Telenowela rzeszowska :D

autor: fifijabol | 2014-11-25, 09:29 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Wszyscy (chyba) zdążyli zauważyć, że wokół rzeszowskiego żużla panuje jeden wielki haos i zamęt. W mediach wypowiada się prezes Łabudzki, a także Marta Półtorak. Najśmieszniejsze jest to, że raz nasz (niby) prezes przytakuje Marcie, a raz gada zupełnie co innego.
Jeszcze nie dawno, bo tydzień temu, pojawiła się informacja, że PGE zostaje, jeśli pojedziemy w E lidze, a wiedz coś kasy dadzą. Łabudzki stwierdził, że aby wystartować, brakuje połowy budżetu, a wiec twierdził, że 3mln. jest, zakładał że potrzeba 6mln. Potem pojawiła się informacja na portalu rzeszów sport, że brakuje 6mln a szansfa na wystartowanie w E lidze wynosi 1%. Wracając do wczorajszego dnia, mamy jeszcze inny scenariusz:

Uważam, że wciąż jest szansa na to, byśmy wystartowali w Ekstralidze. Aczkolwiek na chwilę obecną stać nas wyłącznie na starty w I lidze. Kluczowe będą najbliższe godziny, po których może się coś zmienić. Szanse, co do naszego uczestnictwa w Ekstralidze oceniam pół na pół - mówi Andrzej Łabudzki.

Pojawiła się szansa 50/50 a Łabudzki ma się spotkać z Prezydentem miasta Panem Ferencem, oczywiście  mam chłodne nastawienie co do tego spotkania.

Przegląd sportowy twierdzi jeszcze co innego:


Sytuacja wygląda bardziej optymistycznie niż kilka dni temu. Łabudzki kontaktował się także z prezesem Enea Ekstraligi Wojciechem Stępniewskim i wstępnie deklarował chęć startu w Ekstralidze z budżetem na poziomie 4,5 mln złotych. Skład miałby się opierać głównie na zawodnikach, którzy w tym roku reprezentowali barwy klubu.


A według Dariusza O. Marta Półtorak, jest skłonna wrócić do sponsorowania, jeżeli pojedziemy w 1 lidze.

Jedna myśl się nasuwa czytając poszczególne informacje. W klubie panuje jeden wielki burdel, nikt nic konkretnego nie wie, Łabudzki sam się gmatwa w tym co wygaduje, dla każdej gazety, podaje inne informacje, albo pismaki sami snują swoje teorie. Dopóki nie pojawi się oficjalne info, ciężko w cokolwiek uwierzyć.

Czy w Rzeszowie kiedyś nastąpi normalność? Czy co roku muszą być chore jazdy w naszym klubie? Nie może być stabilnie na równym poziomie? Ku... opamiętajcie się, bo to masakra. A potem dziwota, że każdy brecha z Rzeszowa, jak mamy taki kocioł...

Pozdrawiam Fifi...

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
fifijabol

Ta człowieka już na wymioty zbiera. Masakra jakaś. Lepiej jak by nic nie mówili, najpierw robią nadzieje, potem puszczają tekst, że został 1% szans na E lige, potem znowu śmiszne nadzieje, że jednak spowrotem 50/50. To jest ku.. parodia jakich mało. Bałagan i syf, lepiej niech nie udzielają wywiadów, niech nic nie mówią, przynajmniej by się kibic nie wku... tym wszystkim...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
21 GUNS

No cóż Marta musi gwiazdorzyć...powinna z Łabudzkim w "Tańcu z gwiazdami " wystąpić...Straszny cyrk Wam zafundowali...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.