Dziadu - lubi

 • Dziadu lubi Komentarz

  To już któryś upadek młodego Cierniaka, które zazwyczaj "pachną gipsem". Ma sporo szczęścia że jest cały. Chyba młodemu zdobiono krzywdę ogłaszając go wielkim talentem i ten nie potrafi udźwignąć presji.
  Zaś popularnemu Tofikowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Dziadu lubi Komentarz

  Do dziada : pokorą to powinien zająć się starszy Cierniak który uczy młodego jak się jeździ na żużlu i wbić mu w czerep że każdy kolejny bieg może być dla niego ostatnim jak nie zacznie myśleć na torze a poza tym wygrywanie biegów " za wszelką cenę " cechuje tylko i wyłącznie młodych ludzi bez wyobraźni lub też tych nieco starszych ale nie mających " nic do stracenia " poza paroma złotymi nie wypłaconymi za zdobycie " zera " . Jeżeli młody zawodnik nie potrafi lub też nie jest w stanie panować nad motorem w stopniu umożliwiającym jemu i innym zawodnikom w miarę bezpieczne starty to moim zdaniem nie powinien w ogóle wyjeżdżać na tor , młody może mieć ambicję czy chęć aby wygrać ale do tego potrzebny jest przede wszystkim rozum , wyobraźnia i poczucie odpowiedzialności a tego młodemu Cierniakowi brak . Do tego dochodzi jeszcze " owczy pęd " do zwyciężania za wszelką cenę no bo Unia MUSI ! ! ! wygrać ten mecz i ? i nieszczęście gotowe . Brak siły fizycznej , mikra budowa ciała i brak wyobraźni może być powodem kolejnej tragedii jak już nie tak dawno miała miejsce na torze w Rybniku . Nie można chęciami budować kariery kiedy ciało mdłe a siły żadne , można tylko sobie albo innym zrobić krzywdę albo siebie lub kogoś niewinnego po prostu zabić wjeżdżając prostym motocyklem w tyle koło zawodnika jadącego z przodu . Wygrali i chwała im za to ale to że wygrali tylko dwoma punktami świadczy o tym że równie dobrze przy całej drużynie Orła na pewno mieli by ten meczyk do tyłu i wtedy nie byłoby zagadek w rodzaju kto lepszy czy komu się udało . Wystarczy dodać circa 5-6 punktów Musielaka które by zdobył przy dobrej dyspozycji i te same punkty odjąć Unii i jaki byłby wynik ? Niedawno w Lublinie Motor mimo bandyckiej szarży Łaguty nie zdołał wygrać meczu u siebie i Sparta pogrążyła Motor tak samo mogłoby się stać w Łodzi i zamiast np. kontuzji Musielaka mógł kontuzję odnieść sam sprawca upadku czyli Cierniak i czy wtedy Unia grzmiałby na cały kraj że w Łodzi " rozwalono " im drużynę ? czy wtedy pan Sady cofnąłby dotację ? czy takie rozwiązanie cokolwiek by zmieniło w podejściu do żużla ? Wątpię natomiast pozostaje duży niesmak po tym meczu i to na niekorzyść w/w Unii która aby się jakoś utrzymać na powierzchni jedzie po trupach do celu .

 • Dziadu lubi Komentarz

  jak czytam te wasze komentarze ruska ku.., rusek, sprzedawczyk, to tak się zastanawiam dokąd to zmierza. Jak jeździ w Rybniku super, jak jeździ w Lublinie to nawet prezes klubu nie potrafi się powstrzymać. Klub żużlowy to firma która kupuje usługi od mniejszych firm ( żużlowcy ). 1 punkt kosztuje x euro. Na koniec ma się zgadzać kasa. Cytat "lubelsko sowiecki oszust" co on ma wspólnego z Lubelszczyzną tyle samo co ze Śląskiem. Gdyby wychował się na torze w Lublinie, można pisać coś o Lublinie. Gdyby był wychowankiem Rybnika to o Rybniku. Kolesie jeżdżą po świecie
  dziś Polska jutro Szwecja a po jutrze Anglia. Wystarczy popatrzeć na ich strony w mediach społecznościowych ja to firma, ja infantylnie reklamuje mojego sponsora ( najbardziej śmieszą mnie wywiady z bidonami ). Nie ma sensu skakać sobie do gardeł !!!

 • Dziadu lubi Komentarz

  drukarnia gorzuw

 • Dziadu lubi Komentarz

  Kibic który chce przyjść na stadion dwa dni wcześniej lub dwa dni później jest najważniejszy ,.dla tych kibiców powinno się przekładać mecze na dwa dni później lub dwa dni wcześniej a nie tydzień czy miesiąc później. Kibic na stadionie powinien i jest ważniejszy od tego przed telewizorem!!!! A swoją drogą to ten eleven to straszna amatorka jeśli chodzi o komentowanie meczy za równo w parkingu jak i w trakcie trwania meczu.. lepiej by tej telewizji nie było na stadionach i wtedy problem by się sam rozwiązał...

 • Dziadu lubi Komentarz

  Ta...Stadion był praktycznie pusty. Te 2000 to się zgadzam. Rozumiem, że można się machnąć(celowo czy przypadkowo) o te +/- 1000 osób ale więcej to już szczyt kalectwa. Może gość widział potrójnie. Ciężka sobota widocznie :) Godzina nie istotna, nie ma co szukać wymówek prawdziwy fan zawsze będzie ze swoją drużyną. Wczoraj w Grudziądzu o tej samej godzinie komplet :)

 • Dziadu lubi Komentarz

  Frekwencja: 7 500 osób


  Dobrze się Pan czuje Panie redaktorze, czy może leki przestały działać? ;)

 • Dziadu lubi Komentarz

  Cierniak położył Unii mecz, 3 przegrane biegi z Nowackim, a miał dzielić i rządzić. Zero startu, zero techniki i przewracanie kolegów na torze, normalnie geniusz.

 • Dziadu lubi Komentarz

  Rekordy bije się na dobrym torze :)

 • Dziadu lubi Komentarz

  Panie Fiałkowski już się Pan bardziej nie kompromituj. Przypomnij Pan sobie tor z zeszłorocznego finału 1 ligi w Lublinie (plastelina) oraz 2 lata temu mecz Grudziądz-Toruń jak wyglądał tor po opadach kiedy bronowano i dosypywali suchej nawierzchni żeby mecz się odbył. Więc nie pitol mi Pan, że ten tor nie nadawał się do jazdy. I jeszcze jedno kiedy była ta mgła bo byłem i jakoś jej nie widzialem

 • Dziadu lubi Komentarz

  Tak pan Fijałkowski jak i połowa piszących tutaj bladego pojęcia nie mają o co chodzi tym kibicom szykującym ew. pozew.
  To może spróbuję wytłumaczyć :)
  W skrócie: chodzi o szacunek do kibiców !

  Skoro o 17 tor został odebrany, ale nie był najlepszy to może należało podjąć stanowczą decyzję i te zawody odwołać już wtedy, a nie robić cyrki z przetrzymywaniem ludzi w niskiej temperaturze na stadionie.
  Kolejny przykład ignorancji władz żużlowych i dobijania tego sportu: "Nikt nie mógł przypuszczać, że tak krótkim czasie temperatura poleci tak mocno w dół - podsumowuje Fiałkowski"
  No właśnie, kto by na to wpadł, że w pierwszych dniach kwietnia (środek lata przecież hehe) temperatura po zachodzie leci w dół... zawsze było przecież odwrotnie prawda ?
  W poprzednich latach kazano kibicom wysiadywać na stadionie o godz. 14 w największe upały gdy można było rozgrywać mecze o 20-tej, teraz w zimnie na początku sezonu chce się rozgrywać na siłę mecze o 20:30... widać gdzie władze mają kibiców i zawodników !

 • Dziadu lubi Komentarz

  banda aroganckich marynarkowych , przyspawana do stolkow i otoczona rzesza wiernych slugusow w zamian za cieple posadki ...oto najlepsza definicja tworu pod tytulem GKSZ...
  ...tlumaczenie slow Fialka: mamy was w doopie i mozecie nam skoczyc ...my decydujemy co jest cacy a co beee!

  ps . panie Fialkowski czy kiedykolwiek w historii ktorykolwiek z czlonkow jury poniosl jakakolwiek odpowiedzialnosc za cokolwiek?
  odpowiedz brzmi nie , gdyz wasze regulaminy sa tak skontruowane zebyscie zawsze byli kryci !

 • Dziadu lubi Komentarz

  Pisałem o tym dwa sezony temu, pisałem sezon temu i powtórzę po raz kolejny. Jaki sens ma komisarz toru? Człowiek nic nie może, a nawet jeżeli wyrazi swoje zdanie, to decyzja ostateczn należy do sędziego. Sędzia natomiast to batman w lakierkach, nie mający absolutnie wiedzy na temat toru, bo tak naprawdę należało by gospodarza i osobę przygotowującą tor zapytać co i jak zrobić. Kolejna sprawa, wychodzą betoniki. Szopka z Częstochowy z ubiegłego roku. Jak kopa, to jeden się przewróci, drugi się poślizgnie, trzeciego wyrzuci i macha rękami. Jest komisarz i sędzia? Potwierdzili, że tor nadaje się do jazdy? Jedziemy, a jak się komuś nie podoba to 75:0, jak się okaże że niebezpiecznie to wyciągamy konsekwencje co do sędziego i komisarza. Amen

 • Dziadu lubi Komentarz

  Proponuję na następny raz jeszcze liczniejsze jury... Przejdą parę kółek po torze to go ubija i można będzie jechać... A tak w ogóle to żal... Takim jednym meczem żużel strzela sobie w kolano i przesłania kilkuletnie działania żeby wypromować było nie było ten niszowy sport... A najbardziej jak to zwykle bywa po d... dostają kibice. Panie Szymański co Pan na to?! O przepraszam bardzo - Pan pewnie już wtedy był w kapciach i na fotelu pod kocykiem...

 • Dziadu lubi Komentarz

  Zawody można było odjechać, ale czy na takim torze mogło być jakieś ściganie? Nie sądzę. Dlatego trzeba było znacznie wcześniej podjąć decyzję o przełożeniu spotkania, a nie robić ludziom nadzieję. Jak zawsze komuś jaj zabrakło żeby podjąć męską decyzję. A jeśli już zaczęto na tym torze zawody, to należało je dokończyć, równając tor co drugi wyścig.
  Swoją drogą juniorzy pokazali, że szkolenie w Polsce zeszło na psy konkretnie. Wymagający tor i praktycznie wszyscy leżą, albo jadą na końcu bez gazu. Parodia żużla.

 • Dziadu lubi Komentarz

  Aferę nakręcają bardziej SyFy z Ostafą na czele niż Rosjanie.Ilość kliknięć musi się wszak zgadzać stąd usilne bicie piany.

 • Dziadu lubi Komentarz

  Sawin nie kasą się ręki która karmi. Ruski żużel dawmo by zdechł bez Polski.

 • Dziadu lubi Komentarz

  Ja nie pisałem o wyzywaniu bo to potępiam lecz o głupim uzasadnianiu trenera jak to rosyjscy zawodnicy byli oszukiwani i wyzyskiwani w Polsce! Jak im tak źle to zawsze mogą ograniczyć się do ligi rosyjskiej! Tam na pewno zarobią na sportowe samochody i rozwijanie kariery syna nie mówiąc już o egzotycznych wakacjach i innych przyjemnościach bo jak to powiedział Łaguta: z czegoś trzeba żyć!

 • Dziadu lubi Komentarz

  widzę że tu wszystkim pokręciło się w głowie. Pan Sawin jeżeli taki delikatny to niech zacznie od swojego podwórka. Po pierwsze niech wspomni o dopingu swojego zawodnika który naraził na duże koszty klub z Rybnika. Druga sprawa to to , kto walczył jak lew za tym ( to była głupota Pana Mrozka ) aby nie dostał najwyższej kary za wspomaganie. Laguta przecież nie musi jeździć w Polsce, przecież jest wiele innych lig czemu pan Sawin nie weźmie go na swój federacyjny garnuszek. Zawodnik jest po prostu zwykłym chamem który nie dosyć że oszukiwał wszystkich zawodników ligi Polski a do tego nie potrafi być lojalny za pomoc. A dzisiaj wygadywanie że ktoś nie zapłacił jemu to jest przepustka do cwaniactwa i dojenia innych klubów ligowych? Niestety tu trzeba też uderzyć w pana Kempę że poszedł na układ z zawodnikiem który powinien jeszcze pauzować za oszustwo. Tacy zawodnicy powinni być napiętnowani za nieuczciwość. Nie raz widziałem polaków wracających z różnych lig zawodów padających na pysk, a mimo wszystko uczciwych i nie wspomagających się . Więc wracając do sedna, okazuje się że obecnie oszust jest najbardziej pokrzywdzony, Sawinowi radzę wyjechać na Syberię i przemrozić umysł. Na koniec , Panie prezesie Mrozek, lubię Pana za jaja ale niech pan na boga się opamięta nie jest pan wyrocznią , tylko psujesz pan opinię środowisku żużlowemu. Z chłodną głową jest pan jak się należy, porządny chłop, polecam kilka oddechów przed wypowiedzią...Na koniec pozdrowienia dla kibiców z Rybnika, najmilszej grupie odwiedzającej Golęcin. Ze sportowym....

 • Dziadu lubi Komentarz

  wszyscy są najemnikami.