Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • anonim.anomim został fanem Mundial 2018

 • anonim.anomim otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • anonim.anomim otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • anonim.anomim otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • anonim.anomim napisał/a komentarz do Policja legitymuje ponad 2 tys. kibiców na stadionie w Bełchatowie

  To co się dzisiaj wydarzyło po meczu w Bełchatowie to czysta paranoja i prowokacja. Nie pozwolono kibicom opuścić stadionu,. Policja była uzbrojona po zęby w broń , pałki , armatki gazowe i byli przygotowani do ataku.
  Było to bezprawne zatrzymanie ludzi którzy przyszli na mecz. A żeby było bardziej groteskowo po godzinie wyczekiwania zaczęli wypuszczać jedną brama pojedynczo , spisywali każdego co zajmowało 7minut na każdą osobę więc łatwo policzyć ile czasu może jeszcze to trwać, było ok 1000kibiców na trybunie południowej.
  Udało się porozmawiać z jednym z funkcjonariuszy który okazał się "normalnym człowiekiem"
  Przytoczę jego wypowiedzi:
  "Panie nikt tu nie wie po co my tu stoimy, zostaliśmy rzuceni jako mięso armatnie a dowódcy stoją tam z tłu", " Jesteśmy tutaj dla prowokacji", "Też bym chciał być teraz w domu z rodziną, byłem na wolnym to mnie wezwali i musiałem przyjechać, nie jeden nie chce tutaj być lecz musi wykonywać rozkazy", Jak wrócę do domu to pierwsze co zrobię to wezmę garść tabletek bo wszystko we mnie lata", "Dla mnie to zwykła paranoja"
  A wielu przebywających tam ludzi na 22 mieli do pracy i co teraz mają iść na komendę po zwolnienie do pracy a powodem było zatrzymanie policji? Co na to pracodawca?
  Wlepiano wiele mandatów między innymi za: przejście nie po pasach, za używanie wulgarnych słów, jeden mężczyzna uwięziony na stadinie przekazał dziecko żonie przez siatkę gdyż córeczki były wieku ok 9 lat otrzymał za to mandat 500zł.
  Ludzie byli tam wiele godzin weź dostępu do jedzenia i wody. Prosili przechodniów aby Ci poszli do sklepu aby kupić coś do jedzenia i picia, lecz policja stanowczo odmawiała.
  Jak powiedział jeden z policjantów „ przyjechały oddziały OP z Łodzi, Są to największe chamy , a nie jeden był w przeszłości [kibolem], są oni specjalnie szkoleni do takich sytuacji”.
  To jest nie do pojęcia co dzieje się w Polsce, jak mocno Policja jest skorumpowana, jakie są naciski przez przełożonych.
  Po skończonym meczu gdy kibice GKSu Bełchatów chcieli opuścić stadion zostali od razu wepchnięci na stadion powrotem za pomoca tarcz i gumowych pałek. Czasy ZOMO wracają
  A zapewne w jutrzejszych gazetach będą artykuły a w nich że to kibice taz”kibole” znów prowokowali, nie chcieli wyjść ze stadionu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.