Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fabian Siudzinski lubi Komentarz

  Dziady . Wyrzucić tego beznadziejnego trenera . Panie Boniek tutaj trzeba dobrego zagranicznego fachowca . Wstyd za taka grę

 • Fabian Siudzinski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Fabian Siudzinski lubi Komentarz

  Miejsce Lokomotivu jest w ekstralidze - brawo Łotysze!

 • Fabian Siudzinski lubi Komentarz

  Thank youuu!!!

 • Fabian Siudzinski lubi Komentarz

  Cały dowcip polega na tym, że Skrzydlewski wie o tym że tylko Łotysze mogą wygrać dwumecz z Łodzią. Przegrana oznaczała by baraż z Lesznem, a to już inna bajka. Inna sprawa, że nie wierze że będzie jakiś baraż, bo kto miał by w nim pojechać?
  Trzymając się regulaminu, to..
  W przypadku wygranej Łodzian w finale, w barażu o nic wg regulaminu pojedzie Lokomotiw, tylko po co? Ale, przecież tak bardzo trzymają się regulaminów, więc musi stać się za dość.. Liga w tym sezonie wpadła w pułapkę własnej głupoty.
  Kibicuję Łotyszom by wygrali finał i zmusili (regulaminowo) do odjechania baraży Łodzian. Potem zaczęła by się komedia z tym, kto zajmie miejsce Łotyszy. Przyjmując że Orzeł przegrywa baraże, komedia będzie jeszcze większa.. Już niecierpliwie czekam na ten spektakl absurdów i mocno kibicuję Łotyszom.

 • Fabian Siudzinski lubi Komentarz

  Panie prezesie Witkowski niech pan w końcu skończy te swoje gierki i pozwoli awansować Łotyszom do Eligi bo zasłużyli tak jak większość polskich drużyn nie zasłużyła.Gracie tylko na uczuciach i dajecie nadzieję kibicom a na koniec sezonu zawsze to samo.Nie możecie awansować boooooooooooo bo nie.Tak panie prezesie Lokomotiv też ma swoich kibiców którzy są z tym zespołem i jeżdżą z Nimi na każdy mecz.Może boicie się tego że Lokomotiv mógłby wygrać Elipę?,tak jak myśleliście że będą to chłopcy do bicia w NPLŻ.Oczywiście Orłowi gratuluję już pewnego awansu,jest to właśnie jedna z niewielu drużyn która w przekroju całego sezonu na to zasłużyła.Jak to się mówi,nie było na nich bata.

 • Fabian Siudzinski napisał/a komentarz do Krystian Rempała na OIOM-ie. "Czekamy na rokowania z rana" (aktualizacja)

  Panie Boże miej go w swojej opiece

 • Fabian Siudzinski został fanem Witalij Biełousow

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.