystarczy, że Czugonow miałby defekt :) Także zabrakło komunikacji w liczeniu pkt - jeszcze raz gratulacje GKM i fajny wynik młodzieży w meczu.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Co z transferem Mateusza Bartkowiaka z Moje Bermudy Stali Gorzów?
  Obłudny ten Gorzów do Cierniaka z ryjem że kosmicznej kwoty wołał a teraz robią to samo

 • Krasnolud lubi Komentarz

  życzę GKMowi utrzymania, bo faktycznie to ekipa która nie szasta pieniędzmi na prawo i lewo jak motor, tylko wydają tyle ile mają. już wolę takie kluby w Ekstralidze, niż chamsko podkupujące zawodników i oferujące astronomiczne kwoty, z kibicami u których brak pokory i którzy myślą że są pępkami świata.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  oskar dla aktora Pawlickiego , za wygranie meczu

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Nie ma czym się podniecać. Sparta co roku ma skład na majstra... I już się z gąską witają i po majstrze. Tak będzie i tym razem mistrza nie będzie. Karma do nich wróciła za wszystkie grzechy Rusko i Klocowej.... A zaprawdę powiadam wam wielkie to grzechy.

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Litości - Czarnecki. Czy ten red. nie wie co czyni. Człowiek który wyłudził kilometrówkę z parlamentu europejskiego - co będzie doradzał?

 • Krasnolud lubi Komentarz

  Zacznij od swojego podwòrka kobieto I opisz żenadę w twoim drugoligowym Rzeszowie! Następnie oceniaj, obrażaj I krytykuj innych!

 • Krasnolud lubi Komentarz

  @Cysio: Falubaz już sobie rywali do PO wybiera :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.