• GP Polski - Prawdziwa wizytówka żużla w Polsce

  Miało być grubo, miała być zabawa i wielkie święto, a wyszła ch.. jakich mało. Wstyd zarzenowanie, wściekłość i szyderczy uśmiech. Różnie można interpretować ten cały kabaret wczorajszy, ale serce pęka. Impreza która miała być wizytówką żużla, jest tylko potwierdzeniem, jak ten sport leży. Dlaczego (…)

  Więcej

 • Kto pod kim dołki kopie...

  Ten sam w nie wpada :D Mowa tu o Grudziądzu ;) Terminarz miał być piękny dla GKMu, na dzień dobry miała być Unia u siebie, a wyszedł wyjazd do Leszna. GKM miał zacząć sezon od zwycięstwa, miał najsłabszego rywala z możliwych w pierwszej kolejce, no ale pech chciał i "cały misterny plan w pi..." To Rzeszów (…)

  Więcej

 • Statystyka minionego seoznu - Grudziądz i Rzeszów

  Według średnich biegowych z minionego sezonu: Grudziądz: 1. Okoń 1,902 2. Pavlic 1,323 3. Gollob 1,741 4. Buczek 1,714 5. A. Łaguta 2,20 6. Juniorka 1,357Suma średnich: 10,237Rzeszów: 1. Hancock 2,32 2. Kildemand 1,822 3. Larsen 1,885 4. Lampart 1,395 5. Jabłoński 1,212 6. Juniorka 1,650Suma średnich: (…)

  Więcej

 • Co z treningami w Rzeszowie?

  Trener PGE Stali Rzeszów zaplanował sobie treningi na Hetmańskiej na 10 marca. Nic dziwnego, jest w końcu odpowiedzialny za wynik drużyny. Trening się nie odbył, a to dlatego, że na torze ma zostać dźwignięty krawężnik, podniesone mają być bandy i dosypana nawierzchnia.Na dziś (10.03.) trener Janusz (…)

  Więcej

 • Forum dla klubów nie jeżdżących nigdzie.

  Takie forum dla Qaza, bo brakło mu wątku i nie ma gdzie pisać.

  Więcej

 • Sportowe Fakty i podział artykułów na kluby E ligi

  Takie to moje zestawinie klubów i poświęcony czas patrona medialnego E ligi, wzgledem poszczeglnych klubów w E lidze. Dane dotyczą ostatniego miesiąca (02.02.20015 - 02.03.2015) 1. Falubaz - 33 artykułów http://www.sportowefak...adomosci/2 2. K. S. Toruń - 17 artykułów  http://www.sportowefakty.pl/zuzel/ks-torun (…)

  Więcej

 • Sportowe Fakty i podział artykułów na kluby E ligi

  Takie to moje oto zestawinie klubów i poświęcony czas patrona medialnego E ligi, wzgledem poszczeglnych klubów w E lidze. Dane dotyczą ostatniego miesiąca (02.02.20015 - 02.03.2015) 1. Falubaz - 33 artykułów http://www.sportowefakty.pl/zuzel/spar-falubaz-zielona-gora/wiadomosci/2 2. K. S. Toruń - 17 (…)

  Więcej

 • PGE Stal Rzeszów - podsumowanie

  Każdy kibic śledzący środowisko żużlowe, doskonale wiedział, co się wydarzyło z żużlem w Rzeszowie. Pewna pani powiedziała pas. Los drużyny z nad Wisłoka stał pod wielkim znakiem zapytania. Pokłosie decyzji M.P. wszyscy znają i niech ocenią sami. No ale do rzeczy, nie ma się co rozdrabniać i szlochać (…)

  Więcej

 • Telenowela rzeszowska :D

  Wszyscy (chyba) zdążyli zauważyć, że wokół rzeszowskiego żużla panuje jeden wielki haos i zamęt. W mediach wypowiada się prezes Łabudzki, a także Marta Półtorak. Najśmieszniejsze jest to, że raz nasz (niby) prezes przytakuje Marcie, a raz gada zupełnie co innego. Jeszcze nie dawno, bo tydzień temu, (…)

  Więcej

 • Spekulacja budżetowa Stali Rzeszów

  Poczytałem tu i uwdzie i mniej wiecej tak to wygląda:- Sponsor tytularny PGE szacuje 1,5mln polskich złotych (tak w mediach wyczytałem) - Greinplast i mniejsi sponsorzy szacuje na kwotę 1mln. - Wpływy z tytułu sponsora tytularnego oraz TV Ekstraligi (o ile nie będzie zdrożności biznesowej) 600tyś. - (…)

  Więcej