Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Waldemar Borowiak lubi Komentarz

  Marquez prowokowal Rossiego przez wiekszosc wyscigu I kiedy Vale wystawil noge Marquez sie specjalnie polozyl. On ma to juz opanowane:D

 • Waldemar Borowiak lubi Komentarz

  Ja chętnie zobaczył bym telemetrie z momentu tego zdarzenia. Według mnie to Marquez odkręcił gaz żeby puknąć Rossiego.
  Oczywiście cały czas celowo spowalniał Rossiego i na to nawet nie trzeba telemetrii. To co zrobili sendziowie to po części strzał w stopę bo teraz zaczną igrzyska. Co będzie jeśli jakiś kumpel Rossiego położy podczas ostatniego wyścigu Lorenzo? Co wtedy zrobią sendziowie?

 • Waldemar Borowiak napisał/a komentarz do Świat F1 o incydencie Rossi-Marquez. Vettel: Valentino postąpił słusznie

  Valentino udowodni w Valencji, że jest prawdziwym mistrzem i pokaże Hiszpanom na ich terenie jak się jeździ. Przede wszystkim nienawidzę wypaczania wyników i ustalania mistrzostwa przy zielonym stoliku.GO FAST VALE !

 • Waldemar Borowiak został fanem Valentino Rossi

 • Waldemar Borowiak lubi Komentarz

  A tutaj czyja wina? Czemu nie ukarany?

 • Waldemar Borowiak lubi Komentarz

  Rossi też wyprzedził bez kontaktu. To Marques próbował wjechać w Doctore w łuku (pierwszy kontakt) po czym Rossi ew przyhamował co równie dobrze mogło być traktowane jako PRÓBA RATOWANIA PRZED UPADKIEM po ataku. Nawiasem mówiąc trzeba być ślepym by po wyścigu twierdzić że Marques wyprzedzał czysto. Do kontaktu nie dochodziło jedynie dlatego że Rossi zmieniał tor by nie zaliczyć gleby. Nawet komentatorzy zwrócili uwagę na to jak przecinał tor Rossiego i zmuszając do hamowania

 • Waldemar Borowiak lubi Komentarz

  Szkoda , że Walentino Rossi nie zna j. polskiego-wtedy wiedziałby co przeszkadza kiepskiej taneczniczy i nie widziałby rąbka od spódnicy w postaci rzekomej prowokacji Marqueza. Zdecydowanie czerwona kartka dla Walentino Rossi i dla wszystkich , co to bardzo chcą choć w danej chwili nie bardzo potrafią. Pozostaje im granie nieczystymi metodami.
  Marcwis.

 • Waldemar Borowiak napisał/a komentarz do Dyrekcja wyścigu MotoGP: Nieodpowiedzialna jazda Rossiego doprowadziła do wypadku

  Kocham ogladać żużel i motogp . Miałem przyjemność kiedyś na żywo oglądać Valentino Rossiego w akcji na torze Assen. Zarówno w żużlu mistrzem nie zostaje ten kto zostawia zbyt dużo miejsca i to samo jest w tym niezwykle widowiskowym sporcie. To dla takich zawodników jak Valentino Rossi ogląda się motogp.
  Uważam ,że Vale pokazał miejsce w szeregu "smarkaczowi" z Hiszpani i absolutnie nie zasłużył na karę.

 • Waldemar Borowiak został fanem Kamil Stoch

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.