zbanowany - lubi

 • zbanowany lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie,bardzo Pana lubię,ale coraz częściej zdarza się Panu przesadzać. Poczułem się ostatnio obrażony Pana wypowiedziami w czasie meczu z Wrocławiem. Mówił Pan,że kibice mają upadki w nosie. Że idą szczęśliwi do domu,a to są ludzkie tragedie. Gdyby Pan widział,jak dużo moich znajomych przejmowało się Pana losem po wypadku i trzymało kciuki, pomimo,że nie był Pan już zawodnikiem G, nigdy by Pan tego nie powiedział. Jest Pan bardzo inteligentny i zawsze pięknymi słówkami się wybiela. Ale Pana wypowiedzi są często po prostu niesprawiedliwe....

 • zbanowany lubi Komentarz

  A czy skandaliczne nie jest ze najlepsza, najsilniejsza i najbogatsza liga żużlowa na świecie działa w ten sposób, że bez wyjaśnień, bez opinii świadków, dokumentacji nagle pojawia się decyzja i do tego w internecie na Twitterze napisana z prywatnego konta prezesa Stępniewskiego? Nie podważam samej decyzji co do odsuniecia sędziego, ale czy wypada w ten sposób informować kibiców itd o decyzji i podejmowac ją "emocjonalnie"? Stępnieś i wielu innych ze stołków niszczy ten sport postępując nieprofesjonalnie itd. A jak to mowią ryba psuje sie od głowy. Co rok dopisywanie nowych przypisów regulaminowych często z doopy wziętych jak np bzdet czy mozna nosic krótkie spodenki w parkingu czy nie. Z tego regulaminu sie robi taki bajzel że czesto jeden punkt tego regulaminu przeczy drugiemu lub mozna go sobie dowolnie interpretować. To wszystko że sami wymyślający i potem sędziowie , prezesi zespołow jak i w końcu sami zawodnicy się w nim gubią i nie wiedza o co chodzi.

 • zbanowany lubi Komentarz

  @NaturalBornLeader: Moda jest czymś, czego nikt jeszcze nie ogarnął. Jest to trend, niszczący indywidualizm. Co śmieszniejsze, moda nie jest tylko dążeniem do podobnego (podobno modnego) stylu ubierania się, ale dotyczy to także pędu do słuchania podobnej muzyki, oglądania podobnych filmów, koncertów, sztuki a także modnych, na dziś, wydarzeń sportowych. Chcemy być zaakceptowani przez jak największe środowisko, gdyż boimy się alienacji, odrzucenia, niezaakceptowania.
  Przejmujemy, bo to najłatwiejsze, sposób mówienia (w tej chwili sposób wyrażeń wulgarnych osiągnął chyba apogeum) akceptowany przez społeczeństwo (wręcz popierany i nachalnie wciskany w mediach). To samo dotyczy tatuaży, jeszcze parę lat temu preferowanych tylko w środowiskach patologicznych a dziś, jesteś jakiś dziwny bo nie masz pomalowanej skóry. Jednak tego nie potępiam, wszystko dla ludu.
  Jednak zupełnie abstrahując od tematu, ale wracając do mody to nie rozumiem ludzi którzy wyróżniających się traktują jak dziwaków. Przecież to właśni ci inni, nie ogarnięci modą zachowali swoje prawdziwe ... JA

 • zbanowany lubi Komentarz

  Brawo Monika! Szkoda medalu, tylko trzy sekundy, ale występ Polki był znakomity i dzięki za walkę. Udane mistrzostwa w wykonaniu Moniki. Forma rośnie, więc powodzenia w kolejnych startach! :)

 • zbanowany lubi Komentarz

  Ten mały niedosyt jest ALE jest wielki plus. Polksa tym występem pokazała że strzeleko ale PRZDEWSZYSTKIM biegwo jest bardzo blisko czołówki

 • zbanowany lubi Komentarz

  Gratulacje Pani Moniko!!! Żal tylko że tak niewiele zabrakło do medalu ale w każdym następnym starcie będzie tylko lepiej :) Trzymam kciuki!

 • zbanowany lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • zbanowany lubi Komentarz

  I taka dygresja - mieliśmy słynny garbik Żyły, potem zaczęły się problemy Stocha z prędkością najazdową, które trwają i trwają, a końca nie widać. To jeszcze można wytłumaczyć sobie "złą pozycją i nawykami". Ok, a co powiedzie na stan dzisiejszy? Gdzie Kubacki, który jest najwyższy i najcięższy z naszych przegrywa prędkością z Kraftem (170 cm) czy Ryoyu (174 cm)? Ba, Murańka z 23 belki miał zaledwie o 0,2 km/h wyższą prędkość niż Kraft z 19, a jest niewiele niższy niż Kubacki. Żyła i Stoch wraz z Zajcem jedyni poniżej 101 km/h. Przykłady można mnożyć co konkurs. Więc pytanie do pana wąsacza i pana, którego córka jest starsza niż jego żona - gdzie kasa na porządną ekipę do smarowania nart? Już nie tylko Niemcy, Austriacy czy Norwegowie biją nas prędkością na głowę, ale i drobni Japończycy, Słoweńcy, a nawet pojedynczy zawodnicy pozostałych krajów. Stoch skacze regularnie 2-3 belki niżej niż reszta (pomyślcie sobie, które miejsce miałby teraz Stoch, gdyby miał dobrą prędkość, co przełożyłoby się na 5-6 metrów odległości), tak samo Żyła. Może głównym problemem Murańki czy Zniszczoła nie jest technika czy psychika, a może dlatego, że przegrywają z drobniejszymi zawodnikami, chociaż startują z wyższej belki? Teraz już wiem, czemu Justyna miała własną ekipę do smarowania nart - związek po prostu ma to w 4 literach i zamiast zatrudnić specjalistów, to woli przepijać. Kasa na pewno jest, ale lepiej wozić się jako "menedżer reprezentacji", który doprowadza do sytuacji, że przez kilka dni sprzęt zawodników lata sobie gdzieś po świecie, a na ważnej imprezie sami skoczkowie muszą czekać kilka godzin w holu hotelu, bo coś z rezerwacjami nie pykło.

 • zbanowany lubi Komentarz

  niestety ale prawda jest taka ze pan kamil stracil dynamike ,odbicie, to widac na progu

 • zbanowany lubi Komentarz

  raczej tak . prędzej uwierzyłbym gościowi rozkładającemu "3 kubki" niż cielaczkowi

 • zbanowany lubi Komentarz

  Dupski ty krętaczu. Oby to był Twój ostatni mecz na wieżyczce. Z nazwiska konkretnie żądam aby była informacja kto nie chciał jechać od gospodarzy i gości.Krótka piłka. Co to znaczy, zawodnicy, ale którzy? Toninho i Zagar podsumowali temat więc są już wyłączeni. Miedziak chyba też chciał jechać..A pytanie o tor(dodatkowe przygotowanie) zbył bo woli się nie wypowiadać. Dramat i kabaret w jednym. Narodowy w parkingu to już każdy obsrany, żadnych prac. Tam 30 minut i można by było jechać. W Szwecji/Anglii to by pewnie nic nie robili po takiej mżawce - od razu sru na tor, tam sprzęt dopiero wyjeżdża przy "powodzi" ;) Zawieszenie dla sędziego a nawet niech dają walkower jeśli Kudłaty mieszał..Najpierw mówi, że jak przegrają to nie zasługują na PO a potem lata sędziemu jak kot między nogami bo Lindgrena ręka boli a Madsen po deszczu boi się własnego cienia na torze. Najśmieszniejsza liga świata......Szkoda się nawet denerwować...

 • zbanowany lubi Komentarz

  cytat: "... trzeba umieć z tym żyć. Jutro tez jest dzień" Takich bredni jak żyję nie słyszałem. Wy będziecie z tym żyć???!!! TO MY BĘDZIEMY MUSIELI Z TYM ŻYĆ!!! Wy wrócicie do luksusowego hotelu, na basen, do gabinetu masażu. Wy za kilka dni wrócicie do domów, odbierzecie gażę za udział w MŚ, reklamach, reszta spłynie po Was jak po kaczce. To my wrócimy jutro do pracy w pocie czoła, 12 godzin na dobę, upokorzeni przez swoją reprezentację, w którą tak wierzyliśmy. I Pan ma czelność mówić mi że JUTRO TEŻ JEST DZIEŃ !!!??? W czasach gdy słowo HONOR miało odpowiednie znaczenie, a mężczyźni nosili spodnie, po takiej kompromitacji LUDZIE HONORU wiedzieli co należałoby zrobić...

 • zbanowany lubi Komentarz

  Kuzwa teraz Wszyscy mieli taki sam
  a w Lesznie , Zielonej czy Gorzowie
  Już był tylko dla gospodarzy
  ale on pier..li

 • zbanowany lubi Komentarz

  Z tymi karami to ostra przesada. To co, Bartek i inni nie będą mogli mieć własnych gadżetów? Jeśli tylko podczas meczu to ok, ale jeśli tak w ogóle to już grubo nie ok.

 • zbanowany lubi Komentarz

  Qrwa to chyba jakiś żart, mi to wygląda na niewolnictwo w żużlu, normalne jaja!

 • zbanowany lubi Komentarz

  Zobacz, czy coś ci się w kuchni nie przypala!

 • zbanowany lubi Komentarz

  Gdyby nie pieniądze, medalu Jasona prawdopodobnie by nie było. Owszem, zarobił na nie zdobywając punkty, ale nie w krytycznym momencie dla klubowych pieniędzy. Minimum dwie bańki w plecy tylko przez to, że facet za tę kasę postawił na zwycięstwo indywidualne i na dodatek ten klub olewa pomimo, że sam przyczynił się do jej braku. Płacić więcej swoim!!!! Ilu Toruń (podobno wyda dużą kasę) ma Polaków w składzie, którzy zarobią porównywalne do Doyle'a pieniądze? To skąd mamy mieć tych polskich mistrzów świata? Ja doskonale rozumiem jego odejście z Falubazu - większa kasa, większa szansa na kolejny medal. Większa kasa dla Doyle'a, mniejsza szansa dla naszych zawodników na zdobycie złota. Tak się koło zamyka.

 • zbanowany lubi Komentarz

  Ja też lubię tą parafrazę Kartezjusza.

 • zbanowany lubi Komentarz

  Zdrowko! Pzdr.

 • zbanowany lubi Komentarz

  A Stal? Tablice na koronie stadionu fundujecie,a kasy nie ma dla MISTRZA! Wstyd i zenada.