pancur - lubi

 • pancur lubi Komentarz

  Koszalin grał na tyle ile mu pozwolono (kiepska skuteczność karnych), widać było zmęczenie po meczu z Lubinem ale Kibice z Koszalina przebili F.K Pogoni frekwencją i głośnością kibicowania no i to pomeczowe podziękowania dla Szywerskiej i Koprowskiej to było super Wielkie brawa !!!!!!!!!!! dla kibiców z Koszalina niech wszyscy biorą przykład !
  Dajcie już spokój sędziom, źle nie było.

 • pancur lubi Komentarz

  jak nam szopę odwalili Wojdyr z Kaszubskim dwa lata temu w tv to nikt nie miał do Koszalina pretensji, że wygrał...jak w meczu Koszalina ze Szczecinem było marnych ście karnych dla jednych, to też nikt złego słowa mocno nie powiedział....leczcie swoje kompleksy, ale nie kosztem naszych dziewczyn...bo na chwilę obecną żaden kibic Zagłębia nie napisał nic złego o innych klubach, a po nas się jedzie jak po łysej kobyle.

 • pancur lubi Komentarz

  a Ty zamiast minusować i hejtować każdy mój koment wytocz kontrargument

 • pancur lubi Komentarz

  Wiecie , meczu nie widziałem i bardziej patrze na SL mężczyzn , ale nie dziwie się że takie cyrki były w Koszalinie . Po pierwsze polscy sędziowie to dno , po drugie ta para sędziowska to podwójne dno i szczyt debilizmu , a po trzecie wkońcu Zagłębię musiało coś wygrać więc wygrało . Ja się ciesze że w polskiej lidze jest taki klub jak AZS który pomimo przeciwności tak świetnie sobie radzi . Życzę wam powodzenia .

 • pancur lubi Komentarz

  a ten ekwiwalent to nie jest do podziału? w sensie i Gdańsk i Szczecin nie powinny dostać kasy odpowiednio do ilości lat spędzonych przez Fornalik w klubach?
  Ciekaw jestem oświadczenia Koszalina odnoście terminowości spłat :)

 • pancur lubi Komentarz

  1) po pierwsze to nie kibice płaczą, tylko sama zawodniczka się wypowiada "Niestety to nie wystarcza, by podjąć grę podczas meczu. Istnieją jeszcze pewne komplikacje pomiędzy poprzednim klubem a obecnym, ale ze względu na to, że Pogoń robi wszystko pod górkę. – mówi Romana Fornalik.
  2) To że twoj klub wydal oświadczenie, a Kempski wrzucił na sf, to nie znaczy ze jest to prawda.
  3) ekwiwalent to chyba należy się dla Conrada Gdańsk, a nie dla Was. (przynajmniej takie jest moje zdanie)
  4) największym płaczkiem jesteś ty.

 • pancur lubi Komentarz

  Genialny mecz Energetycznych Pań. Doskonała gra 1 na 1 skutkowała tyloma karnymi. Pracy domowej nie odrobił trener Struzik, wystarczyło ustawić obronę wyżej i karne by się skończyły :).
  5+ za taktykę i manewry dla Trenera Reidara i Pani Chmiel za to że jest mózgiem drużyny...! Świetna zabawa na hali!

 • pancur lubi Komentarz

  Kibicuje Vistalovi, jednak wolałbym aby ten awans był tylko i wyłącznie dzięki umiejętnością zawodniczek a nie przy pomocy sędziów.

 • pancur lubi Komentarz

  Dzisiaj z pewnością nie był lepszy. Nie opowiadaj bajek. Żółte pajace wypaczyły wynik. Pytanie tylko z czyjej inicjatywy, bo w aż taką niekompetencję nie wierzę. Ostatnie 15 sekund i podwójne wykluczenie Garović i Odrowska + czerwona kartka. Sędziowie od kibiców i zawodniczek AZS dostają gromkie brawa. To wystarczy za komentarz.