GP Polski - Prawdziwa wizytówka żużla w Polsce

autor: fifijabol | 2015-04-19, 09:10 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Miało być grubo, miała być zabawa i wielkie święto, a wyszła ch.. jakich mało. Wstyd zarzenowanie, wściekłość i szyderczy uśmiech. Różnie można interpretować ten cały kabaret wczorajszy, ale serce pęka. Impreza która miała być wizytówką żużla, jest tylko potwierdzeniem, jak ten sport leży. Dlaczego ładując tyle kasy w taka impreze, organizator ma najmniej do poweidzenia? Jakim osłem trzeba być, by dawać się tak wykorzystywać wizerunkowo i finbansowo? No właśnie. Olsen zrobił tor, ponoć to doświadczony człek, który już nie jeden raz to robił. A ze tak zapytam, czy my w Polsce nie mamy swojego sejnitu? Czy my w Polsce nie mamy zwykłych szalunków systemowych do zrobienia bandy w koło? Czy my w Polsce nie mamy toromistrzów? Maszyny startowej? Wszystko jest na miejscu, no ale sitwa rządzi! Był łup do podziału, wiec trzeba było wpakować swoje mordy na daninę od "Polski złotej dojnej krowy". Tak tak, doją nas na każdym kroku, najwiecej pakujemy w ten sport hajsu, a najmniej mamy do poweidzenia. Wstyd na ch... centralo PZMot Wstyd! Tak tak panie Witkowski, pan za to odpowiadasz, robisz pan wszystko pod dyktando FIM, strzyża nas na każdym kroku jak barany. A do mnie nie przemawia, ze to Olsen że to jego wina. Wina tylko i wyłącznie leży po Waszej stronie decydenci, tak sobnie scieliliście, tak teraz macie. Z ligą sobie patałachy nie radzicie, a bierzecie się za organizacje GP na narodowym. Buahahaha jako kibic sportu zużlowego, rządam pańskiej głowy i Twoich kolesi. Dość pijawek i układów w tym sporcie, tu potrzeba nowych młodych i odważnych ludzi, a nie popierdółek i pachołków, którzy już walą ślepakami. Jesteście bezurzyteczni, czego sie dotkniecie to niszczycie. Zamiast dźwigać prestiż żużla, gnoicie go na potegę. Won od żużla Witkowski!!! Wypad WON!!!

A kibiców pozdrawiam serdecznie.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
fifijabol

Upodlili ten sport i nas kibiców. Masakra. Wiele ciśnie się na usta, ale co zrobisz. Dali du.. na całej linii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

brawa dla kollegi ! tyle czekałem na to wydarzenie,ale teraz to od wczoraj rzygać mi sie chce.Jak widzialem zawodników startujących na światło to płakać mi się chciało.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.