Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • znawcy napisał/a komentarz do Talent z Kielc znalazł klub

  Qwertyyy - nie wiem jakiego pana S masz na myśli ale na pewno ja nim nie jestem, mogę się tylko domyślić, że qwertyyy to nikt inny jak ty panie Fugiel. Nikt inny nie wyraziłby się pozytywnie na Twój temat więc sam się musisz bronić co??? Jesteś żałosny. Kończę tą do niczego nie prowadzącą polemikę bo i nie ma z kim dyskutować. Każdy kto zna sytuację przyzna mi rację.

 • znawcy napisał/a komentarz do Talent z Kielc znalazł klub

  No niestety ale nigdy nie był czołowym zawodnikiem w Kielcach bo o ile pamiętam to nie on na turniejach zdobywał tytuły najlepszego zawodnika, łącznie z Mistrzostwami Polski!!! Daleko mu do kolegów. Fugiel zwraca uwagę bo lubi gwiazdorzyć i to wszystko. Nie jedną akcję spieprzył właśnie przez swoje "widowiskowe" akcje i braku współpracy z kolegami z drużyny. Albo sam to Fugiel napisałeś albo niestety ktoś z rodziny. Nikt kto go zna nie napisze pozytywnego zdania o nim.

 • znawcy napisał/a komentarz do Talent z Kielc znalazł klub

  qwertyyy - a tak na marginesie to co możesz powiedzieć o tym zawodniku? Znasz go osobiście?? Chodziłeś na jego mecze, nie opuściłeś żadnego?? Znasz jego relacje z zawodnikami oraz z trenerami tak vive jak i kadry?? Nie wydaje mi się. A ja na każde z tych pytań odpowiadam TAK. Myślę, że jesteś rodzicem lub bratem Tomka i nie potrafisz być obiektywny.

 • znawcy napisał/a komentarz do Talent z Kielc znalazł klub

  Nie chcę go usadzić tylko znam fakty i chłopaka od kilku lat. Wprowadził fatalną atmosferę w drużynie, nie należy raczej do lubianych osób. Poza tym bez powodów z kadry nie wyleciał. Nie dziwi mnie to, że się wyniósł z Zamościa. Ciekawe czemu?? Samo granie i "talent" nie wystarczą jak się jest człowiekiem, który nie potrafi żyć w środowisku, delikatnie mówiąc. Nie chcę się wyrażać dosłownie ale Ci, którzy go znają wiedzą o czym piszę.

 • znawcy napisał/a komentarz do Paweł Tetelewski trenerem rezerw Vive Targów Kielce

  Dobrze, ze wrócił. Szkoda tylko, że zarząd Vive nie zmienił jego poprzednika wcześniej aby to on dalej prowadził rocznik 94 i przez to tak naprawdę zmarnowano chłopakom 2 lata życia, które to lata zaważyły na ich karierze i przyszłości. Paweł zdobył z tymi chłopcami Mistrza Polski więc po co było to zmieniać???? Szkoda, że inne względy były ważniejsze a nie dobro zawodników.

 • znawcy napisał/a komentarz do Talent z Kielc znalazł klub

  Szczerze współczuję zarówno trenerom jak i kolegom z drużyny. Rozwalił drużynę w Kielcach i to samo zrobi z każdą następną. To nie jest człowiek do życia w grupie. Z kadry Polski też wyleciał. Trenerzy zanim zdecydowali się na tego "zawodnika" powinni zasięgnąć opinii jego trenerów z kadry, np. Pana Leszka Biernackiego. Poza tym jest wielu dużo lepszych od niego zawodników.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.