Premiership: Fantastyczny mecz na Goodison Park

Niesamowite emocje miały miejsce na Goodison Park, gdzie Everton mierzył swoje siły z Aston Villą. The Villans wygrali 3:2, ale dwie bramki padły w ostatnich sekundach spotkania. Z kolei w drugim meczu West Bromwich Albion zremisowało z Portsmouth 1:1.

Bartosz Zimkowski

The Baggies przerwali zatem serię czterech kolejnych porażek. Jednak jeden punkt zdobyty w spotkaniu z Portsmouth nie dał im awansu o choćby jedną pozycję. Podopieczni Tony'ego Mowbray'a nadal zajmują ostatnią pozycję w lidze. Portsmouth plasuje się z kolei na siódmym miejscu.

Na Goodison Park miał miejsce bardzo ciekawy mecz. Everton już w pierwszej minucie stracił bramkę, gdy Tima Howarda pokonał Steve Sidwell. Gospodarze zdołali wyrównać jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Joleona Lescotta. Na początku drugiej części spotkania Ashley Young wyprowadził Aston Villę na prowadzenie. Jednak największe emocje miały miejsce w ostatnich sekundach spotkania. W 90. minucie Lescott doprowadził do wyrównania i wydawało się, że ten mecz zakończy się remisem. Jednak 60 sekund później Ashley Young zapewnił The Villans zwycięstwo 3:2. Podopieczni Martina O'Neilla nadal zajmują piątą pozycję.