Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Założę się że będzie cały stadion widzów

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Jak podaje Przegląd Sportowy – do Wilków Krosno mogą dołączyć bracia Bartosz i Michał Curzytek. Utalentowani młodzieżowcy mogą być lekiem na brak juniorów w krośnieńskim klubie. Na tak jest także ojciec żużlowców, Piotr Curzytek. Brać ani się nie zastanawiać i do tego jakby zdał Grygolec na brak juniorów nie można by było narzekać

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Lepiej mogli zaprosić kapelę Dwa Grosze Do Wina wykonującą utwór "Krośnieński wilk"

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  A ja myślę że pani Marta wylansuje teraz Wilki Krosno z tylnego siedzenia.
  Gołym okiem widać że Wilki ostrzą sobie kły na 1 ligę a wataha w tym roku jest bardzo dobra.
  Zmiany organizacyjne w klubie.
  Wszystko przygotowane pod spory progres ( może awans)
  Jednym słowem : Czuć piniądz. :-)
  Przypadek?

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Pani Marta jest teraz w Krosnie i tyle w temacie

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Rzeszów pod jej przywództwem był solidnym zespołem.Niestety z bardzo dużą dawką pecha.Jeśli przejmie Krosno,to w Ekstralidze znajdzie się szybciej niż Stal Rzeszów,tego możemy być pewni.

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Życzę Pani Marcie, jeśli rzeczywiście przejęłaby klub z Krosna, wszystkiego najlepszego. Wierzę, że wyciągnęła odpowiednie wnioski ze swojej poprzedniej przygody z klubem żużlowym, że będzie potrafiła lepiej oceniać ludzi i nie otoczy się niekompetentnymi lizusami typu Łabudzki, ale uda jej się zebrać wokół siebie kilku pasjonatów z wizją, którzy pomogą jej prowadzić ten wózek do wyznaczonych celów. Kilkuletni rozbrat z żużlem mógł jej tylko pomóc nabrać dystansu. Może to dobry moment spróbować jeszcze raz... Pani Marto! Powodzenia! Chciałbym, żeby klub wciąż istniał, ponieważ to jedyny obiekt żużlowy na mapie Polski, na którym nie miałem jeszcze przyjemności gościć...

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Zaczyna robić się bardzo ciekawie i jeśli Marta faktycznie będzie robiła speedway w Krośnie to kibice Wilków powinni być bardzo zadowoleni.

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Jak do tej pory są informacje jeszcze nie potwierdzone oficjalnie i pozostające w sferze domysłòw. Jedno jest pewne, że coś się dzieje i jest na rzeczy ( mam nadzieję pozytywnego ) .
  Pojawiło się kilka nazwisk ludzi pochodzących z Krosna i regionu Podkarpacia, co wskazuje na dobre intencje w stosunku do naszego klubu w Krośnie . Przy zastrzyku pieniędzy i mądrym zarządzaniu, klub w Krośnie jest w stanie być drużyną w środku tabeli 1 Nice Ligi i na tym mogą skorzystać ośrodki w naszej części Polski, czyli Rzeszòw, Tarnòw, Krakòw, czy Lublin . Nie wszyscy zawodnicy z wymienionych klubòw będą u siebie w składach, a przy większej kasie chętniej będą chcieli tu jeździć, bo nie czarujmy się - kasa to podstawa .
  Być może i Pòłtorak będzie sponsorem klubu, być może będzie chciała coś i komuś udowodnić , na pewno ma doświadczenie z lat prowadzenia Stali Rzeszòw, a może być to ktoś inny .
  Musimy poczekać na oficjalne informacje .

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Pani Marta kiedy prowadziła Stal Rzeszów miała parę wpadek swoimi wypowiedziami przez co nie przepadalem specjalnie za jej osobą. Teraz po tych paru latach kiedy nie do końca pamiętam juz jej stronnicze komentarze bije się w pierś i muszę przyznać, że czytam regularnie jej wypowiedzi i stwierdzam, iż jest mądra osoba i brakuje jej w żużlowym świecie i to nawet na poważnym stanowisku gksż! Wiem że była by sprawiedliwa osoba w stosunku do wszystkich. A jeśli doszło by do tego, że klubowi z Krosna miała by pomóc to czapki z głów dla niej i to bez wyjątku !

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Byłaby to świetna wiadomość, powodzenia Wilki. Półtorak to zupełnie inny kaliber niż Nawrocki, a już na pewno tak nie błaznuje jak on.

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Byla by to super wiadomosc! Zycze sukcesow Wilki!

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Dla tego będę kibicował pani Marcie ;)

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Po tylu latach poniewierki życzę kibicom żużla w Krośnie żeby "CARYCA" sponsorowała wasz klub :)

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Czego nie rozumiesz? Co jest dla Ciebie nie jasne? Przecież napisane jest, ze klub w Krośnie będzie istniał ale będzie to inny projek i prawdopodobnie pod inną nazwą. Coś nie zrozumiałego albo sprzecznego jest w tym stwierdzeniu? A swoją drogą, to w Rzeszowie, gdyby doszło do zaangażowania 1,5 byłby lekki zgryz.

 • Bodi Laszlo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Zawsze można się czegoś uczepić. Mimo wszystko, nie widzę żadnej innej tv która pokaże żużel lepiej niż n-sport. Dobra robota! Tak trzymać!

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Trafiłeś w sedno! Pięknie wypunktowałeś ułomny tok rozumowania Ostafińskiego.
  Większych głupot, niż w tym "felietonie" już dawno tutaj nie czytałem.

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Człowieku od Krosna wara. Najlepiej żeby się położyć przed Rawiczem bo Unia za nich płaci. Bezczelny artykuł, jestem zażenowany.

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Marny artykuł. Jakby ktoś pisał z pozycji kibica Leszczyńsko- Rawickiego upierającego się że wszystko ma być podporządkowane Uni, reszta się ma dostosować.

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Panie Dariuszu Ekstraliga to nie święta krowa,bez zaplecza znikną tak samo jak żużel w wielu krajach.Dlaczego niby Krosno ma jechać słabszym składem?Jeśli dbamy o naszą dyscyplinę jako całość to należy zrobić tak by wszystkie kluby jechały w najmocniejszych składach.Dla dobra tych mniejszych tym bardziej.

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Prezes KSM-u wyjaśnia, że na sobotę ma zagwarantowany najmocniejszy skład, a bardzo chce uniknąć lania. Gdyby to była inna faza rozgrywek, gdyby Wilki jechały o coś, to bym prezesa KSM-u zrozumiał. To jest jednak 1. kolejka, tu trzeba zrozumienia.


  Krosno nie jedzie o cos? To nie chca awansu do Nice, czy Pan Dariusz O. zadecydowal za nich, ze nie chca?

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Napychamy kabzę zagranicznym zawodnikom, napychamy kabzę zagranicznym tunerom, zagranicznym operatorom rozgrywek, zagranicznym firmom odpowiedzialnym za ułożenie toru na GP, odpowiedzialnym za bandy dmuchane, teraz napychajmy kabzę za taki "rewolucyjny" wynalazek jak plandeka. A nasze rodzime firmy oferujące tańsze rozwiązania miejmy w poważaniu. Brawo Wy!

 • Bodi Laszlo został fanem Szymon Szwacher

 • Bodi Laszlo lubi Komentarz

  Dziada? Facet twardo stąpa po ziemi, zna realia i wie, że wybicie się z obecnej sytuacji graniczy z cudem. Jeśli Ty jesteś lepszy i poprowadzisz Krosno chociaż ligę wyżej to wskakuj na fotel Prezesa, jestem pewien że nikt nie będzie Ci stawał na drodze...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.